رفتن به نوشته‌ها

هشتمین فصل از سری مسابقات بین المللی کودکان و نوجوانان گازپروم “فوتبال برای دوستی” بیش از 10،000 شرکت کننده از سراسر جهان را گرد هم می آورد

سال گذشته ، شرکت کنندگان در این مسابقه رکورد جهانی را تعیین کردند که در کتاب رکورد گینس به دلیل برگزاری چند ملیتی ترین مسابقه فوتبال تا به امروز ، نوشته شده است. سری رقابت های امسال فقط از طریق لینک ویدیویی برگزار می شود. برای اولین بار در تاریخ ، ما بر روی سکوی دیجیتالی ما “فوتبال برای دوستی” یک جام جهانی فوتبال برگزار می کنیم تا به 32 تیم از ورزشکاران سایبر دوازده ساله با پیشینه های مختلف ، جنسیت ، زبان و شرایط جسمی فرصتی برای رقابت بدهیم.

دنیای دیجیتال “فوتبال برای دوستی” بیش از 10 هزار بازیکن در هر سنی از بیش از 100 کشور جهان جمع خواهد کرد. این راه حل مجازی منحصر به فرد به پایگاهی برای مسابقات بین المللی کودکان و همچنین ابزاری برای کلیه کسانی که می خواهند آموزش دهند ، تیم های بین المللی تیمی را تشکیل داده و از خانه به رقابت بپردازند ، تبدیل می شود.

دیگو نتو، مسئول ابتکارات اجتماعی ، تیم ملی برزیل:

مجموعه مسابقه “فوتبال برای دوستی” با شرکت کنندگان با شرایط بدنی مختلف برای شرکت کنندگان باز خواهد بود. راه حل دیجیتالی “فوتبال برای دوستی” هدف اصلی این پروژه را ترویج می کند – متحد کردن مردم در سراسر جهان با دادن فرصت به هر شخص برای بازی در فوتبال و تجربه عواطف فوق العاده با دوستان جدید خود.

رنه لمپرکت، شرکت کننده جوان از اسلوونی:

من چندین سال در سریال های مسابقه شرکت کردم. این یک تجربه شگفت انگیز است که به من کمک کرد تا دوستانی از سراسر جهان پیدا کنم. اخبار مربوط به راه حل دیجیتال مرا خوشحال می کند که ما یک بار دیگر توانستیم تیم های تیمی تشکیل دهیم و با خیال راحت فوتبال بازی کنیم.

www.gazprom-football.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1173123/Football_for_Friendship.jpg

لینک های مربوطه

https://footballforfriendship.com/

SOURCE گازپروم بین المللی برنامه اجتماعی کودکان فوتبال برای دوستی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.