رفتن به نوشته‌ها

Rising جایزه SAP Partner را برای بهترین شریک ابر ابر سنگاپور دریافت می کند

STAMFORD ، اتصال.، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – امروز با اعلام این خبر ، دریافت کننده جایزه شریک سالانه SAP® SEA سال 2020 برای بهترین شریک ابر ابر سنگاپور است. جوایز SAP Partner در هفت طبقه توسط SAP به شرکای برتر SAP در منطقه SEA ارائه شده است که سهم قابل توجهی در رانندگی تحول دیجیتالی مشتریان SAP ، همراه با توانایی اثبات شده در تحقق و فراتر از شاخص های کلیدی عملکرد دارند. گیرندگان جوایز امسال – با همکاری SAP – به مشتریان کمک کرده اند که به راحتی نوآوری را اتخاذ کنند ، سریعاً نتیجه بگیرند ، رشد پایدار داشته باشند و با راهکارهای SAP ساده تر اداره شوند.

در پذیرش جایزه ، مایک الیسرئیس جمهور از خط HCM شرکت Rising در تجارت آسیا و اقیانوسیه، گفت ، “من از تیم SAP SuccessFactors و SAP Partner Management SAP بخاطر شناخت و همکاری مستمر آنها ، بسیار سپاسگزارم و از کل تیم Rising Singapore و سازمان گسترده ای که آنها را برای این نتیجه شگفت انگیز پشتیبانی می کند ، بسیار افتخار می کنم. قادر به دستیابی به برنامه همکاری نسل بعدی SAP ، راه حل هایی در سطح جهانی برای سازمان هایی آورده است که در غیر این صورت ممکن است نتوانسته اند با SAP درگیر شوند. “

لوک هدو ، مدیرعامل خط HCM شرکت Rising ، افزود: فرصت ها برای توسعه بیشتر محصولات SAP به مشتریان متناسب با انواع مختلف ، برای رشد بنگاه هوشمند در کلیه مشاغل بسیار مهم است و از طریق مشارکت آنها با شرکت هایی مانند افزایش می یابد. – و ، علاوه بر این ، شناخت تلاش های Rising – SAP در حال تولید اکوسیستم است که می تواند نیازهای تجاری منحصر به فردی را با روشی اقتصادی و ساده پشتیبانی کند.

نامزد دریافت جایزه سالانه شریک سالانه SAP SEA ، از پایگاه شریک گسترده SAP ، براساس داده های فروش داخلی SAP بود. شرکای برنده با توجه به معیارهای متعددی از جمله موفقیت فروش و عملکرد در هر دسته مشخص می شوند. جوایز در دسته بندی های مختلفی از جمله فروش کلی ، نوآوری ، فناوری ، خدمات و زمینه های خاص برای راه حل ارائه می شد.

“شرکا نقش قابل توجهی و چند برابر ایفا می کنند سنگاپور سفر تحول دیجیتال. جایزه شریک سالانه SAP SEA 2020 نشان دهنده هدف مشترک ، تعهد و موفقیت است که به شرکای ما اجازه می دهد ، به همراه SAP ، ارزش خود را به مشتریان ارائه دهند. ” آیلین چوا، مدیر عامل ، SAP سنگاپور. “برای این منظور ، من خوشحال و مفتخر هستم که Rising را به عنوان دریافت کننده جایزه شریک سالانه SAP SEA برای بهترین شریک ابر ابر سنگاپور به رسمیت بشناسم و تبریک بگویم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این همکاری را با Rising ایجاد کنیم تا موفقیت حتی بزرگتری را در سال 2020 تحقق بخشیم و کمک کنیم. مشتریان ما در دستیابی به اهداف دیجیتالی شدن خود موفق می شوند. “

Rising یک شریک SAP است که متخصص در مدیریت دارایی سازمانی ، مدیریت سرمایه انسانی و راه حل هایی برای صنایع مصرف کننده است. تلاش های Rising با SAP Cloud در فعال کردن شرکت هوشمند در یک امر ضروری بوده است آسیا و اقیانوسیه، جایی که آنها در SAP SuccessFactors و سبد محصولات SAP تخصص دارند – از جمله تیم های Concur ، Enable Now و در حال رشد.

