رفتن به نوشته‌ها

RSIP Vision کنفرانس CVPR را برای پنجمین سال متوالی با مجله روزانه CVPR پشتیبانی می کند

CVPR یک نشست سالانه است که جنبه های دید رایانه ای و شناخت الگوی ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را در بر می گیرد. از کنفرانس سال 2016 در لاس وگاس، RSIP Vision یک مجله روزانه ، CVPR Daily ، پر از نکات برجسته از روز گذشته و پیش نمایش های جذاب از رویدادهای آینده در اختیار شرکت کنندگان قرار داده است.

CVPR روزانه نه تنها از افرادی که در این کنفرانس شرکت می کنند ، سود می برد بلکه جامعه از طریق برنامه ای تحت عنوان “مثل CVPR در CVPR احساس کنید“، به دانشمندان ، دانشمندان و هر كس كه علاقه به دادرسی داشته باشد ، اختصاص داده نشده است.

امسال به دلیل همه گیر جهانی در حال انجام ، CVPR 2020 14-19 ژوئن به عنوان یک رویداد مجازی برگزار می شود. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، CVPR Daily برای حفظ اجزای تجربه حضار حضوری که همه از آن ارزش دارند ، امری اساسی است.

الهام بخش و افتخار واقعی برای دیدار با هزاران ذهن برتر نسل ما هر ساله ،“اعلام می کند رالف انزاروت، سردبیر CVPR روزانه. “در CVPR ، ما شاهد همه پیشرفت های علمی هستیم که باید این زمینه را ارائه دهد ، توسط کسانی که اقدام به انجام آن می کنند به ما ارائه شده است. تدارکات ممکن است کمی متفاوت باشد ، اما به نظر می رسد رویداد امسال مانند گذشته جذاب باشد و مجله CVPR Daily ما به بهترین وجه بهترین خوانندگان ما ادامه خواهد داد.

تهیه کننده رویداد نیکول فین می گوید: “مجله CVPR Daily همیشه برجسته کنفرانس سالانه CVPR است! ما مشتاقانه منتظر ادامه سنت – تقویت هیجان و به اشتراک گذاری ایده ها و کمک های شرکت کنندگان از طریق این نشریه هستیم.

هر سال ، CVPR Daily میزبان بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز است و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. خوانندگان می توانند از مصاحبه های اختصاصی با سخنرانان اصلی و اساتید ارشد انتظار داشته باشند. بررسی و پیش نمایش ارائه های شفاهی و پوستر. انتخاب روزانه توسط شرکت کنندگان؛ و گزارش ها و اخبار مربوط به کارگاه ها و آموزش ها.

نسخه های روزانه نیز به طور مرتب شامل مصاحبه با “زنان در چشم انداز رایانه” – دانشمندان زن که کار ، حرفه ، تجربه و چالش های خود را با جامعه به اشتراک می گذارند. عدم تعادل جنسیتی در جامعه وجود دارد ، و این ویژگی به مدل های نقش های متنوعی که می توانند به عنوان نمونه برای محققان جوان تر باشند ، صدایی می بخشد.

مجله روزانه امسال در تاریخ منتشر می شود 16 ژوئن، 17 و 18.

و همچنین CVPR Daily ، RSIP Vision نشریه والدین خود ، مجله مشهور ماهانه را ارائه می دهد اخبار ویژن رایانه، به عنوان یک هدیه به جامعه در ماه ژوئیه اخبار ویژن رایانه شامل بخش بهترین نسخه CVPR ، شامل مجموعه ای از مقالات برتر ارائه شده در CVPR روزانه است.

درباره CVPR 2020

CVPR کنفرانس برتر سالانه بینایی و تشخیص کامپیوتر است. CVPR با محتوای فنی کلاس اول ، یک برنامه اصلی ، آموزش ها ، کارگاه های آموزشی ، یک نمایشگاه برتر و با حضور بیش از 9000 نفر در سال ، CVPR فرصتی یک نوع برای شبکه سازی ، استخدام ، الهام بخش و و انگیزه

CVPR 2020 ، در ابتدا قرار بود برگزار شود 14-19 ژوئن 2020 در ایالت واشنگتن مرکز همایش در سیاتل، واشنگتن، اکنون یک رویداد کاملاً مجازی خواهد بود. نویسندگان و مجریان به طور واقعی ارائه ارائه می دهند و با شرکت کنندگان در پرسش و پاسخ زنده شرکت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CVPR 2020 ، برنامه و چگونگی شرکت در عمل ، به http://cvpr2020.thecvf.com/ مراجعه کنید.

درباره RSIP Vision

RSIP Vision یک رهبر جهانی در هوش مصنوعی و فناوری بینایی کامپیوتر است. این شرکت برای ارائه خدمات توسعه سفارشی ، الگوریتم های پیشرفته و فناوری یادگیری عمیق ، به شرکت های بهداشت و درمان ، عمق دانش و تجربه را ترسیم می کند.

RSIP Vision ماژول های عملی هوش مصنوعی را ایجاد می کند که از دقت ، کاهش زمان برای بازار ، کاهش هزینه ها و آزاد کردن کارکنان تیم تحقیق و توسعه اصلی برای سایر تلاش ها ، صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجه و ایجاد مزیت های واقعی در کسب و کار برخوردار است. از تحقیقات گرفته تا توسعه الگوریتم های سفارشی با استفاده از تیم درونی متنوع خود: کارشناسان الگوریتم ، مهندسان علوم کامپیوتر ، ریاضیات ، فیزیک ، مهندسان زیست پزشکی ، تیم حاشیه نویسی پزشکی داخلی و رادیولوژیست های داخلی.

RSIP Vision با دفتر مرکزی است اورشلیم، با دفتر ایالات متحده در سان خوزه ، کالیفرنیا اطلاعات بیشتر در وب سایت شرکت موجود است: https://www.rsipvision.com/

SOURCE RSIP Vision

لینک های مربوطه

www.rsipvision.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.