رفتن به نوشته‌ها

اوچین از جنبش برای عدالت نژادی و پیشرفت در برابر حقوق سلامت پشتیبانی می کند

پورتلند ، سنگ معدن، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – اوچین در همبستگی با جامعه آفریقایی آمریکایی ایستاده است. زندگی سیاه مهم است و همه ما باید از آنها محافظت کنیم.

به مدت 20 سال ، اوچین تلاش کرده است تا اختلافات در سلامتی را که از نظر سیستمی ، اجتناب ناپذیری و ناعادلانه در نظر گرفته شده است ، برطرف سازد – اکنون اهمیت تحقق این تعهد ضروری تر است. امروز ، ما بایستیم که بگوییم نابرابری ساختاری و نژادپرستی با آن روبرو می شود که سیاه ، بومی و مردم رنگ آمریکا (BIPOC) با آن روبرو هستند.

ما از کشتارهای ناعادلانه اخیر غمگین هستیم جورج فلوید، برونا تیلورو احمد آربری، و بسیاری دیگر از آنها قبل از آنها که کمتر شناخته شده اند یا به صراحت در فیلم ضبط نشده اند. ما همچنین می دانیم که اینها حوادث منزوی نیستند ، اما بخشی از یک فرهنگ گسترده تر از محرومیت ، نابرابری و نژاد پرستی بومی است که باید قبل از از بین رفتن جان دیگر دگرگون شود.

OCHIN به استفاده از داده ها ، ابزارها و تخصص های ما ادامه خواهد داد تا به طور جدی از بین برود نژادپرستی نهادی و بهبود سلامتی و ایمنی هر یک از اعضای جوامع ما. این مهم برای رسالت ما به عنوان یک سازمان اصلی است و فناوری به ما كمك كرده است تا نابرابری هایی را كه مدتهاست بلك ، بومی و مردم رنگ از آن می شناسند ، كمك كنیم. اما ما باید تلاش های خود را برای ایجاد تغییرات معنی دار و ماندگار در این کشور تسریع کنیم.

ما معتقدیم که دسترسی عادلانه به مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا یک حق است و یک امتیاز نیست. ما متعهد به حمایت از افراد و جوامعی هستیم که تحت تأثیر منفی نژادپرستی ساختاری ، ناخودآگاه یا آشکار قرار می گیرند تا از دسترسی به بهترین مراقبتها اطمینان حاصل نمایند. و ما در ایجاد یک جامعه عادلانه تر – در نقش نفرت ، خشونت و تبعیض هیچ جایی – در نقش یک سازمان ملی و به عنوان افراد در حال بررسی مجدد هستیم.

از هیئت مدیره و کارمندان گرفته تا سازمانهای ارائه دهنده در شبکه ما و افراد و خانواده هایی که در آنها خدمت می کنند ، ما به دلیل تنوع در ما تقویت می شوند. اوچین تلاش های ما را به عنوان یک محرک برای حقوق عدالت ، مضاعف می کند ، در حالی که برای پیشبرد عدالت اجتماعی در جوامع ما همکاری می کند.

درباره OCHIN

اوچین به ایجاد آینده ای سالم تر در هر جامعه اختصاص دارد. OCHIN یک سازمان فناوری اطلاعات و بهداشت غیرانتفاعی ملی با سابقه 20 ساله ، OCHIN فناوری ، تحقیقات و خدمات پیشرفته ای را برای مناطق کم برخوردار ، شهری و روستایی به ارمغان می آورد و یک محرک برای عدالت بهداشتی است. در www.ochin.org بیشتر بدانید.

مخاطب: جنیفر استول، [email protected]

SOURCE OCHIN ، شرکت

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.