رفتن به نوشته‌ها

شانگهای برقی دیجیتالی شدن صنعت را با ارتقاء به Seunicloud خود تسریع می کند

این پلتفرم که به طور رسمی توسط شرکت فن آوری دیجیتال شانگهای الکتریک با مسئولیت محدود در سال 2019 راه اندازی شده است ، می تواند در سناریوهای مختلفی از جمله عملکرد هوشمند توربین های بادی و بهره برداری از راه دور از نیروگاه های حرارتی ، تعمیر و نگهداری ابزار دستگاه ، ذخیره انرژی و توزیع استفاده شود. این پلتفرم راه حل های بسیار کارآمد ، از جمله برای حل مسئله ، بهره برداری از راه دور ، تعمیر و نگهداری و برنامه ریزی انرژی را ارائه می دهد ، تا بتواند شرایط موجود در سناریوهای مختلف را برآورده سازد.

راه حل هوشمند زنجیره تأمین از شانگهای برقی بر روی پلت فرم SEunicloud برای مطابقت مستقیم تولید کارخانه با تقاضای برق در نیروگاه طراحی شده است. از زمان از سرگیری کار در ماه فوریه ، این شرکت 1،781 پروژه تهیه آنلاین را با مبلغ پیشنهاد نهایی بیش از 800 میلیون یوان راه اندازی کرده است.

با استفاده از این سیستم عامل پیشرفته و چند منظوره دیجیتال ، کاربران می توانند با تسریع فشار از زنجیره تأمین تنگ ، روند بازسازی را تسریع کنند ، زیرا تشخیص تجهیزات از راه دور انجام می شود ، زنجیره های تأمین آموزش داده می شود و مدیریت می شود و می توان قراردادهای تأمین کننده ، پیشنهادات خرید ، خرید آنلاین و هماهنگی سفارش را کنترل کرد. این بستر هوشمند زنجیره تأمین همچنین با تجزیه و تحلیل داده های تاریخی قیمت گذاری در فرایند تهیه ، هماهنگی بین فروشندگان و خریداران را تضمین می کند. علاوه بر این ، این پلت فرم به طور خودکار عملکرد تهیه کننده را ردیابی و مستند می کند و آنها را در کل فرآیند مدیریت زنجیره تأمین محاسبه می کند تا از دقت کافی اطمینان حاصل کند.

راه حل برنامه ریزی انرژی DES-PSO بر روی پلت فرم Seunicloud توسط شرکت انرژی الکتریکی توزیع شده شانگهای با مسئولیت محدود با همکاری آزمایشگاه ملی لارنس برکلی توسعه داده شده است. این راه حل ، طراحی و برنامه ریزی ، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و کارکردهای مدیریت ریسک را فراهم می کند که به مشتریان امکان می دهد سودآوری مالی پروژه های تولید برق در مقیاس بزرگ را قبل از شروع ساخت آنها ارزیابی کنند.

راه حل تجارت الکترونیکی شانگهای برقی بر روی پلت فرم Seunicloud 90٪ لیست قطعات یدکی لوازم جانبی “ضروری” را برای نیروگاه ها در بر می گیرد و به عنوان یک بستر مرکزی که در آن قطعات یدکی ، خدمات تعمیر و نگهداری ، بهینه سازی تبدیل و موارد دیگر ارائه می شود خدمت می کند .این امر امکان تحویل آنلاین بیش از 22،000 لوازم یدکی و 70 استاندارد را فراهم می کند. -پکیه های تعمیر شده – و تقریباً با قیمت سابق. مشتری ها می توانند برای الزامات خود از یک فرمت استاندارد استفاده کنند .این امر با منطقی کردن فرایند ارتباط بین خریداران و تأمین کنندگان ، کارآیی پردازش را بهبود می بخشد. – پلت فرم تجارت برای ترویج و اجرای یک راه حل یکپارچه ، داده محور برای محصولات و خدمات هوشمند و سفارشی.

“وقتی تصویر بزرگ” زیرساخت های جدید “را می بینید ، Shanghai Electric از مزیت رقابتی داده های بزرگ خود در خطوط لوله های متعدد استفاده می کند و راه را برای یک راه حل یکپارچه و مبتنی بر سکو برای کل صنعت انرژی هموار می کند.” هوانگ اوو، مدیر و رئیس گروه برق شانگهای. “هدف ما پشتیبانی شرکت های مختلف از صنایع با این فناوری در آینده ای قابل پیش بینی است.”

اطلاعات در مورد Shanghai Electric
شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) عمدتاً با توسعه ، تولید و فروش انرژی و تجهیزات صنعتی سرو کار دارد. این گروه بر روی مشاغل تجهیزات انرژی از جمله ساخت و فروش تجهیزات نیروگاه های زغال سنگ ، گازسوز ، هسته ای و بادی و ذخیره سازی برق تمرکز دارد. سایر حوزه های تجاری شامل کارخانه های شیمیایی پر مصرف ، راه حل های شبکه برق و سیستم های هوشمند تولید انرژی برای صنعت ، تجهیزات صنعتی از جمله ساخت و فروش آسانسور ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، عناصر اصلی صنعت ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست و برای صنعتی سازی ساخت و ساز. این شرکت همچنین در خدمات یکپارچه از جمله انرژی ، حفاظت از محیط زیست و فناوری اتوماسیون و خدمات ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی ، خدمات بازرگانی بین المللی ، خدمات املاک و مستغلات در سطح جهانی و سایر موارد فعالیت می کند.

ویدئو – https://mma.prnewswire.com/media/1174946/shanghai3.mp4

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1174944/Shanghai_Electric_Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.