رفتن به نوشته‌ها

تلویزیون True Royalty TV به دنبال تقاضای زیاد ، دور جمع سرمایه گذاری را گسترش می دهد

جمع آوری کمک های مالی در حال حاضر هدف اصلی را دو برابر کرده است و از آن فراتر رفته است 2 میلیون دلار آمریکا در دو هفته ، و هنوز هم در حال افزایش است. وجوه جمع آوری شده با استفاده از کانالهای توزیع جدید و گسترش ردپای بین المللی این سرویس ، برای سرمایه گذاری در حرکت در طی سال گذشته و تسریع رشد در طول سال 2020 استفاده خواهد شد. کمپین Crowdcube از مکانهای خصوصی در کل بیشتر است 9 میلیون دلار آمریکا از سرمایه گذاران ایالات متحده و انگلیس و چهره های صنعت رسانه.

در شش ماه گذشته تلویزیون True Royalty مشترکین پرداختی خود را در سراسر انگلیس دو برابر کرده است ، ایرلند، استرالیا، کانادا، نیوزلند و به ویژه ایالات متحده ، جایی که تقاضای زیادی برای مطالب در مورد خانواده سلطنتی وجود دارد. همچنین در هنگام قفل شدن Covid-19 افزایش 40 درصدی مشاهده کرده است.

خانواده سلطنتی انگلیس چهارمین برند بزرگ جهان * است. تحقیقات نشان می دهد که در ایالات متحده ، 25 متر افرادی که تلویزیون را پخش می کنند ، به طور فعال ابراز علاقه کرده اند تا مطالب بیشتری راجع به آنها مشاهده کنند. True Royalty به دنبال مشارکت با سیستم عامل های تلویزیونی پیشرو در آمریکا از جمله Comcast ، Cox ، Dish و Roku بوده و به طور فعال کانال بازاریابی را برای این مشترکان و سایر بازارها بازاریابی خواهد کرد. 50 متر خانه ها

“True Royalty یک داستان بزرگ موفقیت تجاری در انگلیس است ، به سرعت مشترکان ما را افزایش می دهد و معاملات مشارکت را امضا می کند و به ما امکان قرار گرفتن در جلو و مرکز در بزرگترین سیستم عامل های تلویزیونی ایالات متحده را می دهد ، با دسترسی یکپارچه به بیش از 50 متر گفت: ” گرگور آنگوس، مدیر عامل و بنیانگذار ، True Royalty TV. وی گفت: “در حالی که در حال حاضر در حین خاموش شدن ، افزایش مشاهده ای وجود دارد ، مهمتر از همه ، ما با افزایش سرمایه تقاضای جهانی برای برنامه نویسی درباره خانواده سلطنتی انگلیس و همچنین تغییرات ساختاری مداوم در نحوه مصرف بینندگان محتوای تلویزیون ، شاهد پتانسیل بزرگی برای رشد بلند مدت هستیم. “”

(* بعد از اپل ، آمازون ، گوگل ، نام تجاری مالی 2017)

برای سرمایه گذاران واجد شرایط ، ارائه شرکت در Crowdcube (سرمایه در معرض خطر) را مشاهده کنید

در باره Royalty واقعی

True Royalty توسط بنیانگذاری شد گرگور آنگوس (مدیر عامل)، نیک بولنو ادوارد میسون به عنوان اولین و تنها ویدئوی اشتراکی در جهان در مورد سرویس تقاضا که به ارائه طیف گسترده ای از برنامه نویسی رویایی با کیفیت بالا و اختصاصی به طرفداران اختصاص یافته است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.truerociation.tv

منبع واقعی تلویزیون Royalty

لینک های مربوطه

https://truerociation.tv/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.