رفتن به نوشته‌ها

Casepoint دستیابی به مجوز FedRAMP برای راه حل eDiscovery مبتنی بر ابر برای دولت دارد

TYSONS ، Va. ، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – رهبر فناوری eDiscovery تصدی کازپوینت امروز اعلام کرد که دولت Casepoint ، یک سکوی پشتیبانی eDiscovery و دادخواهی ویژه برای مشتریان دولتی پیکربندی شده ، به مجوز معتبر FedRAMP رسیده است. کازپوینت با حمایت مالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به این نقطه عطف مهم دست یافت. SEC اخیراً فناوری Casepoint را برای خلبانی انتقال eDiscovery خود به ابر انتخاب کرده است. با این مجوز جدید ، سایر مراجعین بخش دولتی می توانند از راه حل eDiscovery سریع ، قدرتمند و آسان برای استفاده در مورد Casepoint برای دادرسی ، تحقیق ، معاینه ، انطباق و نیازهای اطلاعاتی خود بهره مند شوند.

برنامه مدیریت ریسک و مجوز فدرال ، معروف به FedRAMP ، یکی از جدی ترین چارچوب های انطباق امنیتی دولت فدرال است. FedRAMP یک رویکرد استاندارد برای ارزیابی امنیت ، مجوز و نظارت مداوم برای محصولات و خدمات ابری را که در آژانسهای فدرال مورد استفاده قرار می گیرد فراهم می کند. این رویکرد از یک چارچوب “یک بار ، چند بار استفاده کن” استفاده می شود که باعث کاهش هزینه ، زمان و کارکنان مورد نیاز برای انجام ارزیابی های امنیتی آژانس می شود. داده های دولت بسیار حساس است ، و آژانس ها باید از الزامات سختگیرانه برای یکپارچگی و قابل دفاع بودن اطلاعات پیروی کنند. مجوز FedRAMP برای استقرار ابر آژانس فدرال الزامی است.

“مجوز FedRAMP برای Casepoint به ما اجازه می دهد تا از آژانس های فدرال پشتیبانی کنیم که باید خواسته های افزایش دادخواست ، رشد حجم داده ها و نیاز به مطابقت با الزامات سخت امنیتی را برآورده کنند.” امی هیلبرت، معاون رئیس جمهور ، بخش عمومی Casepoint. “با دستیابی به این مجوز ، ما می توانیم به دولت فدرال کمک کنیم تا از هوش مصنوعی و ابزارهای پیشرفته تحلیلی که در فناوری eDiscovery ما ساخته شده اند ، استفاده کند تا از چشم انداز قانونی ، نظارتی ، تجاری و فناوری در حال پیشرفت جلوگیری کند.”

از آنجایی که چارچوب امنیتی ابری کاسپوینت حتی قبل از این که به دنبال تعیین FedRAMP باشد ، مطابق با استانداردهای صنعت بالغ شده بود ، توانست حمایت مالی را از SEC تأمین کند و مسیری سریعتر به سمت مجوز از طریق فرایند مجوز آژانس FedRAMP بپیماید. پس از تعیین “در حال انجام” ، تنها چند ماه طول کشید تا دولت Casepoint مجوز FedRAMP شود. Casepoint اکنون یکی از معدود فروشندگان eDiscovery است که کلیه معیارهای مربوط به مجوز FedRAMP را برآورده کرده است ، که در مورد همه برنامه های موجود در پلتفرم eDiscovery کاملاً یکپارچه و پایان یافته خود استفاده می شود.

