رفتن به نوشته‌ها

شانگهای برقی دیجیتالی سازی صنعتی را با ارتقا به Seunicloud شتاب می بخشد

این پلتفرم توسط شرکت فن آوری دیجیتال شانگهای الکتریکی ، با مسئولیت محدود ایجاد و در سال 2019 به طور رسمی راه اندازی شده است ، این پلتفرم در سناریوهای مختلفی از جمله بهره برداری از انرژی باد هوشمند ، بهره برداری از راه دور از انرژی حرارتی از راه دور ، نگهداری ابزار دستگاه ، ذخیره انرژی و توزیع قابل استفاده است. این پلتفرم راه حل های کارآمد از جمله عیب یابی ، عملیات از راه دور ، تعمیر و نگهداری و برنامه ریزی انرژی را برای پاسخگویی به تقاضاها در سناریوهای مختلف ارائه داده است.

راه حل زنجیره تامین هوشمند شانگهای الکتریک از سیستم عامل سونونیکلود است برای مطابقت با تولید کارخانه با تقاضای نیروگاه به طور مستقیم طراحی شده است. این شرکت 1781 پروژه تهیه را بصورت آنلاین تأسیس کرده است که قیمت پیشنهادی نهایی بیش از آن است 800 میلیون یوان از سرگیری کار در فوریه.

به عنوان یک پلت فرم پیشرفته دیجیتال چند وجهی ، کاربران می توانند با برطرف کردن استرس زنجیره تامین تنگ با تشخیص تجهیزات از راه دور در حال اجرا ، تهیه و مدیریت زنجیره های تأمین و نظارت بر قراردادهای تأمین کننده ، مناقصه منبع ، خرید آنلاین و هماهنگی سفارش ، روند بازسازی را تسریع کنند. پلت فرم زنجیره تامین هوشمند همچنین از طریق تجزیه و تحلیل داده های تاریخی در فرایند قیمت گذاری خرید ، بین فروشندگان و خریداران تطبیق می دهد و به طور خودکار عملکرد تاریخی تأمین کنندگان را ردیابی و اسناد می کند ، و آنها را برای انجام اقدامات لازم در فرآیند کلی مدیریت زنجیره تأمین قرار می دهد.

راه حل برنامه ریزی انرژی DES-PSO از سکوی Seunicloud توسط شرکت انرژی توزیع برق شانگهای ، با مسئولیت محدود و آزمایشگاه ملی لارنس برکلی همکاری شده است. این راه حل شامل طراحی و برنامه ریزی ، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و توابع ارزیابی ریسک است و به مشتریان این امکان را می دهد تا میزان سودآوری مالی پروژه های تولید انرژی در مقیاس بزرگ را قبل از شروع ساخت آنها ارزیابی کنند.

راه حل تجارت الکترونیک شانگهای از Seunicloud سکو 90٪ لیست تولید قطعات یدکی نیروگاههای “ضروری” را شامل می شود و یک سکوی یک مرحله ای است که مجهز به قطعات یدکی ، خدمات تعمیر و نگهداری ، بهینه سازی تحول و موارد دیگر است. این می تواند تحویل آنلاین بیش از 22،000 لوازم یدکی و 70 بسته تعمیر استاندارد – همه با قیمت کارخانه نزدیک را تسهیل کند. مشتریان می توانند از قالب استاندارد برای نیازها استفاده کنند. این امر با ساده تر کردن روند ارتباطات بین خریداران و فروشندگان ، کارایی معاملات را بهبود می بخشد. از طریق تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، پلت فرم تجارت الکترونیکی امید تحریک راه حل یکپارچه داده محور برای محصولات و خدمات هوشمند و سفارشی را تحریک می کند.

“با توجه به تصویر بزرگ” زیرساخت های جدید “، Shanghai Electric در حال افزایش مزیت رقابتی خود در داده های بزرگ در خطوط لوله های چندگانه است ، و راه را برای یک راه حل یکپارچه مبتنی بر پلت فرم برای کل صنعت برق هموار می کند.” هوانگ اوو، مدیر و رئیس گروه شانگهای برقی ، “هدف ما این است که در آینده ای قابل پیش بینی توانمند سازی بنگاه های صنایع مختلف با این فناوری را داشته باشیم”.

درباره شانگهای برقی
شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) در اصل در طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات برق و تجهیزات صنعتی مشغول فعالیت است. این شرکت بر روی تجهیزات تولید انرژی از جمله ساخت و فروش تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تجهیزات تولید برق با گاز ، تجهیزات انرژی هسته ای ، تجهیزات بادی ، تجهیزات ذخیره انرژی ، تجهیزات شیمیایی بالا ، شبکه برق و منبع تغذیه هوشمند صنعتی تمرکز دارد. راه حل های سیستم ، تجارت تجهیزات صنعتی از جمله تولید و فروش آسانسور ، موتورهای برقی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، تجهیزات صنعتی سازی ساختمانی و خدمات یکپارچه تجاری شامل انرژی ، مهندسی حفاظت از محیط زیست و اتوماسیون و خدمات ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی ، خدمات بازرگانی بین المللی ، خدمات بالای دارایی و غیره

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.