رفتن به نوشته‌ها

NetEase پیشنهادات عمومی عمومی هنگ کنگ را راه اندازی می کند

HANGZHOU ، چین، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – NetEase، Inc (NASDAQ: NTES) (“NetEase” یا “شرکت”) امروز خبر از عرضه عمومی هنگ کنگ خود داد ، که بخشی از پیشنهاد جهانی (“پیشنهاد”) 171،480،000 را تشکیل می دهد. سهام عادی جدید (“سهام پیشنهادی” یا “سهام”) و لیست سهام عادی آن در صفحه اصلی بورس اوراق بهادار هنگ کنگ محدود (“SEHK”) تحت کد سهام “9999.HK. “

سهام های سپرده گذاری آمریکایی شرکت (“ADSs”) ، که هر یک نماینده 25 سهام عادی شرکت است ، همچنان در بازار جهانی انتخاب Nasdaq (“Nasdaq”) ثبت و معامله می شوند. سرمایه گذاران در این پیشنهاد فقط قادر به خرید سهام عادی هستند و قادر به تحویل ADS نخواهند بود. پس از لیست ، هنگ کنگسهام لیست شده با ADS های ذکر شده در Nasdaq کاملاً قارچ پذیر خواهد بود.

این پیشنهاد در ابتدا شامل 5،150،000 سهام جدید تحت پیشنهادات عمومی هنگ کنگ و 166،330،000 سهام جدید برای ارائه بین المللی است که تقریباً 3.0٪ و 97.0٪ از کل سهام موجود در پیشنهاد را به ترتیب منوط به تخصیص مجدد و بیش از حد اختصاص می دهد. . مشروط بر سطح هرگونه اشتراک در اوراق بهادار عمومی در هنگ کنگ و مطابق با ساز و کار بازپرداخت همانطور که در دفترچه صادر شده در هنگ کنگتعداد کل سهام موجود تحت پیشنهادات عمومی هنگ کنگ قابل تنظیم است تا حداکثر 20،580،000 سهام جدید ، که تقریباً 12.0٪ از سهام پیشنهاد را که در ابتدا تحت پیشنهاد ارائه می شود تنظیم شود. علاوه بر این ، این شرکت انتظار دارد که برای مشاغل بین المللی گزینه اضافی تخصیص داده شود تا 25722،000 سهام جدید دیگر را در پیشنهاد بین المللی خریداری کند ، که بیش از 15.0٪ سهام پیشنهاد را در ابتدا با پیشنهاد ارائه نمی دهد.

قیمت پیشنهادی برای پیشنهادات عمومی هنگ کنگ (“قیمت پیشنهادی هنگ کنگ”) بیشتر از این نخواهد بود 126 دلار HK.00 در هر سهم (“حداکثر قیمت پیشنهاد”). قیمت پیشنهادی برای معاملات بین المللی پیشنهاد (“قیمت پیشنهادی بین المللی”) ممکن است در سطحی بالاتر از قیمت پیشنهاد هنگ کنگ تنظیم شود. شرکت قیمت پیشنهادی بین المللی را توسط 5 ژوئن سال 2020 زمان هنگ کنگ با استناد به ، از جمله دیگر ، قیمت بسته شدن ADS در Nasdaq در آخرین روز معاملات در یا قبل از آن 5 ژوئن سال 2020 و تقاضای سرمایه گذار در طی فرایند بازاریابی. قیمت پیشنهادی نهایی هنگ کنگ در پایین ترین قیمت پیشنهادی بین المللی نهایی و حداکثر قیمت پیشنهادی ارائه می شود 126 دلار HK.00 در هر سهم. سهام با تعداد 100 سهام در هیئت مدیره معامله می شود.

این شرکت در نظر دارد از درآمد خالص حاصل از پیشنهادات برای استراتژی ها و فرصت های جهانی شدن ، تقویت پیگیری مداوم نوآوری و اهداف کلی شرکت استفاده کند.

