رفتن به نوشته‌ها

ZTE به China Mobile کمک کرد اولین پیام چین را از طریق 5G ارسال کند

شنژن (شنژن) ، چین ، 11 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت ZTE (0763.HK / 000063.SZ) ، ارائه دهنده بزرگ بین المللی راه حل های ارتباط از راه دور و همچنین فناوری های شرکت و مصرف کننده برای اینترنت تلفن همراه ، امروز فرصتی را برای شعبه ژجیانگ یک اپراتور تلفن همراه فراهم کرد. China Mobile اولین پیام 5G چین را با استفاده از GSMA UP2.4 در Hangzhou ارسال می کند. در نتیجه ، China Mobile نخستین اپراتور مخابراتی چینی بود که یک مرکز پیام رسان 5G (5GMC) را مستقر کرد.

راه‌اندازی تجاری سرویس پیام رسان 5G China Mobile برای پایان ژوئن سال 2020 برنامه ریزی شده است و ارسال اولین پیام با فرمت جدید نشانه آغاز شمارش معکوس رسمی از این رویداد است.

آزمایش سرویس جدید با استفاده از اتصال بین سیستم پیام رسانی 5G و chatbot یا تجهیزات شبکه موجود انجام شد. چنین مدلی امکان ارسال پیام هدفمند با محتوای چندرسانه ای گسترده را فراهم می کند – تصاویر ، کلیپ های ویدیویی ، پرونده های جغرافیایی و غیره.

ارتباط بین ترمینال و chatbot نسل جدید از طریق بستر MAAP فراهم شده است که بهینه سازی قابل توجه کیفیت خدمات چندرسانه ای را تضمین می کند و اجرای تجاری سیستم های پیام رسانی 5G را تسریع می کند.

شعبه China Mobile ژجیانگ به اولین بخش اپراتور ارتباطات از راه دور تبدیل شده است که بر این اساس یک مرکز آزمایشی پیام رسان 5G مستقر شده است. سیستم 5GMC ZTE از معماری ابری NFV و یک راه حل یکپارچه و سبک وزن از نظر منابع مورد نیاز استفاده می کند.

علاوه بر سازگاری به عقب با پیام های کوتاه 2G / 3G / 4G ، سیستم 5GMC همچنین خدمات پیام رسانی جدید 5G را ارائه می دهد ، که با گزینه ها و قابلیت های پیشرفته برای ارسال پیام های تجاری ، چندرسانه ای ، مبادله کارت ویزیت و عملکرد چت بات ها مشخص می شوند.

در نتیجه ، کاربران دستگاه های تلفن همراه 5G و مشتریان صنعتی دسترسی به خدمات جامع از جمله قابلیت های کامل برای جستجو ، انجام گفتگو ، تعامل و پرداخت در یک پنجره گفتگو و بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی را بدست می آورند.

ZTE مدت زیادی است که در زمینه اجرای سرویس پیام رسان 5G با China Mobile همکاری می کند. ZTE به عنوان ارائه دهنده برتر راه حل های فناوری در جهان ، همراه با China Mobile ، به طور فعال در حال توسعه و ترویج استانداردهای بین المللی برای پیام های 5G است. به طور خاص ، ZTE از چین موبایل در فرآیند اخذ گواهینامه GSMA UP در جهان و آزمایش اتصال به هم پیوسته برای سه اپراتور بزرگ چینی هنگام ارسال پیام های 5G پشتیبانی کرده و از این طریق پایه و اساس محکمی برای توسعه بیشتر خدمات پیام رسانی فوری جدید ایجاد کرده است.

ZTE ارائه دهنده سیستم های پیشرفته ارتباطات راه دور ، دستگاه های تلفن همراه و راه حل های فناوری شرکت برای مصرف کنندگان ، اپراتورها ، شرکت های خصوصی و مشتریان بخش عمومی است. به عنوان بخشی از استراتژی خود ، این شرکت در تلاش است تا نوآوری های یکپارچه و جامع را برای افزایش بهره وری و ارائه ارزش افزوده با همگرایی بخش های ارتباط از راه دور و فناوری به مشتریان ارائه دهد. این شرکت در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و شنژن (کد سهام H: 0763.HK / کد سهام A: 000063.SZ) درج شده است. ZTE محصولات و خدمات خود را در بیش از 160 کشور جهان به فروش می رساند.

تاکنون این شرکت 46 قرارداد برای استقرار شبکه های تجاری 5G در بزرگترین بازارهای اروپا ، منطقه آسیا و اقیانوسیه ، خاورمیانه و آفریقا منعقد کرده است. ZTE ده درصد از درآمد سالانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهد و در سازمان های بین المللی مسئول تعیین استانداردهای صنعت نقش اصلی را دارد.

اطلاعات تماس با نمایندگان رسانه ها:

مارگارت ما (مارگارت خانم)
شرکت ZTE
تلفن: +86 755 26775189
ایمیل: [email protected]

ورونیکا کارلیوویچ
شرکت ZTE (روسیه و CIS)
تلفن: +7 (903) 6182962
ایمیل: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153800/ZTE.jpg

پیوندهای مرتبط

www.zte.com.cn

شرکت SOURCE ZTE

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید