هفت تیر کشی مداح مشهور تلویزیون در اتوبان بابایی

هفت تیر کشی مداح مشهور تلویزیون در اتوبان بابایی

shegeftzade هفت تیر کشی مداح مشهور تلویزیون در اتوبان بابایی

هفت تیر کشی مداح مشهور تلویزیون در اتوبان بابایی , مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو دراتوبان بابایی که یکی از آن‌ها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است. با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب خبر مربوط به هفت تیر کشی مداح مشهور تلویزیون در اتوبان بابایی را مشاهده نمایید.

هفت تیر کشی مداح مشهور تلویزیون در اتوبان بابایی

طبق اطلاعات رسیده به آینده، داستان ازاین قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا سیما در روزهای عزاداری، نوحه خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد.

سرنشینان ۲۰۶ زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند، گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و ۵تیر به جلو و گلگیر ۲۰۶ شلیک می‌کنند. بعد از تیراندازی جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان ۲۰۶ به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند.

منبع : کافه سینما

.

اشتراک گذاری - فیس بوک اشتراک گذاری - فیس نما

یاسی گفته است :
دی ۱۵م, ۱۳۹۲

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-۰