رفتن به نوشته‌ها

ThetaRay راه حل مبارزه با پولشویی بانکو سانتاندر را ارائه می دهد

پلت فرم مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی ، تشخیص ریسک در پولشویی را بهبود می بخشد

نیویورک (نیویورک) ، 4 ژوئن 2020 / PRNewswire / – ThetaRay ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های بزرگ تجزیه و تحلیل داده ها برای AI Buzz ، و Banco Santander توافق نامه ای را برای استفاده از سیستم ضد شستشوی ضد پولی ThetaRay (AML) امضا کرده اند. این سیستم کلیه عملکردهای SWIFT ، شاخص های ریسک و داده های تجزیه و تحلیل اطلاعات مشتری را تجزیه و تحلیل می کند تا عملیات غیر طبیعی را نشان دهد که برنامه های پولشویی را مشخص می کند. روند اجرای این سیستم در سه ماهه چهارم امسال به بهره برداری رسید و در آینده ای نزدیک برنامه ریزی شده است تا دسترسی به مشتریان در سراسر جهان فراهم شود.

این همکاری به Santander امکان دسترسی به نسخه مرکز تحقیقات ThetaRay را که بطور اختصاصی برای امور بانکی طراحی شده است ، می دهد. این پلت فرم دسترسی کامل به Santader به آرایه های داده ، امکان انجام امتحانات جامع و همچنین امکان ردیابی الگوریتم های خاص تصمیم گیری را در اختیار شما قرار می دهد.

Carlos Gutieres ، معاون بین الملل بانکداری CIB در سانتاندر گفت: “توسعه TheraRay توانایی ما در تشخیص عملیات پولشویی را در مراحل اولیه و شناسایی خطرات قبلی ناشناخته گسترش می دهد” (کارلوس گایررز)

لوئیس پیندنو ، معاون رئیس جمهور در مدیریت و تحول در FCCSantander اظهار داشت: “ما از Thetaray بسیار خوشحالیم. با همکاری با تیم آنها توانستیم راه حل مشارکت را بر اساس نیازهای خاص خود تنظیم کنیم و در مورد معرفی ویژگی های جدید که بطور قابل توجهی قابلیت های این پروژه را گسترش می دهند ، توافق کردیم” (لوئیس پیندو)

راه حل ابتکاری و غیرمتمرکز ThetaRay به شما امکان می دهد تا از الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی ناهنجاری ها در داده های SWIFT و KYC استفاده کنید و این نشانگر تلاش های پولشویی است. این به شما امکان می دهد تا به سرعت الگوهای را شناسایی کرده و از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

“این یک افتخار بزرگ برای ما است که چنین موسسه ای با احترام جهانی داشته باشیم بانک سانتاندر، راه حل AML را برای جلوگیری از عملیات پولشویی بانکی انتخاب کرد. پیشرفت اخیر نشان داده شده توسط گروه مشارکت ، به من اطمینان می دهد که سانتاندر بهترین بستر مالی برای همکاری است. “مارک گزیت)

ماریو آرانسای ، رئیس شركت سانتاندر InnoVentures ، اضافه كرد: علاوه بر اعمال در بانك خبرنگار ، “تعامل مشاركتهای دیجیتال استراتژیك سانتاندر با ThetaRay از طریق توافق نامه توسعه یافته ما به شعب این گروه كمك می كند تا اجرای فن آوری های انقلابی در زمینه پولشویی و جلوگیری از کلاهبرداری مالی را تسریع کنند.” .

درباره بانکو سانتاندر:

بانکو سانتاندر (SAN SM، STD US، BNC LN) پیشروترین بانک خرده فروشی و تجاری اسپانیا است که در سال 1857 تأسیس شد. این موسسه که در 10 بازار اصلی اروپا و آمریکا حضور دارد ، از نظر سرمایه بازار یکی از بزرگترین بانکهای جهان است. هدف اصلی شرکت ترویج رونق عادلانه و شخصی افراد و مشاغل است. سانتاندر به دنبال ایجاد یک مؤسسه مالی مسئول است و با گذشت سالهای حضور خود بارها و بارها از این ابتکار حمایت کرده و بیش از 120 میلیون یورو برای ساخت زیرساخت های سبز از سال 2019 تا 2025 واریز کرده است و همچنین از 10 میلیون نفر نیز کمک های مالی ارائه می دهد. از پایان سه ماهه اول سال 2019 ، بانکو سانتاندر کل بودجه یک تریلیون یورو ، 146 میلیون مشتری دارد که 2.3 میلیون نفر از آنها کاربران منظم خدمات بانکی و 38.3 میلیون مشتری خدمات دیجیتال هستند. این شرکت همچنین 11 هزار و 900 شعبه و 195،000 کارمند دارد. سود اساسی بانکو سانتاندر برای سه ماهه اول امسال بالغ بر 1977 میلیون یورو بوده که این رقم 1 درصد بیشتر از یک سال قبل است.

درباره ThetaRay:

مراسم از مؤسسات بزرگ مالی ، امنیت سایبری و زیرساخت های مهم به مشتریان خود کمک می کند تا با ثبات تر و قادر به استفاده سریع از فرصتها باشند. راه حل های پیشرفته عملیاتی این شرکت سرعت ، دقت بالا و مقیاس عظیم را نشان می دهد ، به کاربران امکان می دهد خطرات را مدیریت کنند ، برنامه های پولشویی را شناسایی کنند ، کلاهبرداری و وام های بد را کشف کنند ، هزینه های عملیاتی قبلاً ناشناخته و فرصت های جدید ارزشمند را آشکار سازند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ThetaRay ، مراجعه کنید www.thetaray.com

اطلاعات تماس: Mark Prindl (علامت گذاری پدر و مادر) ، فیوژن PR ، [email protected]، 646-452-7109

SOURCE ThetaRay

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.