رفتن به نوشته‌ها

راهنمای انتشار Twine برای مدارس در حال گذار به یادگیری آنلاین

دکاتور ، گا.، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با محدودیت های Covid-19 ، مدارس با گذشت بی سابقه ای برای یادگیری از راه دور تمام وقت با زمان کمی برای آماده سازی روبرو هستند. Twine ، ارائه دهنده نرم افزار مدیریت مدرسه برای مدارس خصوصی و متوسط ​​به اندازه متوسط ​​، مشکلات ذاتی در این گذار را تشخیص داد و یک راهنمای جامع برای انتقال به یادگیری آنلاین برای رهبران مدارس تهیه کرد.

مدیر عامل شرکت Twine گری فالکون در مورد این راهنمای گفت: “ما رهبران كوشش مدارس را هر روز و چالش های اضافی ناشی از تغییر ناگهانی به یادگیری آنلاین می شناسیم. ما خوشبختانه كاری بزرگ را با تخصص در یادگیری آنلاین و مدیریت مدرسه داریم و می خواستیم این كار را انجام دهیم. این منابع به عنوان روشی برای امیدوار کردن کارها برای تیم های مدیریت مدرسه ، کمی ساده تر است. ”

این راهنما که به صورت رایگان در مدارس به آدرس https://choosetwine.com/transitioning-to-online-learning/ در دسترس است ، راهنمایی های لازم را برای رهبران مدرسه در مورد همه چیز ایجاد می کند تا برنامه ها و خط مشی های یادگیری از راه دور ، اطمینان از دانش آموزان و کارمندان را داشته باشند. تجهیزات لازم برای توسعه و یافتن مطالب برای یادگیری آنلاین.

درباره Twine: Twine ارائه دهنده نرم افزار مدیریت مدرسه برای مدارس خصوصی و متوسط ​​به اندازه متوسط ​​و کوچک است دکاتاتور ، گا. Twine که در سال 2016 تأسیس شده است ، وب سایتهای مدارس ، کارمندان داخلی ، ارتباطات والدین ، ​​کلاسهای آنلاین ، ارزیابی ، کارتهای گزارش ، متن و موارد دیگر را به مدارس داخلی و بین المللی ارائه می دهد.

مخاطب رسانه ای:

اشلی بلومی
بازاریابی و توسعه تجارت ، ریسمان
321-266-4441
[email protected]

SOURCE ریسمان

لینک های مربوطه

https://choosetwine.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.