رفتن به نوشته‌ها

بازار Fintech هند 2020-2025؛ انتظار می رود با وجود اختلال در COVID-19 در CAGR 22.7٪ رشد کند

DUBLIN، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – “بازار Fintech در هند گزارش سال 2020 “به این برنامه اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

هند یکی از سریعترین بازارهای fintech در جهان است. همانطور که از مارس 2020، هنددر کنار چین، بالاترین نرخ پذیرش fintech (87٪) ، از کل بازارهای نوظهور جهان را به خود اختصاص داده است. از سوی دیگر ، متوسط ​​نرخ پذیرش جهانی 64٪ بود.

با وجود تعداد روزافزون شرکت های نوپا ، صنعت fintech در کشور فعالیت می کند هند در حال افزایش سرمایه گذاری است ابتکارات انجام شده توسط دولت برای هدایت دیجیتالی شدن مانند معصوم کردن ، جان دان یوژانا، Aadhaar و واسط پرداخت یکپارچه (UPI) بیشتر به رشد صنعت کمک کرده اند.

بینش بازار

بازار fintech در هند در سال 2019 با 1،920.16 میلیارد پوند پوند ارزش گذاری شده است و پیش بینی می شود تا سال 2025 به 6،207.41 میلیارد پوند برسد و با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) از 22.7٪ پوند در دوره 2020-2025 گسترش یابد.

گسترش روزافزون اینترنت و بهبود زیرساخت های دیجیتال ، بازار فن آوری پیشرفته را به بازار عرضه می کند هند. با این حال ، عدم اعتماد مصرف کنندگان به روش های دیجیتال پرداخت ، و افزایش تهدید سایبر و امنیت داده ها مانع از رشد بازار است.

علاوه بر این ، این صنعت شاهد افزایش کاربرد هوش مصنوعی (AI) و Big Data برای افزایش پیشنهادهای شخصی است. انتظار می رود که مدل های جدید تجاری مانند Neobanks در بازار fintech هند متحول شوند.

بخش بینش

 • پرداخت ، وام ، insurtech ، wealthtech و banktech بخشهای اصلی عملکردی در بازار fintech هستند.
 • بخش پرداخت شامل کیف پولهای M ، PPI ، پرداختهای تجاری ، خدمات PoS ، حواله بین المللی و تجارت با ارزهای رمزپایه است.
 • بخش وام شامل وام به همتا ، وام دادن به جمع ، وام ، وام دهندگان آنلاین ، اعطای وام توسط NBFC ها و سکوهای امتیاز دهی به اعتبار است. Insurtech یک بخش طاقچه در اکوسیستم fintech هند است که از مجموعه های بیمه ، IoT ، پوشیدنی و سینماتیک تشکیل شده است.
 • Wealthtech شامل مشاوران روبو ، کارگزاران تخفیف و مشاوران مالی آنلاین است.
 • عملکرد اصلی بخش banktech استفاده از نقاط داده مانند معاملات مالی و الگوهای هزینه برای ایجاد پروفایل ریسک در مصرف کنندگان است.
 • در سال های 2018 و 2019 ، بخش پرداخت ها بیشترین میزان سرمایه گذاری در سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده و به دنبال آن بخش های وام و زیرساخت ها قرار گرفتند. Wealthtech و Banktech بخشهای نوظهور صنعت هستند.

تأثیر COVID-19

از آنجا که هزینه های اختیاری در صنعت بسیار کاهش یافته است ، تعداد معاملات دیجیتالی کاهش یافته است. این امر به شدت مانع جریان پول برای مشاغل پیشرو در کشور شده است. با این حال ، این صنعت شاهد افزایش 42 درصدی پوند در استفاده از حالت های پرداخت دیجیتال بود.

اما خرید تنها محصولات ضروری کافی نخواهد بود تا بتواند تراکنش دیجیتالی را در اکوسیستم fintech هند به دست آورد. بهداشت و درمان ، پرداخت صورتحساب ، مواد غذایی و مواد غذایی شاهد دیجیتالی شدن سریع هستند ، در حالی که صنایع سرگرمی ، مد ، مسافرت و جهانگردی در حالت آماده باش قرار دارند و بدین ترتیب حجم معاملات در این کشور کاهش می یابد و به شدت بر صنعت فن آوری پیشرفته هند تأثیر می گذارد.

تجزیه و تحلیل رقابت

بازار fintech در هند با پتانسیل رشد باورنکردنی بسیار رقابتی است. با این حال ، هنجارهای نظارتی سختگیرانه تمایل دارند که به عنوان موانع مهم ورود بازیکنان جدید که وارد فضای فن آوری هند می شوند ، عمل کنند. این کشور در حال تبدیل شدن به یک مرکز اصلی برای راه اندازی های fintech است ، و سرمایه گذاران جهانی به طور جدی در حال شروع سرمایه گذاری در آینده مبتنی بر fintech هند هستند.

از نظر سرمایه گذاری ، PayTM ، Cred ، Acko ، InCred Finance و BharatPe به عنوان پنج بازیکن برتر fintech در سال 2019 ظاهر شدند.

شرکت ها نمایه شده اند

 • پول ET
 • ezetap
 • محدود فن آوری های پرداخت خصوصی محدود
 • One Mobikwik System Private Limited
 • Mswipe Technologies Private Limited
 • ارتباطات One97 محدود
 • محدود PhonePe خصوصی محدود
 • Pine Labs Private Limited
 • PolicyBazar.com
 • پرداخت های محدود پرداخت های خصوصی محدود

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/uvdfrj مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.