رفتن به نوشته‌ها

FP Markets سالگرد 15 سالگی خود را جشن می گیرد

طی 15 سال گذشته ، بازارهای FP آموخته است که ترکیبی از گسترش گسترده و اجرای سریع ، همراه با سیستم عامل های برش ، طیف گسترده ای از محصول و پشتیبانی از درجه یک مشتری ، عناصر اصلی هستند که به معامله گران جدی اعتماد به نفس می دهند.

FP Markets در سال تاسیس شد مه 2005 و پیشگام قراردادهای دسترسی مستقیم به بازار (DMA) برای تفاوت (CFD) مدل در استرالیا که باعث افزایش قیمت مناسب و شفاف می شود و بر اجرای بهینه سفارش برای مشتری متمرکز است. FP Markets هنوز متعهد به ارائه قیمت گذاری DMA برای محصولاتی است که مبادله ای متمرکز در آن وجود دارد برای کالاهایی مانند فارکس که در آن هیچ تبادلی متمرکز وجود ندارد ، FP Markets Spreads Raw Raw را با استفاده از قیمت گذاری ECN (شبکه ارتباطات الکترونیکی) فراهم می کند.

مت مورفیمدیرعامل FP Markets اظهار داشت: “ما بسیار مفتخریم که این نقطه عطف مهم را که می خواهیم آنرا” 15 سال نوآوری مستمر “جشن بگیریم ، جشن گرفتیم. ما یکی از اولین شرکتهای جهان بودیم که قیمت گذاری DMA / ECN را ارائه می دادیم. ما همیشه تضمین کرده ایم که در خط مقدم فناوری و نوآوری باقی مانده ایم. ما طیف گسترده ای از محصولات را با برخی از سخت ترین توزیع های موجود در هر جای دنیا به تجار ارائه می دهیم که باعث شده ما برای بسیاری از معامله گران جدی به گزینه پیش فرض تبدیل شویم. “

“من از هدایت تیمی با استعداد فوق العاده خوشحالم و منتظر فصل بعدی هستم ، زیرا ما همچنان به گسترش جهانی می پردازیم.”

یک وب سایت جدید که نشان دهنده 15 سال نوآوری و تکامل فناوری است

هویت قوی FP Markets ، نوآوری های مداوم و سرمایه گذاری در فن آوری در وب سایت جدید ظاهر منعکس شده است که مکمل پورتال های مشتری ارائه شده اخیراً راه اندازی شده است.

وب سایت دوباره طراحی شده دارای یک طراحی تمیز و قابلیت های بهبود یافته است که دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مربوط به طیف گسترده ای از محصولات ارائه شده را دارد. بخش های جدیدی در مشارکت کنندگان به علاوه داشبورد بازرگانان وجود دارد که احساسات معاملاتی در زمان واقعی و همچنین منبع اطلاعات جدید تجارت را نشان می دهند – بازرگانان هاب که پر از آخرین داده ها و تجزیه و تحلیل است.

کریگ آلیسونرئیس EMEA در FP Markets افزود: “ما از وب سایت جدید ما که قابلیت و محتوا را فراهم می کند و معامله گران خود را در سراسر جهان به شما اطلاع می دهد ، خوشحال می شویم. به دنبال مشتریان خود باشید. تحقیقات ما به ما می گوید که آنها به دنبال راه های سریع برای تجارت موثر در یک فضای حق بیمه و ایمن هستند ، و ما معتقدیم که وب سایت تازه شده این صندوق ها را نشان می دهد و همچنین به عنوان نشانه ای برای جشن گرفتن 15 سال ما است. “

یادداشت ها به ویراستاران

درباره بازارهای FP:

  • FP Markets یک ارائه دهنده جهانی تنظیم CFD و فارکس با بیش از 15 سال تجربه در صنعت استرالیا است.
  • چشم انداز این شرکت همواره با ترکیب بهترین شرایط تجارت ، فناوری ، دامنه محصول ، قیمت گذاری و خدمات مشتری در دسترس کسانی که مایل به تجارت در بازارها هستند ، مقصد نهایی تجارت را برای مشتریان ارائه می دهد.
  • FP Markets اسپردهای بین بانکی بسیار رقابتی در بازار فاركس را كه از 0/0 پیپ و قدرت حداكثر 500: 1 در دسترس است ارائه می دهد.
  • مشتریان همچنین می توانند از طریق دستگاه های تلفن همراه خود در چندین سیستم عامل آنلاین قدرتمند مانند MetaTrader 4 ، MetaTrader 5 ، WebTrader و IRESS به تجارت بپردازند.
  • خدمات برجسته چند زبانه 24/5 شرکت برجسته توسط Trends Investments به عنوان برخی از مشتریان با بیشترین محتوای در این صنعت شناخته شده است ، با دریافت “بالاترین جایزه رضایت مشتری کل” ، پنج سال از روند سرمایه گذاری.

برای جزئیات کامل در مورد پیشنهادات گسترده ما ، لطفاً به https://www.fpmarkets.com مراجعه کنید

اولین بازارهای احتمالی Pty با مسئولیت محدود
سطح 5 ، Exchange House 10 Bridge خیابان سیدنی NSW 2000 استرالیا

SOURCE FP Markets

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.