رفتن به نوشته‌ها

ThetaRay راه حل مقابله با پولشویی (AML) را برای بانك های مرتبط به بانكو سانتاندر ارائه می دهد

نیویورک، 3 ژوئن ، 2020 / PRNewswire / – ThetaRay ، رهبر ارائه تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مبتنی بر هوش مصنوعی ، قراردادی را امضا کرد که براساس آن بانکو سانتاندر از راه حل ضد پولشویی استفاده خواهد کرد (AML) ) از ThetaRay برای بانک های عضو. این سیستم ترافیک SWIFT ، شاخص های ریسک و داده های مشتری خود را می شناسد (CF) برای تشخیص ناهنجاری های نشان دهنده برنامه های پولشویی در معاملات بانکی مرتبط. راه اندازی این راه حل در سه ماهه چهارم سال 2019 آغاز شد و تا چند ماه آینده در سطح جهانی اجرا خواهد شد.

از طریق مشارکت ، Santander از نسخه ای از مرکز تحقیقاتی ThetaRay استفاده می کند که مخصوص بانک های عضو طراحی شده است. این پلتفرم امکان دسترسی کامل سانتاندر به خط داده خود را فراهم می کند و می تواند تحقیقات کامل پزشکی قانونی و همچنین ردیابی نحوه و چرایی الگوریتم ها را به یک تصمیم خاص برساند.

وی گفت: “راه حل ThetaRay توانایی ما را در کشف اولین نشانه های پولشویی و کشف خطرات ناشناخته ناشی از پول بیشتر می کند.” کارلوس گوتیرزمعاون رئیس جمهور جهانی بانکداری سرمایه گذاری و سرمایه گذاری (CIB) برای معاملات جهانی سانتاندر

وی گفت: “خوشحالم که با ThetaRay همکاری کنیم. با همکاری هم ما توانستیم راه حل را برای استفاده خاص خود تغییر دهیم و ما با طرحی توافق کردیم که ویژگی های جدیدی را برای غنی سازی پروژه به وجود آورد.” لوئیس پیندو، معاون كنترل و تحول جرم مالي معاون رئيس جمهور جهاني سانتاندر (FCC).

راه حل ابتکاری و بدون قانون ThetaRay با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای تشخیص ناهنجاری ها در کد SWIFT و داده های KYC که نشان دهنده پولشویی است. این امکان را برای کشف سریع مانورهایی فراهم می کند که امکان تعمیر اولیه را دارند.

وی گفت: “این افتخار است كه یک موسسه مالی به اندازه جهانی كه بانكو سانتاندر مورد احترام است ، راه حل AML ما را برای بانك های عضو انتخاب كرده است. پیشرفت اخیر با واحد مشاركت باعث می شود كه من باور داشته باشم كه سانتاندر بهترین بستر مالی برای همکاری با هم است.” مارک گزیتمدیر عامل شرکت تئاتر

علاوه بر استفاده در بانک های مرتبط ، “مشارکت دیجیتال استراتژیک واحد سانتاندر از طریق توافق جامع تر همکاری با ThetaRay را تقویت کرد که به واحدهای عملیاتی این گروه کمک می کند تا سرعت بیشتری در پذیرش این فناوری نوآورانه در زمینه راه حل های ضد پولشویی داشته باشند. ماریو آرانسای ، مدیر شرکت Santander InnoVentures Partnership ، گفت:

درباره بانکو سانتاندر:

ای بانک سانتاندر (SAN SM، STD US، BNC LN) ، یکی از اصلی ترین بانکهای تجاری و خرده فروشی ، در سال 1857 تأسیس شد و در اسپانیا مستقر است. این کشور در 10 بازار حیاتی در اروپا و قاره آمریکا حضور چشمگیری دارد و با سرمایه گذاری یکی از بزرگترین بانکهای جهان است. هدف آن کمک به افراد و مشاغل به شکلی ساده ، شخصی و عادلانه است. سانتاندر در حال توسعه بانکی با مسئولیت پذیری است و تعهدات بی شماری در حمایت از این هدف انجام داده است ، از جمله افزایش بیش از 120 میلیارد یورو در تأمین اعتبار سبز بین سال های 2019 و 2025 ، علاوه بر توانمندسازی مالی بیش از 10 میلیون نفر در همین مدت. . در پایان سه ماهه اول سال 2020 ، بانکو سانتاندر در مجموع یک تریلیون یورو در کل بودجه ، 146 میلیون مشتری ثبت کرد که از این تعداد 21.3 میلیون نفر وفادار و 38.3 میلیون نفر دیجیتالی ، 11 هزار و 900 شعبه و 195،000 کارمند هستند. بانکو سانتاندر در سه ماهه اول سال 2020 سود زیر بنایی 1977 میلیون یورو را ثبت کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 1 درصد افزایش داشته است.

درباره ThetaRay:

تاترا برای کمک به مشتریانی که در سازمانهای بزرگ مالی ، تقسیمات امنیت سایبری و زیرساختهای مهم برای انعطاف پذیری بیشتر و به دست آوردن فرصت ها اختصاص یافته اند. راه حل های پیشرفته تجزیه و تحلیل آن با سرعت ، دقت و مقیاس بی سابقه ای کار می کند ، مشتریان را قادر می سازد تا ریسک را مدیریت کنند ، برنامه های پولشویی را کشف کنند ، کلاهبرداری را کشف کنند ، وام های بد را کشف کنند ، مشکلات عملیاتی را کشف کرده و فرصت های رشد جدید و ارزشمندی را در معرض نمایش بگذارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ThetaRay ، به سایت www.thetaray.com مراجعه کنید.

مخاطب: مارک پریندل، فیوژن PR ، [email protected]، 646-452-7109

SOURCE ThetaRay

SOURCE ThetaRay

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.