رفتن به نوشته‌ها

Gridsum Files گزارش سالانه فرم 20-F برای سال مالی 2019

پیاده کردن، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Gridsum Holding Inc. (“Gridsum” یا “Company”) (Nasdaq: GSUM) ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مبتنی بر ابر و هوش مصنوعی (“AI”) در چین ، امروز اعلام کرد این گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ 2 ژوئن 2020 ارائه داد.

گزارش سالانه را می توان به وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در http://ir.gridsum.com/ و همچنین وب سایت SEC در http://www.sec.gov دسترسی داد.

این شرکت در صورت درخواست نسخه ای از گزارش سالانه خود را که حاوی صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده و رایگان است ، در صورت درخواست ، به سهامداران و دارندگان ADS ارائه می دهد. درخواست ها باید به بخش روابط سرمایه گذار شرکت در آدرس ارسال شود [email protected].

درباره Gridsum

Gridsum Holding Inc. (Nasdaq: GSUM) ارائه دهنده پیشرو در زمینه تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مبتنی بر ابر و راه حل های هوش مصنوعی برای شرکت های چند ملیتی و داخلی و آژانس های دولتی در چین است. فن آوری هسته ای Gridsum ، Gridsum Big Data Platform و Gridsum Prophet: Enterprise AI Engine، در یک چارچوب محاسباتی توزیع شده ساخته شده است و تجزیه و تحلیل همبستگی چند بعدی در زمان واقعی داده های ساختاری و ساختاری را انجام می دهد. این امر باعث می شود تا مشتریان گریدسوم روابط پیچیده ای را در داده های خود شناسایی کنند و بینش جدیدی کسب کنند که به آنها در تصمیم گیری های تجاری بهتر کمک می کند. این شرکت “Gridsum” نامیده شده است تا نماد ترکیبی از محاسبات توزیع شده (شبکه) و آنالیز (جمع) باشد. مأموریت این شرکت به عنوان پیشگام اطلاعاتی دیجیتال ، کمک به شرکتها و سازمانهای دولتی در چین است که از داده ها به روشهای جدید و قدرتمند برای تصمیم گیری آگاهانه بهتر و تولیدی تر استفاده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر به http://www.gridsum.com/ مراجعه کنید.

روابط سرمایه گذار
Gridsum
[email protected]

کریستینسن

در چین
آقای مسیحی آرنل
تلفن: + 86-10-5900-1548
پست الکترونیک: [email protected]

در ایالات متحده
آقای نکته فلمینگ
تلفن: +1 917 412 3333
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Gridsum Holding Inc.

لینک های مربوطه

www.gridsum.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.