رفتن به نوشته‌ها

سابق Sparkpost Exec ، Barry Abel ، به عنوان CRO به Netcore Solutions Inc. برای گسترش عملیات ایالات متحده پیوست.

نیویورک، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Netcore Solutions ، پیشرو در صنعت فناوری بازاریابی صنعت ، امروز انتصاب را اعلام کرد باری هابل به عنوان مدیر ارشد درآمد خود در این نقش ، هابیل استراتژی و اجرای بازار Netcore را در آمریکای شمالی کارگردانی خواهد کرد. علاوه بر این ، وی مسئول هدایت فروش ، موفقیت مشتری و سایر عملیات روبرو مشتری برای تحقق و فراتر از اهداف رشد خواهد بود.

هابیل یک مدیر تجاری فصلی با تجربه قابل توجهی در رهبری سازمانهای فروش جهانی از طریق تحول در تجارت و ارائه رشد درآمد مداوم است. علاوه بر این ، وی زمینه گسترده ای در فضای ایمیل ، درک عمیق از فناوری بازاریابی و توانایی آشکار در ساخت سازمانها برای دستیابی به نفوذ در بازار ، به Netcore ارائه می دهد.

“ما بسیار خوشحالیم که از هابیل به عنوان عضوی از تیم اجرایی ما استقبال کرده است. با داشتن سابقه چشمگیر وی در سازمان هایی مانند Sparkpost و پیام های سیستم ، من اطمینان دارم که او با گسترش تمرکز مشتاقانه به ایمیل ما ، گسترش تجاری موفق ما را راهنمایی می کند. به مارک های میان بازار و شرکت های تجاری در آمریکای شمالی منطقه ، “گفت: ایتاباب بشارکار ، مدیر عامل – تجارت بین المللی.

“Netcore یک نیروی قابل توجه در فضای تعامل و شخصی سازی مشتری با هوش مصنوعی با بیش از 2 دهه خدمت به بیش از 3000 مارک تجاری در سراسر جهان است. ثروت از تجربه Abel در این بخش به ما کمک می کند تا تسلط خود را در این کشور گسترش دهیم. آمریکای شمالی همچنین ، “اضافه شده است کالپیت جین، مدیرعامل گروه ، Netcore Solutions.

هابیل گفت: “من از پیوستن به Netcore در این زمان هیجان انگیز بسیار هیجان زده ام. Netcore یک استراتژی واضح ، حرکت محکم دارد و صنعت را به چالش می کشد تا بتواند متفاوت درباره چگونگی اجرای و انحصار فناوری بازاریابی فکر کند.” “من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم های خود در سطح جهان برای پیشبرد رسالت Netcore در تبدیل روابط مشتری B2C و بهینه سازی اجرای و تعامل آنها هستیم.”

درباره Netcore

Netcore Solutions ، شرکت مشهور جهانی راه حل های Martech به بازاریابان این امکان را می دهد تا سفر مشتری خود را ترسیم کنند تا به تجربه فوق العاده 1: 1 مشتری برسند. Netcore بیش از 9 میلیارد ایمیل برای مارک های از جمله بزرگترین اسب شاخدار ارائه می دهد و آن را می سازد آسیا بزرگترین ارائه دهنده خدمات ایمیل. این شرکت بیش از دو دهه است که بازاریابی ROI را به سمت مارک های پیشرو در جهان سوق می دهد و به عنوان یک شریک استراتژیک برای شرکتها و مشاغل با اندازه متوسط ​​در بسیاری از صنایع فعالیت می کند. ایالات متحده، هند، SEA و EMEA.

تماس با رسانه:

روهیت سوریواستاو
+ 91-8873207821

SOURCE Netcore Solutions Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.