فرآیند درخواست کاملاً الکترونیکی برای پیشنهاد عمومی هونگ کنگ

NetEase تصميم گرفته است تا يك نسخه كاملاً الكترونيكي را براي ارائه خدمات عمومي هونگ كنگ اتخاذ كند ، بدون نسخه هاي چاپ شده از دفترچه يا فرم هاي درخواست. یک فرایند کاربرد کاملاً الکترونیکی با روشی که کاربران و ذینفعان شرکت در تعامل و تعامل با یکدیگر و شرکت هستند سازگار است. NetEase به عنوان شرکتی که از زمان تأسیس به مسئولیت های زیست محیطی ، اجتماعی و مسئولیت شرکتی بسیار متعهد بوده است ، معتقد است که چنین روش هایی در کاهش اثرات زیست محیطی از چاپ و به حداقل رساندن بهره برداری از منابع طبیعی نیز کمک خواهد کرد. دفترچه در وب سایت بورس اوراق بهادار هنگ کنگ به آدرس www.hkexnews.hk و وب سایت شرکت به آدرس http://ir.netease.com/ در دسترس است.

این شرکت متقاضیان ارائه خدمات عمومی در هنگ کنگ را تشویق می کند تا دفترچه خود را مشاهده کرده و از طریق سرویس eIPO فرم سفید در www.eipo.com.hk به صورت آنلاین مراجعه کنند یا از طریق خدمات CCASS EIPO استفاده کنند. پیشنهادات عمومی هنگ کنگ ساعت 9:00 صبح آغاز می شود سه شنبه 2 ژوئن 2020 ساعت هنگ کنگ و ساعت 12:00 ظهر تعطیل خواهد بود جمعه 5 ژوئن 2020 زمان هنگ کنگ

متقاضیان احتمالی در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد ایجاد برنامه های کاربردی برای سهام پیشنهادات هنگ کنگ ، می توانند از خط تلفن درخواست Computerhare Hong Kong Investor Services Limited تماس بگیرند. شماره تلفن ثابت +852 2862 8646 است و از آن باز خواهد شد 9:00 صبح تا 9:00 بعد از ظهر. روز سه شنبه، 2 ژوئن 2020 ، چهارشنبه 3 ژوئن 2020 و پنجشنبه 4 ژوئن 2020، و از 09:00. تا ساعت 12 ظهر جمعه 5 ژوئن 2020 زمان هنگ کنگ

CICC ، Credit Suisse و J.P. Morgan (به ترتیب حروف الفبا) حامیان مشترک و هماهنگ کننده های مشترک جهانی برای پیشنهاد پیشنهادی هستند.

این پیشنهاد بین المللی فقط با استفاده از یک دفترچه اولیه دفترچه تاریخ مورخ انجام می شود اول ژوئن سال 2020 و دفترچه همراه در بیانیه ثبت قفسه اتوماتیک در فرم F-3 ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در 29 مه سال 2020، که به طور خودکار پس از تشکیل پرونده مؤثر شد. بیانیه ثبت نام در فرم F-3 و مکمل دفترچه مقدماتی در وب سایت SEC به نشانی http://www.sec.gov در دسترس است. نسخه های دفترچه راهنما و دفترچه همراه در رابطه با این پیشنهاد را می توانید از شرکت بین المللی سرمایه بین المللی چین ، هنگ کنگ اوراق بهادار محدود ، ایمیل نیز دریافت کنید: [email protected]، اعتبار سوئیس (هنگ کنگ) محدود ، ایمیل: [email protected]یا اوراق بهادار J.P. Morgan (آسیا و اقیانوسیه) محدود ، ایمیل: [email protected].

