رفتن به نوشته‌ها

مدیر عامل شرکت Supermicro در سخنرانی Computex Keynote: نوآوری در زیرساخت 5G

مدیر عامل شرکت Supermicro چارلز لیانگ برای ارائه یک آدرس اصلی در COMPUTEXOnline

TAIPEI (TAIPEI) ، تایوان ، 1 ژوئن 2020 / PRNewswire / – COMPUTEXOnline Super Micro Computer، Inc. (کد Nasdaq: SMCI)، یک رهبر جهانی در محاسبات ، شبکه سازی ، انبارداری داده ها و پردازش داده های سازگار با محیط زیست ، امروز از ارائه سیستم های Intellige Edge و پیش نمایش خط سرور CloudDC خود برای سناریوهای برنامه در مقیاس بزرگ در طی یک آدرس اصلی توسط مدیر عامل شرکت در کنفرانس COMPUTEXOnline خبر داد ، که به صورت آنلاین برگزار می شود 3 ژوئن امسال در تایپه.

برنامه گزارش در COMPUTEXOnline:

تاریخ و زمان

برنامه برنامه

ارائه دهندگان

10:00 – 10:20

(GMT +8)

ارائه

  • چارلز لیانگ بنیانگذار ، رئیس جمهور ، رئیس اجرایی ، رئیس Supermicro
Supermicro جزو اولین بازیگران صنعت بود که نیاز به یک پلت فرم ابری قوی و دارای ویژگی های غنی را تشخیص داد که یک زیرساخت توزیع شده و توسعه برنامه های کاربردی را در اختیار اپراتورهای شبکه قرار می دهد. چنین بسترهای نرم افزاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است با توجه به این واقعیت که ویژگی های اساسی شبکه 5G ارتباط نزدیکی با ابر عمومی برقرار خواهد کرد. سرورهای پردازنده دوگانه CloudDC نسل بعدی گزینه های مختلف ذخیره سازی را در فاکتورهای فرم 1U و 2U ارائه می دهند. تازگی ها به دو اسلات AIOM مطابق با مشخصات OCP 3.0 مجهز شده اند ، برای قرار دادن چهار درگاه 100 گیگابایتی ، پشتیبانی از Open BMC و یک صفحه پشتی کاملاً ترکیبی با پشتیبانی از درایوهای SATA3 ، SAS3 یا NVMe و همچنین معماری ساده ای که برای سناریوهای ابر مقیاس بهینه شده است.

چارلز لیانگ ، رئیس جمهور و مدیرعامل گفت: “به لطف موقعیت بسیار قدرتمند در زیرساخت های 5G و ارائه اولیه سرورهای CloudDC ، سیستم های نوآوری بهینه شده را برای کلیه سناریوهای برنامه به شما ارائه می دهد – از لوازم جانبی شبکه گرفته تا ابر”. “این ترکیب نشان دهنده تعهد مداوم Supermicro در زمینه توسعه سیستم های پردازنده های x86 و پشتیبانی از راه حل های مبتنی بر فناوری های عمومی NFV (مجازی سازی عملکرد شبکه) با استفاده از NEBS و نرم افزار بخش ارتباطات تجاری در دسترس مبتنی بر سرورهای ما و ماژول های Block Block Solutions است.”®

سرورهای CloudDC Supermicro در طیف گسترده ای از برنامه ها ارزش استثنایی ارائه می دهند. در یک ابر خصوصی ، سرورهای CloudDC گزینه های قابل انعطاف برای گسترش انبار داده ها ، پشتیبانی از NVME از پارچه ، امکان استقرار سریع ، سهولت در نگهداری و مقیاس پذیری بالا فراهم می کنند. در صنعت 5G و ارتباطات از راه دور ، سیستم های CloudDC برای عناصر پشتیبانی NEBS سطح 3 از شبکه های مجازی O-RAN از جمله کارتهای شتاب دهنده DU ، CU ، هسته و FPGA بهینه سازی شدند. این پلتفرم توانایی پشتیبانی از چهار صفحه شتاب GP و همچنین پردازش فرآیندهای یادگیری عمیق و تولید نتیجه گیری منطقی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، گرافیک و محاسبات با کارایی بالا را دارد.

در اوایل سال جاری ، Supermicro اولین سیستم های قالب بازار Outdoor Edge را معرفی کرد. این سرورها در موارد IP65 برای 5G RAN ، شکل گیری نتیجه گیری های منطقی بر اساس AI و سایر سناریوهای برنامه در زیرساخت های مرز فکری بهینه شده است. سیستم های جدید به طور ایده آل برای کار در شرایط دشوار در خارج از ساختمان مناسب بوده و از روند صنعت به سمت انتقال به تجهیزات جدا شده مبتنی بر پردازنده های x86 و نرم افزار منبع باز پشتیبانی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به https://learn-more.supermicro.com/computex-2020 مراجعه کنید.

Supermicro را در فیس بوک و توییتر.

در باره شرکت Super Micro Computer، Inc.

Supermicro (NASDAQ: SMCI) ، یک رهبر در فن آوری های سرور با کارایی بالا و با کارایی بالا ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های پیشرفته سرور Block Block Solutions® برای مراکز داده ، محاسبات ابری ، مراکز محاسبات با کارایی بالا ، IT IT ، Hadoop / Big Data و سیستم های تعبیه شده است. Supermicro متعهد به محافظت از محیط زیست است. ابتکار عمل We Keep IT Green® به مشتریان این امکان را می دهد تا مقرون به صرفه ترین و سازگار با محیط زیست را در بازار ارائه دهند.

Supermicro، Solutions Block Building Solutions، and We Keep IT Green علامت های تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده Super Micro Computer، Inc. هستند.

تمام مارک ها ، نام ها و علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.

SMCI-F

لینک های مربوطه

http://www.supermicro.com

SOURCE Super Micro Computer، Inc.


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.