رفتن به نوشته‌ها

منطق مرکزی سرمایه گذاری استراتژیک را از طرف همکاران فناوری روبیکون اعلام می کند

سندی ، یوتا و MINNEAPOLIS، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – منطق مرکزی، مبتکر صنعت مراقبت های بهداشتی در ارکستر بیماران و ابزارهایی برای تسریع دسترسی به مراقبت ، سرمایه گذاری اکثریت استراتژیک را از همکاران فناوری Rubicon (“روبیکون”) ، یک شرکت سهامدار خصوصی پیشرو مستقر در بولدر ، كولو، این موضوع منحصراً روی شرکتهای نرم افزاری سازمانی متمرکز شده است. این سرمایه گذاری برای تسریع در رشد منطق مرکزی از طریق نوآوری محصول ، گسترش فروش ، تحویل و پشتیبانی مشتری و دستیابی به فرصت های خرید استفاده خواهد شد.

راه حل انعطاف پذیر و مبتنی بر SaaS Central Logic کمک می کند تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نتایج بیماران را بهبود ببخشند و سازمان های خود را با ارائه دید برتر برتر در زمان واقعی و هوش تجاری بی همتا برای بهینه سازی عملکرد سیستم های دسترسی به مراکز درمانی مؤثرتر کنند. از طریق ریشه در توسعه اولین نرم افزار ساخته شده برای مدیریت پیچیده ترین انتقال بیماران ، شرکای منطق مرکزی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ارائه بینش های عمیق استراتژیک ، تخصص و فناوری که قدرت سیستم های بهداشت را به عنوان یک سیستم مراقبت فراهم می کند ، ارائه می دهند.

راه حل های این شرکت برای سیستم های بهداشتی بسیار حیاتی است زیرا آنها به دنبال ایجاد انسجام بیشتر ، درگیری بیماران و بهینه سازی منابع هستند ، به ویژه با توجه به COVID-19.

وی گفت: “بیماری همه گیر که اکنون با آن روبرو هستیم ، بر شکاف عظیمی در ارکستر مراقبت و لجستیک بیماران در سازمانهای بهداشت و درمان از همه ابعاد ، تأثیر می گذارد.” آنگی فرانكسمدیر عامل منطق مرکزی. “این واقعیت سرعت بخشیدن به سرعت نوآوری و تغییر مثبت در مراقبت های بهداشتی را نشان می دهد. من کاملاً انتظار دارم که منطق مرکزی منجر به افزایش این همکاری شود ، زیرا همکاری های استراتژیک ما با سیستم های بهداشتی در سراسر کشور رو به رشد است.”

گفت: “Logic Central ارزش بالینی ، عملیاتی و مالی بالایی را به سیستم های بهداشتی ، بیمارستان ها و نهادهای بهداشت عمومی ارائه می دهد.” الکس کلاینر، اصلی ، روبیکون. “راه حل کاملاً متفاوت و تعریف شده شرکت کاملاً کاملاً مناسب در این بازار برای این زمان بی نظیر در صنعت قرار گرفته است. توانایی اثبات شده Central Logic برای جذب سهم بازار ، پایه و اساس محکمی برای ادامه رشد فراهم می کند ، که ما قصد داریم با سرمایه گذاری اضافی نقدی اضافی رانندگی کنیم. ما به خاطر مشارکت با تیم منطق مرکزی هیجان زده هستیم. “

فرانکس گفت که او از آنچه آینده با روبیکون برگزار می کند ، هیجان زده است. وی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، بیمارستان ها ، سیستم های بهداشتی و سازمان های بهداشت عمومی ما به توانایی لازم برای اهرم و مدیریت همه منابع خود نیاز دارند تا اطمینان حاصل شود که بیماران بدون تأخیر از مراقبت مناسب در محل مناسب برخوردار شوند.” “روبیکون نقش مهمی را که امروز منطق مرکزی ایفا می کند به رسمیت می شناسد و دیدگاه ما را برای آینده به اشتراک می گذارد.”

زیگلر ، یک بانک ملی سرمایه گذاری بوتیک ، به منطق مرکزی در مورد معامله توصیه کرد.

درباره منطق مرکزی
برای سیستم های بهداشتی ، مدیریت انتقال بیماران یک تلاش برای پس انداز زندگی است. Central Logic پیشگام در فضا است و فقط برای حمایت از این مأموریت تاسیس شده است. راه حل انعطاف پذیر و هدفمند ما ، دید بهتری در زمان واقعی و هوش تجاری بی بدیل برای بهینه سازی عملکرد مراکز دسترسی به سیستم سلامت ارائه می دهد. مشتریان برای تحقق رشد قوی ، یافتن راه های جدید برای بهبود نتایج بیمار و عملی کردن عملکرد آنها ، امروز و آینده ، روی منطق مرکزی حساب می کنند. بر اساس یوتا و مینه سوتا، Central Logic یک رهبر صنعت با 93٪ نرخ نگهداری مشتری است. این شرکت توسط هردو به عنوان “سریعترین شرکت خصوصی” در نظر گرفته شده است شرکت 500 و مجله تجاری یوتا. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.centrallogic.com.

درباره همکاران فناوری Rubicon
همکاران فناوری Rubicon در شرکتهای نرم افزاری سازمانی با محصولات اثبات شده و تیم های مدیریت با استعداد سرمایه گذاری می کنند تا به توسعه مناصب رهبری بازار کمک کنند. روبیکون شرکتها را قادر می سازد که با رشد و مقیاس ، با استفاده از مجموعه اثبات شده فرآیندهای اختصاصی ، بهترین شیوه ها و الگوی مشارکت گسترده ای با پرتفوی ، با نیازهای متغیر مشاغل خود سازگار شوند. روبیکون تمام شد 2 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت و دفتر مرکزی آن در بولدر ، كولوبا دفاتر اضافی در پالو آلتو ، کالیفرنیا.و استمفورد ، کان برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.rubicontp.com.

تماس با رسانه
تارا استولتز
ارتباطات اصلاحیه برای منطق مرکزی
440-225-9595
[email protected]

منبع منطق مرکزی

لینک های مربوطه

https://www.centrallogic.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.