رفتن به نوشته‌ها

Huami با تیم نانشان زونگ همکاری می کند تا در آزمایشگاه مشترک با نژاد coronavirus COVID-19 مبارزه کند

“ما به عنوان همکاری مؤسسات پزشکی ، مؤسسات تحقیقاتی و توسعه و شرکتها ، ما از استفاده از تخصص خود در فناوریهای هوشمند قابل حمل برای ارتقاء تحقیقات کاربردی و تسهیل تحول واقعی در سلامت تنفس استفاده می کنیم.” گفت وانگ هوانگبنیانگذار و مدیر عامل شرکت Huami Technology. با هدایت ماموریت خود برای “اتصال سلامتی به فناوری” ، Huami مصمم است یک اکوسیستم جهانی بهداشت شامل دستگاه ها ، داده ها و خدمات را ایجاد کند ، ضمن اینکه شریک قابل اعتماد کاربران خود باشد.

دکتر نانشان زونگ ، 83 ساله ، متخصص تنفس بین المللی مشهور و عضو آکادمی مهندسی چین ، پیشگام در مبارزه با SARS در 2013 و هم اکنون رئیس خبرگان پیشگیری از COVID-19 در کمیسیون بهداشت ملی چین است. دکتر نانشان ژونگ از زمان گزارش اولین انتقال COVID-19 در ژانویه ، در خط مقدمه بیماری همه گیر کوروی ویروس در حال جنگ است.

هوامی از زمان شروع همه گیرى کروناویروس ، تلاش خود را برای “اتصال سلامتی به فناوری” ادامه داده است. این شرکت از زمان ابتلا به این بیماری همه گیر 11.5 میلیون RMB وسایل و تجهیزات پزشکی اهدا کرده است. Huami همچنین یک ساعت هوشمند برای کارمندان پزشکی در این شرکت ایجاد کرد ووهان، با عملکردی برای کاهش اضطراب روانشناختی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153829/Huami_Partnered_with_Nanshan_Zhong_s_Team.jpg

پیوندهای مرتبط

www.huami.com

منبع هوامی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید