رفتن به نوشته‌ها

MV Master و زن و شوهر از تأثیرگذار دیجیتال مخاطبان را در طول عید پاک سرگرم می کنند

همه چیز در یک صفحه خاص در برنامه اتفاق می افتد. هر دو فیلتر مورد علاقه خود را با استفاده از آنها در فیلمهایی که ایجاد کرده اند انتخاب کردند. عموم مردم همچنین می توانند این فیلترها را در ویدیوهای خود اعمال کرده و به اشتراک بگذارند. هر برنامه فیلتر با رأی مطابقت دارد ، که به ویرجینیا یا Rezende می رود. انگیزه مشارکت عمومی ترسیم تلفن های هوشمند است.

MV Master به کاربران خود اجازه می دهد تا فقط در چند ثانیه با فیلترها و قالب های پیشرفته و موسیقی پس زمینه ، فیلم بسازند و به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. از آنجا که در سال 2019 راه اندازی شد ، این برنامه بیش از 60 میلیون بار بارگیری شده است. چالش عید پاک برای سرگرمی و سرگرمی کاربران در سراسر جهان ایجاد شده است.

Rezende می گوید این برنامه در زمانی که گزینه های سرگرمی محدود است ، بسیار عالی است. “MV Master بسیار جالب است ، برنامه دارای فیلترهای بسیار متنوعی است. برای این لحظه از کسالت که همه ما در حال گذر هستیم باورنکردنی هستیم. برای عید پاک ، چندین اثر عالی دارند.”

ویرجینیا ، به نوبه خود ، می گوید که این برنامه اعمال خلاقیت فردی را ترغیب می کند. او می گوید: “استاد MV فیلترها و جلوه های زیادی دارد.” “این واقعا عالی است. می توانید از خلاقیت بیش از حد استفاده کنید!”

ویرجینیا فونسکا و پدرو رضندی در اینستاگرام ملاقات کرد از آن زمان ، این زوج شروع به همکاری مداوم ، مانند فیلم های مشترک ، چالش های بین کانال و شوخی کردند.

آنها پیچ و تاب و چرخشی را برنامه ریزی می کنند که نتایج خنده دار را به طرح اضافه می کند. بهترین راه برای دنبال کردن ، بارگیری برنامه و دنبال کردن پروفایل های رسمی آنها است. این فعالیت نمونه ای از بازاریابی سبک و فکری است که کاربران را درگیر و خوشحال می کند.

درباره استاد MV

MV Master برنامه ای است که عکس های شما را با تنها سه ضربه به فیلم های باورنکردنی تبدیل می کند. با یک رابط کاربری سرگرم کننده و کاربردی ، می توانید لحظه های لحظه زندگی خود را ضبط کنید و جلوه ها ، فیلترها و مضامین مختلفی را اعمال کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154015/MV_Master.jpg

SOURCE MV Master

SOURCE MV Master

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید