رفتن به نوشته‌ها

اوک هیل پایتخت مشارکت استراتژیک را با سرمایه 4×4 اعلام کرد

نیویورک، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – اوک هیل پایتخت (“اوک هیل“) امروز اعلام کرد که با 4×4 Capital (” 4×4 “) ، یک بستر سرمایه گذاری و مدیریتی متمرکز بر سرمایه گذاری و تسریع در رشد شرکت های بازار میانه در بخش های مصرفی و خدمات ، همکاری کرده است. اوک هیل، 4×4 بر دستیابی به مشاغل تولید تقریباً متمرکز است 50 دلار به 200 میلیون دلار از EBITDA. پس از به دست آوردن شرکتی ، 4×4 با هدف پشتیبانی از مشاغل در دستیابی به عملکرد و رشد قوی ، اعمال نفوذ می کند اوک هیل تجربه مدیریت سرمایه گذاری و برنامه پخش 4×4 و شبکه عمیق صنعتی.

تایلر ولفرام، مدیرعامل شریک و مدیر عامل شرکت اواک هیل پایتخت ، در مورد این اعلامیه اظهار داشت: “ما از همکاری با تیم 4×4 سرمایه لذت می بریم زیرا با همکاری تیم های مدیریتی برای ساختن ارزش حق رای دادن ادامه می دهیم. اصولگرایان 4×4 سابقه طولانی در کمک به شرکتها در دستیابی به نتایج عملیاتی مهم دارند. ما معتقدیم که رویکرد 4×4 کاملاً با آن سازگار خواهد بود اوک هیل استراتژی سرمایه گذاری نهادینه شده و فرآیند ایجاد ارزش. ”

الکس مدیسیز ، شریک 4×4 Capital گفت: “من و شرکای من هیجان زده می شویم که با اوک هیل پایتخت بپیوندیم و مشتاقانه همکاری می کنیم تا برای سرمایه گذاران خود ارزش ایجاد کنیم. اوک هیل دارای تیم بزرگی از متخصصان سرمایه گذاری و شرکای عملیاتی و فرهنگ تجارت است که با فلسفه خود سرمایه 4×4 مطابقت دارد. “

درباره اوک هیل پایتخت
اوک هیل سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که تقریباً دارای بودجه است 15 میلیارد دلار تعهدات اولیه سرمایه و شرکتهای سرمایه گذاری از زمان آغاز تاکنون. طی 34 سال گذشته ، اوک هیل پایتخت و پیشینیان آن در بیش از 90 معاملات سهام خصوصی در بخشهای وسیعی از ایالات متحده و اقتصادهای جهانی سرمایه گذاری کرده اند. اوک هیل سرمایه از رویکردی مبتنی بر تمرکز بر صنعت برای سرمایه گذاری در بخش های زیر استفاده می کند: خدمات؛ صنعتی؛ رسانه و ارتباطات؛ و مصرف کننده ، خرده فروشی و توزیع. اوک هیل به طور فعال در همکاری با مدیریت برای اجرای ابتکارات استراتژیک و عملیاتی برای ایجاد ارزش حق رای دادن فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت: www.oakhill.com مراجعه کنید

سرمایه حدود 4×4
سرمایه 4×4 یک بستر سرمایه گذاری و مدیریتی است که بر ارزش ساختمان شرکت های بازار میانه در بخش مصرف و خدمات متمرکز است. اصول سرمایه 4×4 60 سال تجربه را تحمل می کند ، ترکیبی از سرمایه گذاری قابل توجه و سابقه دستیابی با تخصص مدیریت کلاس جهانی. مدیران ارشد 4×4 به عنوان مدیران ارشد AB Inbev و شرکت های پیشین آن نقش اساسی در ارائه نتایج عملیاتی در چندین واحد تجاری چند میلیارد دلاری در سراسر جهان داشتند. 4×4 با استفاده از یک رویکرد عمیق و منظم برای مدیریت عملیات تجاری و رشد مقیاس ، یک نگاه بلند مدت به ایجاد ارزش دارد.

مخاطب:

سحر داور


CNC Kekst


(917) 349-5621

منبع سرمایه اوک هیل

لینک های مربوطه

http://www.oakhill.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.