رفتن به نوشته‌ها

آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی با تأمین اولین صندوق خود ، صندوق اول آمریکای لاتین ، بیش از 200 میلیون دلار اعتبار تأمین می کند

وجوه جمع آوری شده برای تأمین اعتبار خصوصی به شرکتهای آمریکای لاتین جهت ارتقاء رشد و تأثیر اجتماعی در راستای اهداف توسعه پایدار سازمان ملل مورد استفاده قرار می گیرد.

LUXEMBOURG ، 2 ژوئن 2020 / PRNewswire / – آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی اولین صندوق آمریکایی لاتین I خود را (“صندوق”) بسته کرد و افزود: سهم بیش از 200 دلار میلیون ها این صندوق بر روی بسیج سرمایه های خصوصی ، عمدتاً نهادی ، برای آمریکای لاتین متمرکز است و بیش از 25 سرمایه گذار مانند آن دارد شرکای محدود – از جمله AXA ، HSBC ، CNP Assurances ، BNP Paribas Cardif ، SG Insurance ، MACSF و موارد مختلف دفاتر خانواده متخصص در زمینه سرمایه گذاری و همچنین کسانی که پیشگام در تأثیر اجتماعی هستند (آقا رونالد کوهن و ری چمبرز) علاوه بر این ، سرمایه گذاران در شریک کلی عبارتند از پل پولمنمدیرعامل سابق یونیلور؛ الخاندرو سانتو دومینگو، تاجر و نیکوکار؛ کلیفورد سوبل، تاجر و سفیر سابق ایالات متحده در برزیل. و همچنین نیکوکار جیمی کوپر. آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی نیز دارای یک شبکه بین المللی و بین رشته ای از مشاوران است که اقتصاددان را نیز شامل می شود اولیویه بلانچارد، و دکتر و انسان شناس دکتر پل کشاورز.

“ما مفتخریم که هر دلار دلخواه را که توسط چنین گروه باورنکردنی سرمایه گذار به ما سپرده شده است ، مدیریت کنیم. من می دانم که هر یک از اعضای آبی ما مانند یک اکوسیستم نارنجی ، در این سفر به ما می آیند تا نشان دهند ، همانطور که در این مواقع خارق العاده ما در آن زندگی می کنیم. ، نقش مهمی که امور مالی می تواند و باید به عنوان نیرویی برای خیر در جهان ایفا کند “ Bertrand Badré ، شریک بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Blue مانند یک نارنجی.

این صندوق با بازوی سرمایه گذاری بخش خصوصی بانک توسعه بین آمریكایی ، IDB Invest ، یك توافق نامه تأمین مالی دارد كه از طریق آن آبی مانند نارنجی و IDB Invest با هم همکاری می كنند تا مبادلات ، ساختار و اجرای معاملات را آغاز كنند. که هر دو گروه به نیروهای خود می پیوندند تا حتی سرمایه بیشتری را نیز برای منطقه فراهم آورند. علاوه بر این ، همانطور که نشان داده شده است همه گیر فعلی ، روابط نزدیک با IDB Invest پیوند را با دولتهای آمریکای لاتین تقویت می کند و به آبی مانند نارنجی اجازه می دهد تا از دانش عمیق بانک توسعه بین المللی در مورد وضعیت اقتصاد کلان و سیاسی بهره مند شود. در منطقه

“IDB Invest خوشحال است از ادامه همکاری با آبی مانند نارنجی”، بیان می کند جیمز اسکرین، مدیر عامل IDB Invest. وی گفت: “در این مواقع خارق العاده ، ما متعهد هستیم كه از مشتریان خود در آمریكای لاتین و كارائیب حمایت كنیم ، با منابع خود مشاركت كنیم و سرمایه های خصوصی بیشتری را تشویق كنیم ، از جمله اینكه توسط آبی مانند نارنجی تأمین می شود تا به منطقه بپیوندد. این نوع بسیج منابع است. موردی که در این لحظات حساس تأثیر توسعه ما را به معرض نمایش بگذارد. “

صندوق ، که در حال حاضر بیش از سرمایه گذاری کرده است 80 دلار میلیون ، اعتبار ویژه ای را برای پروژه ها و شرکت ها به طور عمده در زمینه های موضوعی زیر فراهم می کند: دسترسی به امور مالی ، زیرساخت ها و فناوری ، کشاورزی و زیرساخت های اجتماعی (بهداشت و آموزش). تا به امروز ، IDB Invest بیش از این مستقر شده است 40 دلار میلیون برای تأمین مالی برخی از معاملات به همراه آبی مانند نارنجی ، و هر دو گروه امیدوار هستند که به طور مشترک بیش از سرمایه گذاری کنند 50 دلار میلیون دلار اضافی برای تأمین اعتبار معاملات جدید بدهکاری در ماههای آینده ، که نشان دهنده تقاضای شدید برای این نوع سرمایه در منطقه است.

“همه گیر Coronavirus به همه ما یادآوری کرده است که ما در یک دنیای بهم پیوسته زندگی می کنیم و چالش هایی مانند نابرابری فقط در صورت دستیابی دولتها ، جامعه مدنی و بخش خصوصی برطرف می شود.” می گوید لوئیس آلبرتو مورنو ، رئیس گروه بانک توسعه بین آمریكایی. “ما به عنوان یک تیم نارنجی به خاطر رسیدن به این نقطه عطف مهم ، آبی ها را تبریک می گویم ، در زمانی که سرمایه برای ارتقاء بهبود اقتصادی منطقه بسیار مهم است. ”

معاملات اخیر انجام شده توسط آبی مانند یک نارنجی شامل: تلاش برای گسترش دسترسی عادلانه به حمل و نقل ، از طریق شرکت تگرگ، کابل سازی ارائه خدمات IT به شرکتهای کوچک و متوسط ​​و سایر گروههای اصلی در برزیل از طریق Qintess. حمایت از افزایش دسترسی به خدمات مالی و “تأمین مالی آب و هوا” که در اکوادور، از طریق Produbanco ، و همچنین جمعیت بدون بانک در کلمبیا، از طریق Movii. در مورد Movii ، این شرکت Fintech هدف از کاهش نابرابری در کلمبیا دسترسی به خدمات مالی برای کسانی که بدون بانک هستند و یا برای کسانی که دسترسی به خدمات مالی کافی نیست ، از جمله پناهندگان کشورهای همسایه ، که در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون نفر هستند. علاوه بر این ، دولت کلمبیا به تازگی Movii را انتخاب کرده است تا بتواند نقش مهمی در آوردن بودجه کمک به کلمبیایی ها را تحت تأثیر وضعیت ایجاد شده توسط COVID 19 ایفا کند.

آبی مانند نارنجی رویکردی دقیق از “بدون معاملهوی گفت: “هنگام سرمایه گذاری سرمایه تأمین شده توسط سرمایه گذاران خود ، همین تأکید را برای دستیابی به بازده های مالی تنظیم شده در معرض خطر و دستیابی به تأثیر مشخص با حمایت از دستیابی به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) می گذاریم.” جشن جشن نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد که در داووس در ژانویه سال 2020 ، آبی مانند یک نارنجی ابزاری برای اندازه گیری تأثیر باز برای عموم مرتبط با SDG های سازمان ملل ، معروف به عنوان ارائه داد SDG آبی.

“وقتی صحبت از سرمایه گذاری پایدار طولانی مدت می شود ، به عقب برگردد.”، بیان می کند الیویه گودت، مدیر شریک و مدیر عامل شرکت JAB Holding. “تیم های آبی مانند تیم نارنجی در اولین تلاش خود به نتیجه خارق العاده ای دست یافته اند ، اما می دانم که این تنها آغاز است با توجه به نیاز بیکران به رویکرد قاطع آنها و سرمایه ای که آنها به جهانیان می آورند.”

درباره آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی

آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی به دنبال فرصتهایی برای وام دادن به شرکت ها و پروژه هایی است که بازده های قابل تنظیم با ریسک و همچنین یک تأثیر مثبت اجتماعی را به همراه دارد ، و از اهداف توسعه پایدار سازمان ملل پشتیبانی می کند. آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی در درجه اول به زیرساخت ها و فناوری ، زیرساخت های اجتماعی (بهداشت و آموزش) ، کشاورزی و دسترسی به امور مالی تمرکز دارد. این شرکت برای دستیابی به نتایج توسعه پایدار تلاش می کند که رشد فراگیر و پایدار بدون رشد را تقویت کند مصالحه در مورد نرخ بازده مالی در سطح بازار. موسسین موسس آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی Bertrand Badré هستند ، عامر بایگ، Suprotik Basu، رشاد کلدانی و امانوئلل یاناکیس.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به http://www.bluelikeanorangecapital.com مراجعه کنید.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1175564/Blue_like_an_Orange_Sustainable_Capital_Logo.jpg

منبع آبی مانند یک سرمایه پایدار نارنجی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.