رفتن به نوشته‌ها

شرکت نمونه کارها صندوق تراورس مرکاتو ، منطق مرکزی ، سرمایه گذاری عمده ای را از همکاران فناوری روبیکون اعلام می کند

شهر “سالت لیک، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – صندوق Traverse Partners Mercato (“تراورس”) امروز اعلام کرد که Rubicon Technology Partners (“روبیکون”) سرمایه گذاری اکثریت استراتژیک را در یکی از شرکتهای نمونه کارها صندوق رشد II ، منطق مرکزی ، مبتکر صنعت بهداشت در بیمار انجام خواهد داد. ارکستراسیون و ابزارهایی برای تسریع دسترسی به مراقبت. این سرمایه گذاری برای تسریع در رشد منطق مرکزی از طریق نوآوری محصول ، گسترش فروش ، تحویل و پشتیبانی مشتری و دستیابی به فرصت های خرید استفاده خواهد شد. روبیکون یک شرکت سهامدار خصوصی پیشرو است که در آن مستقر است بولدر ، كولو، این موضوع منحصراً روی شرکتهای نرم افزاری سازمانی متمرکز شده است.

گفت: “ما خوشحالیم که دیدگاه مرکزی و کار سخت در این رویداد به اوج خود می رسد.” جو کایزر، مدیر شرکت Mercato Partners. “این بدون رهبری پایدار و با استعداد از این امکان پذیر نبود آنگی فرانكس. اعتماد و همکاری با آنگی و تیم ، راهکار ملموس و خلاقانه را نشان داد که Central Logic به سیستمهای بیمارستان کمک می کند تا ضمن بهبود کارآیی و کاهش هزینه ها ، خدمات برتر بیمار را ارائه دهند. ”

Mercato بزرگترین سرمایه گذار منطق مرکزی بود که دارای سرمایه گذاری بود 14 میلیون دلاراز جمله پیشرو در بودجه سری B در سال 2012. Central Logic از عواید خود برای سرمایه گذاری در راه حل انعطاف پذیر و مبتنی بر SaaS استفاده می کند ، که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا نتایج بیماران را بهبود بخشند و سازمان های خود را با ارائه دید در زمان واقعی برتر و هوش تجاری بی همتا بهبود بخشد. برای بهینه سازی عملکرد مراکز دسترسی به سیستم سلامت.

وی گفت: “من به شدت به تیم و آنچه در منطق مرکزی به دست آورده ایم افتخار می کنم.” آنگی فرانكس، مدیر عامل. “دو سال پیش ، هنگامی که من از عضو هیئت مدیره به مدیرعامل منتقل شدم ، یکی از مهمترین عواملی که بر تصمیم من تأثیر می گذارد ، فرصتی برای ادامه همکاری با Mercato Partners و به ویژه ، جو کایزرنماینده هیئت مدیره مشارکت و پشتیبانی وی برای رسیدن ما به این نقطه عطف ضروری بود. “

از طریق ریشه در توسعه اولین نرم افزار ساخته شده برای مدیریت پیچیده ترین انتقال بیماران ، شرکای منطق مرکزی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ارائه بینش استراتژیک ، تخصص و فناوری عمیق که سیستم های بهداشتی را قادر می سازد به عنوان یک سیستم مراقبت عمل کنند. راه حل های این شرکت برای سیستم های بهداشتی بسیار حیاتی است زیرا آنها به دنبال ایجاد انسجام بیشتر ، درگیر شدن بیماران و بهینه سازی منابع هستند ، به ویژه با توجه به COVID-19.

مرکاتو برای حمایت از کارآفرینی به روشهای منحصر به فرد و معنی دار از شرکتهای تحت نظارت در بازارهای فراموش شده می خواهد. مدیر عاملان و تیم های رهبری که مرکاتو از آنها پشتیبانی می کند یوتا، کلرادو، آیداهو، جنوب کالیفرنیا، ایلینویز و میسوری مستحق دسترسی یکسان به سرمایه و بهترین راهنمایی برای حرکت در مرحله رشد است. مرکاتو برای کمک به شرکت ها ، جوامع و اکوسیستم های کارآفرینی از شرکت در بازارهای داخلی و بین المللی بهره مند می شود.

علاوه بر سرمایه در مرحله رشد ، مرکاتو برای حمایت از منطق مرکزی ، پنج رشته رشد شناخته شده خود را به کار گرفت. تیم های سرمایه گذاری و عملکرد Mercato با همکاری با Logic Central ، همكاری استراتژیك و تاكتیك را در مناطقی كه برای رشد حداكثری مهم هستند ، فراهم كردند: فروش ، بازاریابی ، سرمایه انسانی ، موفقیت مشتری و رهبری.

درباره شرکای Mercato
Mercato Partners یک شرکت رشد چند مرحله ای است که هم سرمایه و راهنمایی لازم را برای بنیانگذاران و شرکتها در مراحل مختلف و انواع صنایع مختلف اعم از شرکتهای فناوری گرفته تا فعالیتهای غذایی و آشامیدنی گرفته تا شرکتهای مصرف کننده مارک دار ارائه می دهد. تیم با تجربه از سرمایه گذاران ، تحلیلگران و اپراتورهای عملکرد داخلی مرکاتو ، نیروها را با یک شبکه گسترده از مشاوران و ارائه دهندگان خدمات ترکیب می کنند تا رشد را سرعت بخشیده و ارزش پایدار سازمان را ایجاد کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.mercatopartners.com مراجعه کنید.

درباره منطق مرکزی
برای سیستم های بهداشتی ، مدیریت انتقال بیماران یک تلاش برای پس انداز زندگی است. Central Logic پیشگام در فضا است و فقط برای حمایت از این مأموریت تاسیس شده است. راه حل انعطاف پذیر و هدفمند ما ، دید بهتری در زمان واقعی و هوش تجاری بی بدیل برای بهینه سازی عملکرد مراکز دسترسی به سیستم سلامت ارائه می دهد. مشتریان برای تحقق رشد قوی ، یافتن راه های جدید برای بهبود نتایج بیمار و عملی کردن عملکرد آنها ، امروز و آینده ، روی منطق مرکزی حساب می کنند. بر اساس مینه سوتا و یوتا، Central Logic یک رهبر صنعت با 93٪ نرخ نگهداری مشتری است. این شرکت توسط هردو به عنوان “سریعترین شرکت خصوصی” در نظر گرفته شده است شرکت 500 و مجله تجاری یوتا. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.centrallogic.com مراجعه کنید.

درباره همکاران فناوری Rubicon
همکاران فناوری Rubicon در شرکتهای نرم افزاری سازمانی با محصولات اثبات شده و تیم های مدیریت با استعداد سرمایه گذاری می کنند تا به توسعه مناصب رهبری بازار کمک کنند. روبیکون شرکتها را قادر می سازد که با رشد و مقیاس ، با استفاده از مجموعه اثبات شده فرآیندهای اختصاصی ، بهترین شیوه ها و الگوی مشارکت گسترده ای با پرتفوی ، با نیازهای متغیر مشاغل خود سازگار شوند. روبیکون تمام شد 2 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت و دفتر مرکزی آن در بولدر ، شرکت با دفاتر اضافی در پالو آلتو ، کالیفرنیا و استمفورد ، سی تی اس. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.rubicontp.com مراجعه کنید.

SOURCE Mercato همکاران

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.