رفتن به نوشته‌ها

برندگان نمایشگاه iQIYI با نمایش متنوع “جوانان با تو فصل 2” اولین گروه خود را به عنوان گروه دختران رقم بزنند

Youth With You فصل 2، نمایش متنوعی با تمرکز بر کارآموزان زن بت پاپ ، کاربران و هواداران iQIYI را با سفر بسیار جذاب و سرگرم کننده از پایداری و سخت کوشی کارآموزان در هنگام رقابت برای ایستادگی در نمایشگاه ، تقدیم می کند. Youth With You فصل 2 نشان می دهد که زنان جوان چینی با اطمینان از استقلال و ارزشهای متنوعی استقبال می کنند و جرات دارند رویای بزرگ داشته باشند.

Youth With You فصل 2“393 بار در لیست های روند در توییتر ضربه بزنید

همانطور که iQIYI منجر به IP اصلی تنوع اصلی نشان می دهد ، Youth With You فصل 2 از زمان انتشار ، بحث های گسترده ای را در بین مخاطبان داخلی و بین المللی برانگیخته است. این نمایش رکورد های مخاطب قبلی مخاطب را در گروه نمایش های مختلف iQIYI شکسته است ، و از 9000 بار به یک شاخص محبوبیت محتوا رسیده است. از نظر تعامل کاربر ، ویژگی تعامل زیرنویس Bullet Show از 100 میلیون در تعداد استفاده فراتر رفته است ، رکوردی بالا برای iQIYI در گروه نمایش انواع.

Youth With You فصل 2 همچنین برای پخش در سیستم عامل های بین المللی iQIYI در دسترس است. iQIYI با ترجمه آن به چندین زبان خارجی و حسابداری از زمینه فرهنگی و عادات زبانی در بازارهای هدف خود ، نمایشگاه را برای بینندگان بین المللی بومی سازی کرده است. مخاطبان خارج از کشور با رأی دادن آرای خود به سمت رتبه بندی محبوبیت شرکت کننده در نسخه بین المللی برنامه iQIYI ، توانستند با نمایش و ریشه در مسابقه مورد علاقه خود شرکت کنند. با توجه به رتبه بندی محبوبیت ، محبوب ترین شرکت کننده در بازارهای بین المللی XIN Liu است.

تاکنون فیلم های رسمی منتشر شده توسط Youth With You فصل 2 بیش از 300 میلیون بازدید در YouTube جذب کرده است که 73 کلیپ ویدیویی هر کدام به بیش از یک میلیون بازدید رسیده است. علاوه بر این ، بیش از 393 هشتگ مربوط به نمایش در توییتر در 15 کشور در سراسر جهان رواج داشته است آسیا، اروپا، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی. در همین حال ، در بستر اجتماعی محبوب در چین، پستهایی با هشتگ مربوط به نمایشگاه ، 51.66 میلیارد مخاطب را به دست آوردند.

علاوه بر این ، 12 مخاطب خوش شانس در خارج از کشور از مالزی، تایلند، ایالات متحده آمریکا.، فیلیپین، در میان دیگران که درخواست های ‘درخواست’ را درخواست کرده اند Youth With You فصل 2 برنامه های مخاطبان ضبط ابری از طریق سیستم عامل هایی مانند فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و اینستاگرام به عنوان مخاطب در جلسه ضبط ابر اجرای برنامه های شرکت کنندگان شرکت کردند.

استفاده از فناوری و اکوسیستم برای ایجاد یک تجربه همهجانبه فرهنگ بت

Youth With You فصل 2 با استفاده از انواع روش های تولید نوآورانه مبتنی بر فن آوری برای افزایش تعامل بیننده. این شامل ویژگی هایی مانند AI رادار “Qiguan” ، حالت تماشای چند منظره ، چت روم های مشهور ، غوطه وری Suike AI و همچنین فناوری های AR و VR است. به عنوان مثال ، Qiguan به کاربران این امکان را می دهد تا سریعاً به شرح حال یک شرکت کننده و اطلاعات مربوط به آهنگهایی که در Show به عنوان موسیقی پس زمینه پخش می شود ، دسترسی داشته باشند. این ویژگی بسیار موفقیت آمیز بوده و تقریباً یک هفته بار در هفته اول راه اندازی آن مورد استفاده قرار گرفت.

حالت تماشای چند منظره که برای اولین بار در یک نمایش متنوع استفاده می شود ، با نمایش نزدیک از عملکرد کارآموز مورد علاقه خود در یک بخش جداگانه از صفحه نمایش ، تجربه مشاهده شخصی تری را در اختیار کاربران قرار می دهد. ویژگی چت روم مشهور تجربه تماشایی و اظهار نظر همزمان را امکان پذیر می کند. کارآموزان محبوب از اتاقهای گفتگو برای تعامل با کاربران در زمان واقعی استفاده کردند و ارتباط نزدیک تری با مخاطب ایجاد کردند.

