رفتن به نوشته‌ها

QTS Realty Trust ، Inc. از افزایش قیمت و قیمت پیشنهادی سهام عادی به جلو استفاده می کند

پارک اوورلند ، کان.، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – QTS Realty Trust Inc. ، (شرکت “شرکت”) (NYSE: QTS) امروز اعلام کرد بزرگترین قیمت و قیمت پیشنهادی عمومی دست نویس 4،400،000 سهم از سهام مشترک کلاس A خود (“سهام مشترک”) را اعلام کرد. که از آنها به درخواست شرکت ، توسط خریداران پیش رو (مطابق شکل زیر) یا شرکت های وابسته به آنها در رابطه با قراردادهای فروش پیش رو که شرح زیر ذکر شده است ، با قیمت پیشنهادی عمومی 64.90 دلار به ازای هر سهم (قبل از کسر تخفیف های زیر نویس و کمیسیون) این پیشنهاد از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود 4،000،000 سهام سهام مشترک اعلام شده بزرگ شد. خریداران روبرو یا شرکت های وابسته به آنها نیز به خریداران مبلغ 30 روزه امکان خرید مبلغ حداکثر 660،000 سهم از سهام مشترک را داده اند.

در ارتباط با عرضه سهام عام این شرکت ، شرکت با هر یک از BofA Securities و Morgan Stanley & Co. LLC یا شرکتهای وابسته آنها (که هرکدام از آنها به عنوان “خریدارهای روبرو” به آنها معرفی می شوند ، قراردادهای فروش جداگانه ای با یکدیگر منعقد کردند. ، با توجه به 4،400،000 سهم از سهام عادی شرکت تحت پوشش این پیشنهاد. پیش بینی می شود خریداران روبرو یا وابستگان آنها از اشخاص ثالث وام بگیرند و 4،400،000 سهم از سهام عادی شرکت را در رابطه با قراردادهای فروش پیشرو (یا مبلغ 5،060،000 سهم در صورت استفاده از سودجویان در صورت استفاده از گزینه های خرید سهام بیشتر در پر شده).

این شرکت بنا به شرایط قراردادهای فروش پیش رو ، و با توجه به حق شرکت در انتخاب وجه نقد یا سهم خالص در توافق نامه های فروش پیش رو ، قصد دارد پس از تسویه حساب فیزیکی اینگونه قراردادهای فروش پیش رو ، 4،400،000 سهم خود را صادر و بفروشد. سهام عادی به خریداران روبرو (یا مبلغ 5،060،000 سهم در صورت استفاده از سودجویان گزینه خرید خود را برای خرید سهام اضافی به طور کامل) در ازای درآمد حاصل از وجه نقد به ازای هر سهم برابر با قیمت فروش پیش فروش قابل اجرا برای هر سهم ، که در ابتدا پیشنهاد عمومی خواهد بود قیمت هر سهم در پیشنهاد ، تخفیف و کمیسیون تحت عنوان حق بیمه کمتر ، و مطابق آنچه در موافقت نامه های فروش پیش بینی شده است ، تحت تنظیمات خاصی قرار خواهید گرفت این شرکت انتظار دارد که قراردادهای فروش پیش رو را به صورت کامل تسویه حساب کرده و درآمد خود را تا 30 ژوئن 2021 دریافت کند.

این شرکت در ابتدا هیچ گونه درآمدی از فروش سهام سهام مشترک خود که توسط خریداران روبرو یا شرکت های وابسته به آنها به کارفرمایان ارائه شده دریافت نمی کند ، مگر در موارد خاصی که در دفترچه مربوط به پیشنهاد ارائه شده است. شرکت تخمین می زند که درآمد خالص از آن پس از کسر تخفیف های زیر نویس و کمیسیون و سایر هزینه های پیشنهادی تخمین زده شده ، با فرض تسویه حساب کامل فیزیکی توافق های فروش پیشرو و حذف گزینه خرید سهام اضافی ، تقریبا 273.6 میلیون دلار خواهد بود.

در هنگام ترسیم ، شرکت قصد دارد از بازده خالص پیشنهاد برای بازپرداخت بخشی از مبالغ موجود در تسهیلات اعتباری غیرقابل اعتماد شرکت ، برای مخارج سرمایه از جمله توسعه دارایی در سبد شرکت و برای سایر اهداف عمومی شرکت استفاده کند. .

این پیشنهاد به استناد بیانیه مؤثر ثبت قفسه که قبلاً در تاریخ 17 آوریل 2019 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده بود ، انجام می شود. یک مکمل دفترچه مربوط به ارائه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال می شود.

اوراق بهادار BofA ، مورگان استنلی ، گلدمن ساکس و شرکت با مسئولیت محدود ، جفریس و J.P. مورگان مدیران مشترک کتاب برای ارائه هستند. نسخه ای از مکمل دفترچه اولیه ، مکمل دفترچه نهایی (در صورت وجود) و دفترچه همراه را می توان از: اوراق بهادار BofA ، NC1-004-03-43 ، 200 خیابان کالج شمالی ، طبقه 3 ، شارلوت ، نیویورک 28255-0001، توجه: اداره دفترچه راهنما یا از طریق ایمیل در [email protected]، مورگان استنلی و شرکت با مسئولیت محدود ، خیابان 180 واریک ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10014 ، توجه: دفترچه آگهی ، گلدمن ساکس و شرکت با مسئولیت محدود ، توجه: دفترچه آگهی ، 200 خیابان غربی ، نیویورک ، نیویورک 10282 ، یا از طریق تلفن از طریق (866) 471-2526 ، یا از طریق فاکسیمیل در (212) 902-9316 یا از طریق ایمیل در [email protected]، جفریس LLC ، توجه: اداره تبلیغات دفتر حقوق صاحبان سهام ، خیابان 520 مدیسون ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10022 ، از طریق تلفن با شماره 1-877-821-7388 یا از طریق ایمیل در [email protected] یا J.P. مورگان ، راه حل های مالی برادریج ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، Edgewood ، NY 11717 یا از طریق تلفن با شماره تلفن +1 866 803 9204 یا از طریق ایمیل در تماس بگیرید [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید هرکدام از این اوراق بهادار نخواهد بود و همچنین هیچ فروش این اوراق بهادار در هر ایالتی یا قضایی دیگر وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش قبلاً غیرقانونی باشد ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر ایالتی یا صلاحیت دیگر.

درباره QTS

QTS Realty Trust، Inc. (NYSE: QTS) ارائه دهنده پیشرو در مورد راه حل های مرکز داده در سراسر ردپای متنوع است که بیش از 7 میلیون فوت مربع از فضای مرکز داده های مگا متعلق به آن را در سرتاسر آمریکای شمالی و اروپا. QTS از طریق پلتفرم مرکز داده های تعریف شده نرم افزاری ، QTS قادر به ارائه راه حل های زیرساختی ایمن ، سازگار ، اتصال قوی و خدمات به مشتریان برتر به شرکت های برتر فناوری ، شرکت ها و نهادهای دولتی پیشرو است.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال باشد. اظهارات رو به جلو مربوط به انتظارات ، اعتقادات ، پیش بینی ها ، برنامه ها و استراتژی های آینده ، رویدادها یا روندهای پیش بینی شده و عبارات مشابه درمورد موضوعاتی است که واقعیت های تاریخی نیستند. به طور خاص ، اظهارات مربوط به همه گیر شدن کروناویروس ، تأثیر آن بر شرکت و واکنش شرکت به آن و استراتژی شرکت ، برنامه ها ، اهداف سرمایه سرمایه ، عملکرد نمونه کارها ، نتایج عملیات ، رشد پیش بینی شده در بودجه شرکت از فعالیت ها و شرایط پیش بینی شده بازار حاوی جملات آینده نگر است. در بعضی موارد ، شما می توانید با استفاده از اصطلاحات رو به جلو مانند “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “انتظار” ، “” قصد “،” برنامه “،” پیش بینی “کنید ، عبارتهای آینده نگر را شناسایی کنید. اعتقاد دارد ، “” تخمین ها “،” پیش بینی “یا” پتانسیل “یا منفی این کلمات و عبارات یا کلمات یا عبارات مشابه که پیش بینی وقایع یا روندهای آینده است و فقط مربوط به موضوعات تاریخی نیست. همچنین می توانید بیانیه های آینده نگر را با بحث در مورد استراتژی ، برنامه ها یا اهداف مشخص کنید.

اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی بیانگر دیدگاه های فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده است و در معرض خطرات بیشمار ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و تغییر شرایطی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با آنچه در هر آینده بیان شده متفاوت است. بیانیه به دنبال شرکت تضمین نمی کند که معاملات و رویدادهای توصیف شده مطابق توضیحات اتفاق بیفتد (یا اصلاً این اتفاق می افتد). عوامل زیر ، از جمله دیگر ، می تواند باعث شود نتایج واقعی و رویدادهای آینده از لحاظ معناداری با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده است متفاوت باشد: تحولات نامطلوب اقتصادی یا املاک و مستغلات در بازارهای شرکت یا صنعت فناوری. منسوخ یا کاهش بازاریابی زیرساختهای شرکت به دلیل تغییر خواسته های صنعت؛ شرایط اقتصادی جهانی ، ملی و محلی. خطرات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 ، از جمله ، اما محدود به آن ، خطر ایجاد اختلال در مشاغل و / یا فعالیت ، اختلال در مشاغل مشتریان شرکت نیست که می تواند بر توانایی آنها در پرداخت اجاره به شرکت ، ایجاد اختلال در زنجیره تأمین و تأخیر در ساخت یا توسعه مراکز داده شرکت خطرات مربوط به عملیات بین المللی شرکت؛ مشکلات در شناسایی خواص برای به دست آوردن و تکمیل کسب. عدم موفقیت شرکت در موفقیت ، توسعه و توسعه مجدد و بهره برداری از ویژگی های کسب شده یا خطوط تجاری. افزایش قابل توجهی در هزینه های ساخت و ساز و توسعه. محیط رقابتی فزاینده ای که در آن شرکت فعالیت می کند. پیش فرض یا اجاره یا عدم تمدید اجاره نامه توسط مشتریان؛ کاهش نرخ اجاره یا افزایش نرخ جای خالی. افزایش نرخ بهره و هزینه های عملیاتی از جمله افزایش هزینه های انرژی؛ ریسکهای تأمین مالی ، از جمله عدم موفقیت شرکت در تامین اعتبار خارج از کشور؛ وابستگی شخص ثالث به ارائه اینترنت ، ارتباط از راه دور و ارتباط شبکه به مراکز داده شرکت. عدم موفقیت شرکت در صلاحیت و حفظ صلاحیت خود به عنوان اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا REIT؛ عدم قطعیت های محیطی و خطرات مربوط به بلایای طبیعی. نوسانات بازار مالی؛ تغییر در قوانین املاک و مستغلات و منطقه بندی ، ارزیابی مجدد برای اهداف مالیاتی و افزایش در نرخ مالیات بر املاک و مستغلات. خطرات مربوط به قراردادهای فروش پیش رو؛ و محدودیت های ذاتی در سرمایه گذاری های جاری و سرمایه گذاری مشترک آینده شرکت ، مانند فقدان اختیار تصمیم گیری و اتکا به وضعیت مالی شرکای شرکت.

در حالی که اظهارات آینده نگر منعکس کننده باورهای خوب شرکت هستند ، اما تضمین کننده عملکرد آینده نیستند. شرکت از هرگونه تعهد برای به روزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در هر بیانیه آینده نگر برای انعکاس تغییرات در مفروضات یا عوامل اساسی ، اطلاعات جدید ، داده ها یا روش ها ، رویدادهای آینده یا سایر تغییرات خودداری می کند. برای بحث بیشتر در مورد این و سایر عواملی که می تواند نتایج آینده شرکت را از لحاظ معناداری با هرگونه اظهارات آینده نگر متمایز کند ، به بخش تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال پایان یافته مراجعه کنید. 31 دسامبر 2019 و گزارش فصلنامه آن در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020و همچنین سایر گزارشهای دوره ای مبنی بر تشکیل پرونده های شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، که بسیاری از آنها را باید تفسیر کرد که به دلیل افزایش همه گیر COVID-19 و اقدامات انجام شده برای مهار همه گیر یا کاهش تأثیر آن ، افزایش یافته است.

ارتباط با سرمایه گذار QTS
استفان داگلاس
EVP امور مالی
[email protected]

تماس با رسانه:
کارتر B. کرولی
(703) 861-8245
[email protected]

SOURCE QTS Realty Trust، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.qtsdatacenters.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.