رفتن به نوشته‌ها

TanvasTouch Surface Haptics به عنوان مؤلفه نمایش سال 2020 توسط انجمن نمایش اطلاعات معرفی شد

شرکت Tanvas به افتخارات سایر شرکت های Apple ، Audi AG ، BOE Technology ، Corning ، Samsung Display و صنایع Toray نیز به عنوان مهمترین پیشرفتهای تکنولوژی در سال جاری در نمایشگرها شناخته می شود.

شیکاگو، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Tanvas، Inc. (https://tanvas.co) ، پیشگامان نسل بعدی فناوری هاپتیک چند لمسی ، امروز اعلام کرد که فناوری تپه سطح TanvasTouch خود موفق به دریافت جایزه نمایش اجزاء سال 2020 از انجمن برای نمایش اطلاعات (SID) شده است. بیست و ششمین جوایز سالانه مهمترین پیشرفتهای فناوری در نمایشگرها را به رسمیت می شناسد.

دکتر هلگ سیتزن ، رئیس SID گفت: “هر سال ، تیم SID نام های جهانی را در جستجوی ابتکاری ترین فناوری نمایش نمایش می دهد و این رقابت همیشه شدید است.” “دریافت کنندگان امسال بیانگر خلاقیت شرکت هایی هستند که مرزهای ممکن را می کشانند و صنعت ما را به سمت دستیابی به موفقیت های جدید سوق می دهند. Tanvas با استفاده از فناوری بکر سطح گسترده خود که دارای کاربردهای عملی بسیاری در طیف گسترده ای از بازارهاست ، افتخار می کنیم. یک نورافکن در مورد بهترین ها در فناوری نمایش “.

هفت برنده – Apple، Audi AG، BOE Technology، Corning، Samsung Display، Tanvas and Toray Industries – توسط یک هیئت ممتاز از صاحبنظران انتخاب شدند که نامزدها را بر اساس درجه نوآوری فنی و اهمیت تجاری و همچنین پتانسیل هایی برای مثبت مثبت اجتماعی ارزیابی می کردند. تأثیر. Tanvas – کوچکترین و تنها شرکت خصوصی که در این لیست قرار دارد – جدیدترین فناوری فن آوری لمسی چند لمسی است. haptics سطح TanvasTouch ، بافت های قابل برنامه ریزی و جلوه های لمسی هستند که با کشیدن انگشت در یک سطح با لمس از نظر جسمی صاف ، قابل حس می شوند.

“ساخت و ساز منحصر به فرد TanvasTouch با یک حالت کنترل چند لمسی و هاپتیک در یک کنترلر منفرد است. Phill LoPrestiمدیر عامل شرکت تانوااس. “این فن آوری چند حالته می تواند با هاپتیک های مبتنی بر لرزش در نمایشگرها و سطوح خودرو و همچنین تبلت ها ، پد لپ تاپ ها و هر نمایشگر تجاری ترکیب شود. از آنجا که OEM ها به دنبال راه های جالب برای تمایز محصولات و برنامه های خود هستند ، TanvasTouch فرصتی بی بدیل برای ساده سازی طرح ها و اتصال ارائه می دهد. با استفاده از کاربران نهایی به روشهای کاملاً جدید. با نوآوری های بسیاری در فناوری نمایش ، ما از دیدن TanvasTouch در بین لیست شرکتهای معتبری که بسیار مورد توجه آنها هستیم ، هیجان زده هستیم. ”

دسته SID نمایش اجزای سال اجزای جدیدی را شناسایی می کند که باعث بهبود چشمگیر عملکرد یک صفحه نمایش شده است. یک جزء به عنوان قسمت جداگانه ای که قرار است در یک صفحه نمایش گنجانده شود فروخته می شود و همچنین ممکن است شامل مواد تقویت کننده صفحه نمایش و / یا قطعات ساخته شده با فرآیندهای جدید باشد. در اوایل سال جاری در CES 2020 ، Tanvas کیت توسعه دسکتاپ TanvasTouch و همچنین نمایش 15 اینچی اتومبیل را با همکاری Innolux آغاز کرد.این شرکت همچنین اولین محصول تجاری خود را با همکاری مانیتورهای Mimo عرضه کرد – نمایشگر 10.1 اینچی برای علامت های دیجیتال و کنفرانس اتاقها

امسال از دریافت کنندگان جوایز SID در 57 تجلیل می شودهفتم هفته نمایش که قرار است برگزار شود 3-7 آگوست 2020 به عنوان یک رویداد مجازی نمایش هفته رویداد برجسته جهان است که بر روی صفحه نمایش الکترونیکی در حال ظهور و فن آوری اطلاعات بصری از مفهوم به بازار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TanvasTouch یا کسب اطلاعات در مورد فن آوری صفحه نمایش haptic سطح ، به سایت www.tanvas.co مراجعه کنید.

درباره Tanvas، Inc.
Tanvas پیشگام نسل بعدی فناوری هاپتیک چند لمسی است. با وجود پیشرفت در گرافیک ، صدا و لرزش ، صفحه نمایش لمسی امروز هنوز یک پنجره بی جان به دنیای دیجیتال است. حماسه های سطح TanvasTouch با آوردن بافت ها و احساسات تعریف شده از نرم افزار ، به سطوح صاف و جسمی ، بعد جدیدی از تعامل را اضافه می کنند. TanvasTouch را می توان در هر محصول لمسی در بسیاری از برنامه ها از جمله خودرو ، خرده فروشی ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، نمایشگرهای دارای نقص بینایی و سفارشی قرار داد. شرکت از چرخش خارج شد دانشگاه شمال غربی و مقر آن در است شیکاگو.

تماس با رسانه:
Traci Hailpern
[email protected]

SOURCE Tanvas، Inc.

لینک های مربوطه

https://tanvas.co/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.