علاوه بر این ، iQIYI یک اکوسیستم جامع IP در اطراف ساخته است Youth With You فصل 2 در مناطقی مانند فیلم کوتاه ، کمیک ، تجارت الکترونیکی و کالاها. با همکاری با اکوسیستم IQIYI از جمله کمیک های iQIYI ، Ba Da (برنامه کارتونی iQIYI) ، Zeal Beauty (اپلیکیشن دانش آرایشی iQIYI) ، iQIYI Paopao (انجمن سرگرمی iQIYI برای طرفداران برای دنبال کردن و تعامل با افراد مشهور) و Fansfun (spin off-تجارت iiIII). برنامه متناسب با طرفداران) ، iQIYI تجربیات تعاملی متنوع و تازه را در اختیار کاربران و گروه های فن خود قرار می دهد و از حداکثر لذت و رسیدن به نمایش استفاده می کند.

استفاده از رویکرد نوآوری در بازاریابی و ابتکارات متقابل برای به حداکثر رساندن ارزش تجاری IP

برای ایجاد تعاملی ترین تجربه سرگرمی ممکن ، این نمایشگاه با بیش از 30 تبلیغ کننده با نام تجاری و آگهی های دارای مجوز IP از جمله Mengniu Zhenguoli Huaguoqingru ، DARLIE ، SOFY و Kiehl همکاری کرد و به طور مشترک بیش از 700 محصول SKU با آگهی های دارای مجوز IP در طیف وسیعی از دسته ها از جمله لباس ، مواد غذایی و آرایشی. این امر باعث ارتقاء نمایش در بین مخاطبان جوان تر و در عین حال تقاضای آنها برای به روز ماندن با آخرین مد ها شد.

iQIYI همچنین با استفاده از نقاط قوت اکوسیستم تجاری خود ، مشغول کشف اشکال جدید بازاریابی اجتماعی متقابل است. به عنوان مثال ، Zeal Beauty از کارآموزان دعوت کرد تا نکات زیبایی خود را روی این سکو به عنوان “ارباب آرایش” به اشتراک بگذارند ، و به هواداران این امکان را می دهد تا درباره زندگی در پشت صحنه کارآموزان بدانند. در همین حال ، Fansfun App راه اندازی اسباب بازی Capsule Youth ، کارت پستال جوانان و سایر کالاهای اسپین آف شد. این نمایشگاه همچنین از نماد رسمی YUNI خود برای استفاده در اسباب بازی ها و همچنین لوازم جانبی پوشیده شده توسط کارآموزان رونمایی کرد. این ابتکارات به ایجاد ارتباط عمیق بین نمایشگاه ، کارآموزان و مخاطب و ایجاد ارزش در تمام صنایع موجود در اکوسیستم iQIYI کمک کرده است. علاوه بر این ، کارآموزان XIN Liu و استر یو با لی جیاقی همکاری کرد ، چین تأثیرگذار برتر زیبایی و پخش زنده با بیش از 16.76 میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی ، برای فروش محصولات در کانال محبوب livestreaming. این همکاری بیش از 30 میلیون بیننده را به خود جلب کرد. با طیف متنوعی از محتوای سرگرمی ، Youth With You فصل 2 با همکاری با مشاغل ذیربط در زنجیره ارزش ، ارزش تجاری IP را به حداکثر می رساند.

بعلاوه Youth With You فصل 2، iQIYI سایر نمایش های با کیفیت بالا مانند مواردی را راه اندازی کرده است تولید کننده بت، رپ چین و چهارم در سال های اخیر ، آن را تبدیل به یک پیشرو پیشرو در فرهنگ جوانان. جوانان با شما سریال شروع به توسعه فرهنگ بت در چین فقط در طی سه سال و معیار جدیدی برای نمایش های مختلف بت ایجاد کرد. این سریال ضمن الهام بخشیدن به مخاطبان جهانی با پیام های مثبتی از قبیل خودباوری و هجوم رویاهای شخصی ، نیازهای کاربران را برای سرگرمی های متنوع برآورده می کند و پیشرفت محکم تر را دنبال می کند. چین بازار بت.

درباره iQIYI، Inc.
iQIYI ، Inc. یک سرویس سرگرمی نوآورانه آنلاین در بازار است چین. DNA شركتي آن استعداد خلاقانه را با تكنولوژي تركيب مي كند و محيطي را براي نوآوري مداوم و توليد محتواي بلاك بوستر فراهم مي كند. پلتفرم iQIYI از محتوای اصلی بسیار محبوب و همچنین یک کتابخانه جامع از سایر مطالب حرفه ای تولید شده ، محتوای تولید شده توسط شریک زندگی و محتوای تولید شده توسط کاربر برخوردار است. این شرکت خود را در صنعت سرگرمی آنلاین با پلت فرم فناوری پیشرو خود که با هوش مصنوعی پیشرفته ، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و سایر فن آوری های اختصاصی اصلی متمایز شده است ، متمایز می کند. iQIYI با جذب کاربر عظیم ، یک پایگاه کاربر گسترده را به خود جذب می کند و یک مدل کسب درآمد متنوع از جمله خدمات عضویت ، خدمات تبلیغ آنلاین ، توزیع محتوا ، پخش زنده ، بازی های آنلاین ، مجوز IP ، ادبیات آنلاین و تجارت الکترونیکی و غیره را توسعه داده است.

SOURCE iQIYI ، شرکت

لینک های مربوطه

www.iqiyi.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.