رفتن به نوشته‌ها

TES عملیات را در هنگ کنگ و تایلند گسترش می دهد

سنگاپور، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – امروز ، TES از گسترش فعالیت های خود در این کشور خبر داد هنگ کنگ و تایلند. تسهیلات جدید ، ردپای جهانی بی نظیر TES را گسترش داده و ظرفیت پردازش کلی شرکت را افزایش می دهد.

که در هنگ کنگ، TES یک مورد اضافه کرده است 1000 متر2 ساختمان به امکانات موجود در منطقه فنلینگ. برای رعایت دقیق رعایت استانداردهای امنیتی و امنیتی مشتریان ، انتظار می رود که نوسازی تا پایان سال انجام شود ژوئن سال 2020.

که در تایلند، TES به دست آورد 3500 متر2 ساختمان مستقل در Bangpa-In ، منطقه ای در استان آیوتایا ، برای حمایت از رشد حجم آن در این کشور پویا. مرمت گسترده برای اطمینان از تأسیسات تأمین شده و فراتر از انطباق ، امنیت و الزامات عملیاتی مشتریان به پایان رسیده است. همه مجوزهای لازم دولت اعطا شده و عملیات در حال انجام است.

هر دو تسهیلات دارای مجوزها ، گواهینامه ها و توانایی های یکسانی هستند که مشتریان TES انتظار داشتند و نمایانگر یک سرمایه گذاری چند میلیون دلاری باشند که ناشی از رشد چشمگیر منطقه ای است که TES در سالهای اخیر تجربه کرده است.

“در دو سال گذشته ، ما شاهد اصلاحات گسترده نظارتی در بسیاری از کشورها در کشور هستیم آسیاگفت: ” گری استیل، مدیر اجرایی TES. “مشاغلی که در بسیاری از موارد استانداردهای جدید را رعایت نکرده اند مجبور به بسته شدن شدند. مشاغلی مانند TES که همیشه به بالاترین استانداردهای انطباق عمل کرده اند ، شاهد رشد گام به گام با مشتریان چند ملیتی هستند که از حق بیمه و پایداری برند استفاده می کنند.”

هر دو سایت جدید مجموعه کاملی از راه حل های چرخه عمر IT را ارائه می دهند ، از جمله آنها می توان به خدمات تخریب داده در محل ، رد مرکز داده ها ، ردیابی موجودی ها ، بازتولید و فروش مجدد قطعات / دارایی ها و آزمایش ، درجه بندی ، تعمیر ، بهسازی و بازیافت دارایی اشاره کرد. فقط فاصله کمی از هنگ کنگ و بانکوک آنها مراکز شهری را قادر می سازند تا خدمات بهتر خدمات به مشتریان در این کشورها را به TES ارائه دهند.

با افتتاح این امکانات جدید ، TES بار دیگر ارادت خود را به ارائه راه حل های کامل IT چرخه عمر برای مشتری در سراسر جهان تأیید می کند. TES متعهد است به مدیریت ایمن و مسئول تجهیزات فناوری اطلاعات در پایان زندگی بپردازد و به طور خاص و منحصر به فرد در جهت کمک به شرکت ها در همه ابعاد با این عملکرد مهم تجاری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه کامل راه حل های چرخه عمر TES ، به سایت tes-amm.com مراجعه کنید.

درباره TES

در سال 2005 تاسیس شد ، TES یک رهبر اقتصاد مدور است که در کمک به مشتریان در راه اندازی ، استقرار و بازنشستگی دارایی های فناوری اطلاعات متمرکز است. TES به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات چرخه حیات IT در جهان ، چالش های متداول را که هنگام کنترل تجهیزات IT در طول چرخه عمر خود با آن روبرو هستید ، درک می کند و راه حل های مقرون به صرفه ما ضمن دستیابی به رعایت کلیه امنیت داده های محلی و بین المللی ، زیست محیطی ، این چالش ها را برطرف می کند. و مقررات صنعت.

TES توسط Navis Capital Partners ، یکی از بزرگترین شرکت های سهام خصوصی در این کشور پشتیبانی می شود جنوب شرقی آسیا، با بیش از 6 میلیارد دلار آمریکا تحت مدیریت TES یک ردپای جهانی بی همتا دارد و در 38 مکان در 22 کشور با بیش از 1700 کارمند فعالیت می کند. ماموریت ما این است که با استفاده از ترکیب منحصر به فرد ما از امنیت ، بازیابی ارزش و تخصص محیط زیست ، ارزش خارق العاده ای برای مشتریان ، کارمندان و ذینفعان و همچنین برای جامعه جهانی ایجاد کند.

لینک های مربوطه

TES

TES منبع

لینک های مربوطه

http://tes-amm.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.