رفتن به نوشته‌ها

Qubz به نماینده انحصاری MGID در منطقه MENA تبدیل شد

دوبی، امارات متحده عربی، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – MGID و كوبز یک همکاری استراتژیک را با هدف ارائه اثر تبلیغاتی پیشرفته به بازاریابان MENA و فراتر از آن اعلام کرده اند. Qubz مسلح با فناوری تبلیغات نوآورانه MGID و ابزارهای بهینه سازی مبارزات انتخاباتی ، به طور انحصاری نماینده MGID را در خاورمیانه و شمال آفریقا.

این اتحاد به Qubz و MGID اجازه می دهد تا ناشران را برای دستیابی به اهداف کسب درآمد و رشد مخاطبان خود ، و همچنین تبلیغ کنندگان را قادر سازند که از طریق تبلیغات بومی به KPI های تجاری و تجاری دسترسی پیدا کنند.

“ای جگن کوشنیر ، مدیر توسعه منطقه ای شرکت برای اظهار داشت:” MGID دائماً محصول خود را برای ارائه چیزهای با ارزش برای ناشران و تبلیغ کنندگان آنلاین به ارمغان می آورد. به همین دلیل ما به منطقه MENA علاقه مندیم و تقاضای زیادی برای ابزارهای تبلیغاتی دیجیتال جدید دارد. ” هند و MENA در MGID. وی می افزاید: “این کاملاً با تخصص و درک عمیق Qubz از بازاریابان کشورهای عربی زبان سازگار است. من مطمئن هستم که اتحادیه دارایی های ما باعث افزایش ترافیک ، تعامل و درآمد برای تبلیغ کنندگان و شرکای نشر در منطقه می شود.”

“Qubz برای نمایندگی MGID در منطقه MENA بسیار هیجان زده و مفتخر است. ما در تلاش برای نوآوری هستیم و همراه با MGID می توانیم بر بازار تسلط داشته باشیم. فناوری به همراه تجربه ، عناصر ما برای به حداکثر رساندن پتانسیل منطقه خواهد بود.”

درباره MGID

MGID پیشگام در تبلیغات بومی است و یک بستر عملکرد محور را برای خرید ، فروش و مدیریت تبلیغات بومی در زمان واقعی ارائه می دهد. خدمات شبکه جهانی MGID 850 میلیون خواننده منحصر به فرد با 185 میلیارد توصیه ماهانه.

فن آوری برنده جوایز شرکت و فلسفه محور عملکرد باعث تحویل مداوم تجربه های نهایی کاربر با کیفیت و بسیار مرتبط می شود. این منجر به افزایش ترافیک ، تعامل و درآمد برای تبلیغ کنندگان و شرکای انتشار می شود.

دفتر مرکزی MGID در سال 2008 تأسیس شده است لس آنجلسبا دفاتر اضافی در اروپا و در سراسر منطقه APAC

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mgid.com مراجعه کنید.

درباره Qubz

Qubz یک متخصص شبکه تبلیغات در منطقه MENA است ، ما به نوآوری و تعالی اعتقاد داریم.

ماموریت ما این است که ناشران و تبلیغ کنندگان مناسب را به منظور افزایش درآمد ناشران و ROI تبلیغ کنندگان با تمرکز بر عملکرد ، به هم وصل کنیم.

Qubz به ناشران کمک می کند تا با استفاده از فناوری برتر بومی و پیروی از شماره های موجود در وب سایت ، درآمد خود را افزایش دهند.

ما با تمرکز بر کشورهای عرب زبان صحبت می کنیم که چگونه تبلیغ کنندگان محلی و بین المللی می توانند در منطقه MENA به مخاطبان مناسب برسند.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://www.qubz.io.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1176313/QUBZ_by_MGID_Logo.jpg

منبع انرژی

لینک های مربوطه

https://www.mgid.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.