رفتن به نوشته‌ها

MCCC با همکاری بنیاد تاچمن ، صدها محافظ محافظ صورت را برای متخصصان حوزه بهداشت و درمان منطقه تولید می کند

KINGSTON ، N.J.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – با کمک سهم سخاوتمندانه بنیاد توسان ، کالج جامعه شهری مرکر (MCCC) صدها محافظ ایمنی در چهره را در آزمایشگاه تولید پیشرفته خود برای محافظت از سلامت و ایمنی متخصصان خدمات پزشکی با مقابله با گسترش COVID-19 در منطقه تولید می کند.

MCCC محل آزمایشگاه پیشرفته تولید پیشرفته است ، که دارای ماشینهای تراشکاری شده و ماشینهای فرز است. آزمایشگاه 3000 متر مربعی در سال 2017 ساخته شد.

مارتین توچمنرئیس بنیاد توسان خواستار شد کالج جامعه شهری مرکر برای یافتن راه هایی برای تولید محافظ صورت برای محافظت از متخصصان پزشکی. تاچمن در تجهیز آزمایشگاه پرینتر 3 بعدی دانشگاه دانشکده در زمان افتتاح آن در سال 2017 مؤثر بود. وقتی متوجه شد نیاز فعلی تجهیزات ایمنی پزشکی است ، وی با تهیه بودجه مواد برای تولید واحدها با استفاده از سریعتر و بیشتر ، به آسانی راه حلی ارائه داد. تجهیزات پیشرفته تولید.

تاچمن گفت: “وقتی شنیدم مشکلی در بدست آوردن سپرها وجود دارد ، آن را به عنوان یک مسئله تولید توصیف کرد.” “یادآوری کردم که دکتر وانگ ، رئیس MCCC در خط مقدم ایجاد یک مرکز تولید پیشرفته و پیشرفته در مدرسه بود. وقتی این کمبود رخ داد ، اولین کاری که من کردم ، تماس با دکتر وانگ بود. او نه تنها پاسخ مثبت داد ، اما در طی 24 ساعت یک نقشه بازی ، نمونه اولیه و درخواست سفارشات داشت. ما در کار بودیم. ”

“من مفتخرم كه می گویم ما روزانه 150 محافظ را برای بیمارستان دانشگاه رابرت وود جانسون تولید می كنیم همیلتون ، پن پزشکی ، دفتر مدیریت اضطراری شهرستان مرسر و مرکز بهداشت هنری جی آوستین. من می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا از دکتر وانگ بخاطر اینکه خیلی سریع و پاسخگو تشکر می کنم ، تشکر کنم. ”

مخاطب: ریک گروس
بنیاد توسان ، شرکت
پست الکترونیک: [email protected]

منبع بنیاد تاچمن

لینک های مربوطه

www.tuchmanfoundation.org

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید