رفتن به نوشته‌ها

شرکت سرمایه گذاری امور مالی و فناوری مالی استن برنامه سرمایه گذاری اساسی را با سرمایه گذاران جدید جدید 500 میلیون دلار گسترش داده و توسعه می دهد English English Français espaà ± ol آمریکای لاتین – espaÃ

لندن ، 3 ژوئن 2020 / PRNewswire / – در مرحله گسترش سرمایه گذاری در زمینه تجارت آنلاین ، استن در جدیدترین دوره سرمایه گذاری خود Barclays Bank ، Coface SA و Crayhill Capital LP را کسب کرده است. جمع آوری کمک های مالی برای برنامه اصلی تأمین مالی مشاغل خود ، Sten Assets Funding است که هم اکنون 500،000 دلار دارد.

این دو سرمایه گذار و ارائه دهنده بیمه به برنامه تأمین مالی جایزه استن ، به همراه ارائه دهندگان فعلی تأمین مالی Natixis ، که همچنین مشاور برنامه است ، پیوستند. همکاران سرمایه گذاری NN و M&G. این سرمایه گذاری از رشد مداوم استن در زمینه تأمین مالی تجارت مرزی حمایت می کند و به دنبال دریافت جایزه توافق نامه اروپا برای تأمین اعتبار ساختاری 2020 از سال 2020 حاصل می شود. بررسی حقوق بین الملل مالی.

دور دوم تأمین اعتبار در یک ماه برای کمک به شرکتها در جریان بحران کوید -19.

جدیدترین دور سرمایه گذاری ، استن در کمتر از یک ماه دوم است. این شرکت برنامه جدیدی را بسته است 200 دلار میلیونها نفر در تاریخ 11 مه از کراییل ، ​​مدیر اعتبار خصوصی و مؤسسه وام مستقر در دارایی مستقر در NYبه منظور گسترش خدمات تأمین مالی دیجیتال تجاری و پشتیبانی از شرکتها برای تقویت جریانهای تجاری بین المللی خود.

با استفاده از این ظرفیت اضافه شده ، استن موقعیت دارد تا در زمان کمبود شدید سرمایه در گردش ، مشاغل بیشتری را به منابع مالی سریع و انعطاف پذیر تجارت مرزی ارائه دهد.

تأمین مالی کاملاً دیجیتال استن در تجارت بین المللی بی نظیر است.

استن که در سال 2015 تأسیس شد ، یک شرکت فناوری مالی است که تأمین مالی کاملاً دیجیتالی را در خریداران و فروشندگان در زنجیره های عرضه بین المللی تأمین می کند. می توانید مبلغ حداکثر مالی را مدیریت و مدیریت کنید 15 دلار آمریکا میلیون ها نفر آنلاین ، با مقادیر بیشتری در صورت تقاضا ، دسترسی سریع به سرمایه را برای تأمین اعتبار معاملات مرزی تسریع می کنند.

این شرکت از تجارت بین المللی در تعدادی از بخش ها حمایت می کند و به حل “شکاف مالی تجارت” کمک می کند 1.5 دلار میلیاردی که توسط اتاق بازرگانی بین المللی به عنوان یک نیاز مهم حل نشده در امور مالی تجارت جهانی شناخته شده است.

استن از زمان راه اندازی قابل توجهی رشد کرده است و اکنون یک شرکت بزرگ در امور مالی تجارت مرزی است. تأمین مالی این شرکت در 178 کشور برای صادرکنندگان در دسترس است و این امکان را برای مشاغل بیشتر به تأمین اعتبار و سرعت بخشیدن به نرخ کار خود می دهد.

گرگ کارپوفسکیبنیانگذار استن اظهار داشت: وی ادامه داد: ما شاهد هستیم که زنجیره های تأمین به دلیل همه گیر شدن کروناویروس در معرض خطر توقف عملکرد خود قرار دارند. شرکت ها برای مقابله با خاموشی مجبور بودند اندوخته های نقدینگی خود را کاهش دهند و اکنون برای از سرگیری کار نیاز به سرمایه در گردش دارند. برای شرکت هایی که ما از آنها پشتیبانی می کنیم و مشارکت چنین سرمایه گذاران باکیفیت در گسترش این برنامه تأکید می شود که چشم انداز استراتژیک ما برای تزریق نقدینگی به زنجیره های عرضه جهانی است. با همکاری برنامه مالی مستقیم Stenn که اخیراً اعلام شده است ، ما در یک موقعیت استثنایی قرار داریم در کمک به مشتریان ما در تقویت جریان تجارت بین المللی خود و تسریع در بهبود جهانی ، خوب هستیم. “

کریس ریگبیمدیر بین المللی سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در استن ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که توسعه و تمدید برنامه تأمین اعتبار مورد نیاز استن را دریافت کردیم. علیرغم جابجایی اخیر در بازارهای جهانی سرمایه در نتیجه بیماری همه گیر Covid-19 ، استن است. نشان داد که این کشور قادر به ایجاد یک معماری تأمین مالی نوآورانه و مقیاس پذیر و همچنین جذب و حفظ سرمایه از سوی گروهی از بانکهای جهانی و سرمایه گذاران نهادی است. “

فردریک بورژوا ، مدیرعامل Coface انگلستان و ایرلند ، اظهار داشت: “Coface از پیوستن به استن بین المللی و بنیانگذاران آن در این مرحله جدید از توسعه آنها ، در زمانی که دسترسی به تأمین مالی تجارت برای اکثر اقتصادهای جهان بسیار مهم است ، خوشحال است. این نیازهای رو به رشد بیانگر فرصتهاست. از بودجه ای که ما استقبال می کنیم. “

امانوئل ایسانوچو ، مدیر بین المللی راه حل ها و اعتبار ساختاری در ناتیکسیسوی اظهار داشت: ناتکسیس ، شریک بلند مدت استن از سال 2018 ، مفتخر است که از این تمدید و گسترش برنامه تأمین اعتبار اساسی شرکت حمایت کرده است ، در شرایط دشوار اقتصادی امروز ، بیش از هر زمان دیگری ، پیشنهاد استن ارائه می دهد. به مشتریان خود یک مزیت آشکار در اطمینان از اینکه آنها می توانند به سرعت به بودجه مورد نیاز برای حمایت از معاملات بین المللی خود دسترسی پیدا کنند. “

یادداشت ها به سردبیران

درباره Stenn International Ltd:

Stenn International Ltd. یک شرکت فن آوری و داده های مالی مستقر در انگلیس است که بودجه انعطاف پذیر را برای شرکت های درگیر در تجارت بین المللی فراهم می کند. راه حل های تأمین مالی تجارت استن را می توان به صورت آنلاین بدست آورد و مدیریت کرد ، دسترسی به نقدینگی برای شرکت های صادر کننده را تسریع کرد و در عین حال واردکنندگان را قادر به خرید با شرایط حساب باز کرد. این شیوه های نوآورانه به استن اجازه می دهد تا بخش ها و مناطق جغرافیایی را که در تجارت جهانی مورد غفلت قرار گرفته است تأمین کند.

استن در سراسر جهان با دفاتر در بوئنوس آیرس ، لس آنجلس ، نیویورک ، میامی ، لندن ، آمستردام ، بروکسل ، دوسلدورف ، برلین ، بمبئی ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، گوانگژو ، هانگزو ، چینگدائو و شانگهای فعالیت می کند. جزئیات بیشتر را در سایت stenn.com مشاهده کنید یا استن را در دنبال کنید توییتر، LinkedIn و Facebook.

منبع: استن بین المللی

منبع: استن بین المللی


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.