رفتن به نوشته‌ها

Fang از تشکیل گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال مالی 2019 خبر داد

پیاده کردن، 30 مه سال 2020 / PRNewswire / – Fang Holdings Limited (NYSE: SFUN) (“Fang” یا “شرکت”) ، یک پرتال اینترنتی پیشرو در املاک و مستغلات در چینامروز اعلام كرد كه گزارش سالانه خود را در فرم 20-F برای سال گذشته ارائه كرده است 31 دسامبر 2019 (“گزارش سالانه”) با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در 27 مه سال 2020.

گزارش سالانه ، که شامل صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده شرکت می باشد ، می توانید به وب سایت SEC در http://www.sec.gov و همچنین از طریق وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در http://ir.fang.com قابل دسترسی باشید. نسخه های سخت گزارش سالانه به صورت رایگان در صورت درخواست در اختیار سهامداران قرار می گیرد.

درباره نیش

Fang دارای یک پورتال اینترنتی برتر در املاک و مستغلات در چین از نظر تعداد بازدید صفحه و بازدید کنندگان وب سایت های آن. از طریق وب سایت های خود ، Fang در درجه اول بازاریابی ، لیست بندی ، تولید نسل و خدمات مالی را برای آنها فراهم می کند چین بخش های بهسازی و بهبود املاک و مستغلات به سرعت در حال رشد وب سایتهای کاربر پسند آن از انجمن ها و شبکه های کاربر فعال آنلاین پشتیبانی می کنند که به دنبال اطلاعات و سایر خدمات ارزش افزوده برای بخش املاک و مستغلات و اثاثیه منزل و بهسازی در چین. Fang در حال حاضر حدود 74 دفتر را برای تمرکز بر نیازهای بازار محلی در اختیار دارد و وب سایت و بانک اطلاعاتی آن حاوی مطالب مربوط به املاک و مستغلات است که 665 شهر را پوشش می دهد. چین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیش ، به http://ir.fang.com مراجعه کنید.

منابع منابع مالی محدود

لینک های مربوطه

www.fang.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.