رفتن به نوشته‌ها

مدیر ناسا ، سناتور کروز ، نماینده بابین درمورد پرواز آزمایشی خدمه اژدها در جلسه توجیهی در هوستون

واشنگتن، 30 مه سال 2020 / PRNewswire / – مدیر ناسا جیم بردینشتین، و سناتور ایالات متحده تد کروز و نمایندگان ایالات متحده برایان بابین از تگزاس کنفرانس خبری را در 1 پ.م. CDT یکشنبه، 31 مه ، در مرکز فضایی هوستون ، مرکز رسمی بازدید کننده از مرکز فضایی جانسون ناسا در هیوستون، به بحث درمورد موفقیت آمیز فضاپیمای SpaceX Crew Dragon که فضانوردان ناسا را ​​حمل می کند رابرت بهنکن و داگلاس هورلی به ایستگاه فضایی بین المللی.

مدیر مرکز جانسون مارک گایر و مرکز فضایی رئیس جمهور هوستون و مدیر عامل ویلیام تی هریس همچنین در جلسه توجیهی رسانه زنده در مقابل نمایشگاه SpaceX Falcon 9 مرکز بازدید کننده شرکت می کنید.

برای شرکت در کنفرانس خبری ، رسانه ها باید حضوری باشند و به صورت زنده از تلویزیون ناسا پخش نمی شود.

برای شرکت در RSVP ، با ما تماس بگیرید مریدیت مور در 281-709-8124 یا [email protected] قبل از ساعت 11 صبح رسانه ها باید دیرتر از آن به مرکز فضایی هوستون ، واقع در 1601 پارک ناسا ، پارک هیوستون برسند 12:30 p.m. و باید از پارامترهای فاصله فیزیکی پیروی کرده و از پوشش صورت استفاده کند.

بهنکن و هارلی روز شنبه تاریخ را رقم زدند زیرا اولین آمریکایی ها شدند که نزدیک به یک دهه با یک موشک آمریکایی از خاک آمریکا به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب کردند. اسکیت موفقیت آمیز آنها به ایستگاه ، بسیاری از اهداف آزمایش ماموریت SpaceX Demo-2 را به پایان رساند و بقیه به اتمام می رسند زیرا این فضاپیما به عنوان بخشی از ایستگاه فضایی فعالیت می کند ، سپس آن را قفل می کند و برای یک چتر نجات در اقیانوس اطلس فرود می آورد. تابستان

Bridenstine مدیر سیزدهم ناسا است. وی توسط رئیس جمهور معرفی شد دونالد ترامپ، تأیید شده توسط مجلس سنا ، و سوگند یاد کرد 23 آوریل 2018. در این نقش ، بریندنستین آژانس مهمی را برای اقتصاد ، امنیت و برتری فناوری کشور در پیش دارد.

کروز سناتور جوان از تگزاسوی در سال 2013 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد. کروز عضو کمیته های سنا در علوم و حمل و نقل ، خدمات مسلح ، دادگستری ، تجارت و کمیته ویژه پیری است. وی دارای مدرک هایی در سیاست گذاری عمومی و حقوق از دانشگاه پرینستون و دانشکده حقوق هاروارد.

بابین در سال 2015 به یازدهمین کنگره سوگند یاد کرد. وی علاوه بر چندین کمیته فرعی ، در کمیته های مجلس علوم ، فضا و فناوری و حمل و نقل و زیرساخت ها نیز فعالیت می کند.

Geyer دوازدهمین کارگردان جانسون است ، موضعی که وی توسط Bridenstine در آن منصوب شده است 25 مه 2018. گایر رهبری نیروی کار تقریباً 10،000 کارمند دولت و کارمندان پیمانکاری را در یکی از بزرگترین تاسیسات ناسا به عهده دارد.

برای اطلاعات در مورد مأموریت ها ، برنامه ها و فعالیت های ناسا ، به این قسمت مراجعه كنید:

https://www.nasa.gov

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.