رفتن به نوشته‌ها

IDTechEx Research می گوید یک بازار 2 میلیارد دلاری تا سال 2030

برای درک بهتر استفاده از آب در خانه و صنعت ، باید ردیابی شود و برای ردیابی آن ، سنسورها لازم است. این امر منطقی خواهد بود که فرض کنیم ، در 21خیابان قرن ها ، بسیاری از شرکت های آب از حسگرها در جنبه های مختلف شبکه های فاضلاب و فاضلاب خود استفاده می کنند تا لوله های خود را در کل شبکه ، برای سهولت در تشخیص نشت ، و به عنوان مثال برای تنظیم فشار ، نظارت کنند. در واقعیت ، این در بعضی از کشورها به دور از واقعیت است.

در انگلستانبه عنوان مثال ، یكی از عمده ترین روش های كنترل آب در هنگام تصفیه فاضلاب از طریق آزمایش BOD-5 است. این یک آزمایش “تقاضای بیوشیمیایی اکسیژن” است و از ابتدا تا پایان 5 روز طول می کشد. این آزمایش برای نشان دادن تأثیر کوتاه مدت بر میزان اکسیژن آب دریافت کننده استفاده می شود. برای انجام آزمایش و اندازه گیری ، آزمایش نیاز به یک انسان دارد. در صورت فراتر رفتن حدود لازم ، 5 روز پس از این رویداد به شرکت اطلاع داده می شود. این یک روند آهسته و گسترده برای روشی است که برای شناسایی پاکیزگی فرآیند تصفیه فاضلاب مهم است. با این حال ، این فرصتی را فراهم می کند تا فناوری ها و محصولات جدید برای حل این مشکلات به بازار بیایند. بدون هیچ راه حل فعلی ، طیفهای مختلفی وجود دارد که شرکتها می توانند در آن فعالیت کنند و موقعیتی را در بازار مستقر کنند که پیش بینی می شود تمام شود. 2 میلیارد دلار در سراسر جهان تا سال 2030

گزارش IDTechEx با عنوان “شبکه های دیجیتال آب 2020-2030” صنعت و فاضلاب و فاضلاب را در بر می گیرد و تعدادی از فناوری هایی را معرفی می کند که در حال حاضر در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از فن آوری های نوظهور نوظهور که در حال اجرا هستند. غلبه بر برخی از تکنیک های اندازه گیری تاریخی. “شبکه های دیجیتال آب 2020-2030” اطلاعات کاملی در مورد فرآیندهای مختلف ، سنسورها ، در سیستم های ارائه شده توسط بازیکنان برتر در بازارهای تصفیه آب و فاضلاب ارائه می دهد. تصویر زیر برخی از مناطق مختلف برای اندازه گیری در شبکه های آب و فاضلاب را برجسته می کند. بررسی اجمالی جامع شامل تجزیه و تحلیل صنعت ، خلاصه ای از چگونگی تأثیر هر یک از گروه های حسگر در جنبه های خاص صنایع آب و فاضلاب ، و جایی که فرصت ها و اعتیاد به مواد مخدره می تواند از این فناوری مهیج در دهه آینده استفاده کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، لطفاً به www.IDTechEx.com/DigitalWater یا برای پرتفوی کامل تحقیقات مرتبط با IDTechEx مراجعه کنید ، لطفاً به www.IDTechEx.com/research مراجعه کنید.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک کسب و کار شما را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

اینفوگرافیک – https://mma.prnewswire.com/media/1175470/IDTechEx_Digital_Water_Infographic.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/478371/IDTechEx_Logo.jpg

تماس با رسانه:
ناتالی مورتون
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]
+ 44- (0) 1223-812300

SOURCE IDTechEx

لینک های مربوطه

https://www.idtechex.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.