“ما بسیار هیجان زده هستیم – نه تنها که با حمایت مالی SEC به مجوز FedRAMP رسیدیم ، بلکه باید این روند سخت را نیز به سرعت انجام دادیم.” ساندره راجان، مدیر ارشد اطلاعات Casepoint. وی ادامه داد: “Casepoint در یک سال کاری را انجام داده است که طی آن چندین سال فروشندگان زیادی را می طلبد. این شهادت بر سخت گیری و فرهنگ امنیتی است که از ابتدا در شرکت ما جاسازی شده است. هدف ما همیشه این بوده است که هم دولتی و هم خصوصی ارائه دهیم. مشتریان بخش با استانداردهای امنیتی دقیق در یک محیط محاسبات ابری سریع ، مقیاس پذیر و انعطاف پذیر. “

Casepoint از بدو تأسیس ، امنیت داده ها را در اولویت خود قرار داده است و خود را به فرآیندهای تصویب سختگیرانه و الزامات حسابرسی شخص ثالث مستقل برای گواهینامه ISO 27001: 2013 و همچنین گواهی های SOC 1 Type I و SOC 2 Type II تبدیل می کند. این و سایر اقدامات بخشی از یک برنامه امنیتی رسمی در Casepoint است که بطور مداوم در سطح شرکت ، سطح مرکز داده و برنامه وب و سطح بانک اطلاعاتی فعالیت می کند.

بر اساس 12 سال نوآوری در صنعت و تجربه گسترده در بخش عمومی ، دولت Casepoint یک محیط محاسباتی مقیاس پذیر ، ایمن و قابل تنظیم را در اختیار آژانس ها قرار می دهد. هنگامی که Casepoint معماری را برای جدیدترین نسخه دولت Casepoint طراحی کرد ، برای تحقق الزامات FedRAMP ، که شامل بیش از 300 کنترل امنیتی مختلف است ، توانایی های جدیدی را ایجاد کرده است. این شرکت همچنین تغییراتی سازمانی و فرایندی در عملکردهای پشتیبانی ، عملیات و نگهداری خود ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل کند که تمام داده های مدیریت شده در این پلتفرم در ایالات متحده باقی خواهند ماند – یک ماده مهم FedRAMP. علاوه بر این ، Casepoint شرکت های مشاوره ای را استخدام کرد تا به آنها در آماده سازی و هدایت پروسه مجوز FedRAMP ، از جمله یک سازمان ارزیابی شخص ثالث (3PAO) برای انجام آزمایش استخدام شود. دولت Casepoint به گونه ای طراحی شده است که ضمن ارائه 100٪ میزبانی ، نگهداری ، پشتیبانی و خدمات مستقر در ایالات متحده ، سخت ترین نیازهای امنیتی دولت را برآورده سازد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه امنیتی جامع Casepoint ، اینجا را کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تبدیل فناوری قانونی Casepoint ، به casepoint.com مراجعه کنید.

درباره Casepoint
Casepoint با ارائه فناوری حقوقی هوشمندانه تر و همراه با خدمات مشتری برنده جوایز ، به ادارات حقوقی ، موسسات حقوقی و آژانس های عمومی توانمند می کند. Casepoint eDiscovery مجموعه ای از eDiscovery سریع ، کلاس کلاس و نسل بعدی از Casepoint است که بر اساس بیش از 12 سال نوآوری در این صنعت ساخته شده است. این برنامه بر روی پلت فرم Casepoint ساخته شده است ، یک محیط کاربردی بسیار مقیاس پذیر ، ایمن و قابل تنظیم که پاسخگوی خواسته های مشتریان پیشرفته در eDiscovery و فراتر از آن باشد. چه SaaS ، چه زودرس و چه ترکیبی ، Casepoint eDiscovery دارای مجموعه های ابری ، پردازش داده ها ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، هوش مصنوعی ، بررسی و تولید است – همه در یک رابط کاربری وب آسان است. مشتریان Casepoint از توانایی پشتیبانی از گردش کار پیشرفته در میان میلیون ها اسناد و صدها کاربر ، با گزارش های سفارشی و ابزارهای مدیریت داده داخلی استفاده می کنند. Casepoint ساده ، ظریف و شهودی ، نسل بعدی فناوری دادخواست را تشکیل می دهد که توانمندسازی تیم حقوقی جهانی شما خواهد بود.

تماس با رسانه
کارولین دپکو
908-565-3709
[email protected]

SOURCE Casepoint ، LLC

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.