پیشنهاد پیشنهادی منوط به شرایط بازار و شرایط دیگر است و هیچ اطمینانی درمورد اتمام یا پایان یافتن پیشنهاد یا اطمینان از اندازه یا شرایط واقعی پیشنهاد وجود ندارد. این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد یا دعوتنامه ای برای خرید اوراق بهادار شرکت نخواهد بود و همچنین هیچ پیشنهاد و یا فروش این اوراق بهادار در هر ایالت یا قضایی دیگری که در آن پیشنهاد وجود دارد ، تقاضا نمی شود. یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار در هر ایالت یا صلاحیت دیگر غیرقانونی خواهد بود. این اطلاعیه مطبوعاتی دفترچه ای را تشکیل نمی دهد (از جمله در قانون تعریف شده است هنگ کنگ) و سرمایه گذاران بالقوه قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در شرکت ، می توانند دفترچه شرکت را برای اطلاعات دقیق در مورد شرکت و پیشنهاد پیشنهادی بخوانند. این بیانیه مطبوعاتی توسط SEHK یا کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آینده مورد بررسی و تأیید قرار نگرفته است هنگ کنگ.

ممکن است قیمت سهام شرکت مطابق با قوانین اوراق بهادار و آینده (تثبیت قیمت) تثبیت شود. جزئیات ثبات در نظر گرفته شده و چگونگی تنظیم آن تحت مقررات اوراق بهادار و معاملات آتی (فصل 571 قانون قوانین هنگ کنگ) در دفترچه شرکت مورخ درج خواهد شد 2 ژوئن سال 2020.

درباره NetEase، Inc.

به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری اینترنتی مستقر در چین، NetEase، Inc. (NASDAQ: NTES) به ارائه خدمات آنلاین برتر با محوریت محتوای نوآورانه و متنوع ، جامعه ، ارتباطات و تجارت اختصاص داده شده است. NetEase برخی از آنها را توسعه و اداره می کند چین محبوب ترین بازی های موبایل و رایانه های شخصی. در سال های اخیر ، NetEase به بازارهای بین المللی گسترش یافته است ژاپن و آمریکای شمالی. علاوه بر محتوای بازی خود توسعه یافته ، شرکای NetEase با سایر توسعه دهندگان بازی های پیشرو ، مانند Blizzard Entertainment و Mojang AB (یک شرکت تابعه مایکروسافت) ، برای اجرای بازی های مشهور جهانی در چین. سایر خدمات نوآورانه NetEase شامل خدمات یادگیری هوشمند شرکت تابعه با کنترل اکثریت آن ، شما (NYSE: DAO)؛ پخش موسیقی از طریق پیشرو آن موسیقی ابر ابر NetEase کسب و کار؛ و پلت فرم تجارت الکترونیکی آن ، Yanxuan. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس http://ir.netease.com/ مراجعه کنید.

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مفاد “بندرگاه ایمن” قانون اصلاحات دادرسی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی شوند. “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “برآوردها” ، “پتانسیل” ، “ادامه” ، “ادامه” ، “اهداف” ، “راهنمایی” و جمله های مشابه. اظهارات که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات در مورد ارائه و لیست ، استفاده از درآمد و استراتژی ها و اهداف شرکت ، عبارتند از اظهارات آینده نگر. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر است متفاوت باشد. هیچ تضمینی مبنی بر تکمیل پیشنهاد و لیست به صورت برنامه ریزی شده وجود نخواهد داشت یا اینکه مزایای مورد انتظار از ارائه و لیست به دست می آید. شما باید عوامل خطر موجود در بیانیه ثبت نام (شامل هرگونه اسناد درج شده توسط مرجع) ، دفترچه و مکمل های دفترچه ای را که به SEC ارسال شده یا دفترچه ثبت شده در آنها را در نظر بگیرید. هنگ کنگ. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و مبتنی بر فرضیاتی است که معتقد است شرکت از این تاریخ معقول است و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده نگرانه ای ندارد ، مگر طبق قانون قابل اجرا

تماس با سرمایه گذاران:
مارگارت شی
NetEase ، شرکت
[email protected]
تلفن: (+86) 571-8985-3378

برندی پیاسنته
روابط سرمایه گذار
[email protected]
تلفن: (+1) 212-481-2050

تماس با رسانه:
لی روهان
NetEase ، شرکت
[email protected]
تلفن: (+86) 571-8985-2668

آلبی وان
Hill + Knowlton Strategies Asia
[email protected]
تلفن: (+852) 2894 6267


SOURCE NetEase ، شرکت

لینک های مربوطه

www.kada.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.