رفتن به نوشته‌ها

Gosund لامپ تخت خواب هوشمند را منتشر می کند تا خانه شما روشن شود

شنژن ، چین، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Gosund ، یک رهبر جدید در صنعت خانه های هوشمند ، از جدیدترین خط تولید خود یعنی لامپ تخت خواب هوشمند رونمایی کرده است ، این محصول دارای عملکردهای مختلفی است ، مانند کنترل صوتی از طریق الکسا یا خانه Google ، کنترل از راه دور از هر نقطه ، حالت نوری RGB برای هفت گزینه ، سنسور لمسی برای استفاده راحت و غیره

ظاهر مختصر. پوسته سفید خالص ساده. مینیمالیسم ، Gosund روش جدید تعامل لمسی را اتخاذ می کند ، بنابراین دستگاه از وجود دکمه های بدنی کاملاً کنار گذاشته است و تمام عملیات فقط با دکمه های لمسی به شکل نوار جلو ممکن است انجام شود.

کنترل صدا. با استفاده از Wi-Fi 2.4GHz ، می توانید به راحتی حتی پارتیشن را نیز برای نفوذ بهتر دیواره آن کنترل کنید. و برای دستیابی به کنترل بی سیم با الکسا و دستیار Google همکاری می کند.

کنترل از راه دور. به راحتی آن را از طریق برنامه Gosund کنترل کنید. حتی اگر فراموش نکنید که چراغ ها را خاموش کنید ، می توانید از برنامه Gosund برای این کار استفاده کنید. راحت نیست؟

حالت نور RGB. با فشار دادن کوتاه برای تغییر حالت روشنایی ، ترتیب و رنگ چراغ ها در قسمت APP قابل تنظیم است. به راحتی می توانید حالت (نور سفید / نور RGB) را تغییر داده و زندگی را رنگارنگ تر کنید.

وی گفت: “ما می خواهیم زندگی را عاطفی تر و شخصی تر کنیم که این هدف اصلی ما برای ایجاد این محصول بی نظیر است.” استیون چن، مدیرعامل و بنیانگذار گوسوند. “گاهی اوقات ، ما به بعضی از دستگاه ها نیاز داریم تا به ما در یاد بگیرند که چگونه از زندگی لذت ببریم.”

وقتی از آن استفاده می کنید ، می فهمید که آن بسیار فراتر از “چراغ خوابزندگی دقیقاً مانند یک دستیار صمیمی زندگی ، راحت تر از آنچه فکر می کنید است. و به نظر می رسد بسیاری از چیزها تغییر کرده اند ، مانند عشق همه جا است.

درباره Gosund:

Gosund که در سال 2007 تأسیس شد ، به ایجاد راه حل های مقرون به صرفه و خانگی مقرون به صرفه که برای هر کسی که مایل است سبک زندگی خود را آسان و کاربر پسند باشد اختصاص داده شده است.

این بیانیه مطبوعاتی از طریق 24-7PressRelease.com صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.24-7pressrelease.com مراجعه کنید.

منبع گوسوند

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.