Rising جایزه خود را در جلسه آغاز کار شریک زندگی SAP سنگاپور ، گردهمایی سالانه مدیران SAP ، کارمندان و کارمندان حوزه SAP دریافت کرد. این بزرگترین نشست فروش شریک سالانه SAP است ، که در نظر گرفته شده است برای کسب و تبادل اطلاعات در مورد استراتژی SAP ، روش فروش ، فرصت های رشد تجاری و نوآوری های محصول و همچنین موفقیت درایو در طی سال آینده.

در مورد راه حل ابری Rising ، Synchrony Payroll و Synchrony People ، که برای فعال کردن شرکت های کوچک و متوسط ​​با بهترین راه حل حقوق و دستمزد در جهان ، ساخته شده بر روی SAP SuccessFactors Employee Central طراحی شده است ، مطالعه کنید. راه حل های همگام سازی همچنین به شرکت های بزرگ این امکان را می دهد تا با چابکی از طریق خرید ، رشد کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، فقط فشار دهید:

مخاطب شرریان مایرمدیر عامل شرکت ارتباطات در حال افزایش [email protected]

درباره اندازه گیری

این تجربه کننده هاست. متخصصان در حال افزایش به شغل شما کمک می کنند تا در هر نقطه ای از سفر SAP موفق شود. به عنوان یک شریک SAP ، هدف Rising این است که تجارت خود را برای باز کردن شرکت هوشمند با فناوری SAP ، راه حل های Geospatial و محصولات اختصاصی و برش مانند Blueline ، Lyra ، Codex ، Mercury و Hydrogen توانمند سازد. با تجربیات زندگی واقعی در زمینه های تجاری مانند مدیریت دارایی سازمانی ، مدیریت سرمایه انسانی و صنایع مصرفی ، می دانیم که چگونه تحول دیجیتالی خود را ساده تر کنیم تا کسب و کار شما بتواند هر آنچه را که می خواهید باشد. از نیازهای تجاری کوچک هدفمند تا راه حل های برنامه ریزی منابع کلان در مقیاس بزرگ ، مشاوران دارای مجوز SAP در رشد شما متمرکز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس www.rizing.com یا با شماره زیر تماس بگیرید: Rising، LLC در +1 (203) 517-0400 ،[email protected].

SAP و سایر محصولات و خدمات SAP ذکر شده در اینجا و همچنین آرم های مربوط به آنها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده SAP SE (یا یک شرکت وابسته SAP) در آلمان و سایر کشورها برای اطلاعات و اطلاعیه های مربوط به علامت تجاری اضافی ، به http://www.sap.com/corporate-en/legal/copyright/index.epx مراجعه کنید.

سایر نامهای محصول و خدمات ذکر شده علائم تجاری شرکتهای مربوطه می باشد.

بیانیه SAP به جلو

اظهارات موجود در این سند که واقعیت های تاریخی نیستند ، عبارت های آینده نگر هستند همانطور که در قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1995 تعریف شده است. کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “” قصد “،” ممکن است “،” برنامه “،” پروژه “،” پیش بینی “،” باید “و” خواست “و عبارات مشابه همانطور که به SAP مربوط می شوند برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر هستند. SAP هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ندارد. همه بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و ابهامات گوناگونی هستند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با انتظارات متمایز کنند. عواملی که می توانند نتایج مالی آینده SAP را تحت تأثیر قرار دهند ، در پرونده های SAP با کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) بیشتر صحبت می شوند. از جمله جدیدترین گزارش سالانه SAP در مورد فرم 20-F که به SEC ارسال شده است. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط در مورد تاریخ آنها صحبت می كنند ، اتكا كنند.

SOURCE Rising ، LLC

لینک های مربوطه

http://www.rizing.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.