رفتن به نوشته‌ها

شبکه های AGC برای به دست آوردن Fujisoft در خاورمیانه

دستیابی به فوجی‌سافت قابل ملاحظه خواهد بود حضور و پیشنهادات AGC را در منطقه MEA افزایش و تقویت کنید. این امر همچنین باعث می شود سبد راه حل فعلی AGC و Black Box در سراسر افزایش یابد رایانش ابری و مجازی سازی ، امنیت سایبری ، مدیریت SoC و NoC ، خدمات مدیریت شده ، مرکز داده و راه حل های همکاری.

گفت: “ما خوشحالیم که از اعضای تیم Fujisoft به عنوان بخشی از خانواده AGC استقبال کنیم.” سانجی ورم، مدیر اجرایی و مدیرعامل شبکه های AGC و رئیس و مدیرعامل شرکت Black Box. “این کسب و کار گسترش ما در منطقه MEA را تسریع می کند. ما در تلاش برای ماندن شریک قابل اعتماد مشتری در ارائه راه حل های فناوری و خدمات ، ترکیب Fujisoft و AGC باعث تقویت روابط و ارتباط ما با مشتریان ترکیبی ما در منطقه می شود.” ورم ادامه داد.

آلبرت راج، مدیرعامل ، فوجی‌سافت گفت: “این کسب مرحله بعدی منطقی است که برای مشتریان و ذینفعان AGC و Fujisoft ارزش قابل توجهی ایجاد می کند. از طریق گسترش سبد محصولات و تعالی خدمات در واقع به مشتریان و شرکای تجاری کمک خواهد کرد. خاورمیانه منطقه و فراتر از آن. “

Deepak Kumar Bansal ، مدیر ارشد مالی ، شبکه های AGC گفت: “آوردن فوجیسافت زیر چتر شبکه های AGC مطمئناً مشتریان را قادر می سازد تا از اهرم های متقابل AGC و Black Box برای ارائه خدمات و پایگاه های پشتیبانی از راه حل در منطقه بهره مند شوند.”

روهیت هیماتسینکا، معاون رئیس جمهور و رئیس توسعه و استراتژی شرکت ها ، شبکه های AGC “کارکرد در پارامترهای محدود کننده کار از خانه در زمان COVID فعلی و تحت جدید عادی، این کسب چالش برانگیز و منحصر به فرد توسط AGC در پی رویکرد متمرکز ما برای ادامه حضور در صدر قرار دارد تا بهترین راه حل ها و خدمات فناوری را در بازارهای مختلفی که در آن فعالیت می کنیم ارائه دهیم. ”

درباره شبکه های AGC:

AGC یکپارچه سازنده جهانی راه حل است که بهترین مارک های جهان را در ارتباطات یکپارچه ، مرکز داده و Edge IT ، امنیت سایبر (CYBER-i) ، تحول دیجیتال و برنامه های کاربردی از جمله SimpleEdge و Solutions Product Products (TPS) به نمایش می گذارد.

درباره Fujisoft:

تاسیس در دبی، امارات متحده عربی به عنوان ارائه دهنده خدمات و راه حل های فناوری اطلاعات ، Fujisoft در راه حل های نوآورانه فناوری اطلاعات مانند امنیت اطلاعات ، ارتباطات و همکاری ، خدمات مدیریت شده ، امنیت ، مجازی سازی و دیتاسنتر تخصص دارد.

برای متن کامل ، بر روی اظهارات به جلو کلیک کنید.

مخاطبین رسانه:
نایلام کاپور
تلفن: +91 98197 30611
پست الکترونیک: [email protected]

مایک کارنی
تلفن: +1 214 258 1612
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE AGC شبکه

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.