رفتن به نوشته‌ها

جلسه بعدی شورای مشورتی ناسا به تعویق افتاد

واشنگتن، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – نشست عمومی مجازی شورای مشورتی ناسا (NAC) که در ابتدا قرار بود برگزار شود سه شنبه 2 ژوئن، تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

این تعویق به دلیل تاخیر در پرتاب SpaceX Demo-2 ناسا است که در ابتدا برای آن برنامه ریزی شده بود 27 مه. این پرتاب به دلیل شرایط نامساعد آب و هوا شسته شد. در حال حاضر آن را برای هدف قرار داده است شنبه 30 اردیبهشتاما اگر چنین شرایط آب و هوایی تا آخر هفته ادامه یابد می تواند بیشتر به تعویق بیفتد. به تعویق انداختن جلسه NAC به رهبری ناسا و دیگران این امکان را می دهد تا توجه خود را به فعالیت های Prelaunch ، راه اندازی و پس از راه اندازی نسخه ی نمایشی 2 معطوف کنند.

وقتی جلسه NAC دوباره تنظیم شد ، تاریخ جدید در ثبت نام فدرال منتشر می شود و در دسترس خواهد بود:

https://www.federalregister.gov/

همچنین به صورت آنلاین در:

https://www.nasa.gov/offices/nac/

NAC مشاوره های اجماعی را ارائه می دهد و به سرپرست ناسا توصیه هایی را ارائه می دهد و از اعضای صنفی ، دانشگاهی و سازمان های حرفه ای است که توسط ناسا انتخاب می شوند و به نفع سرپرست ناسا خدمت می کنند.

این شورا به طور معمول چندین بار در سال برای جلسات تحقیق و تفحص انجام می شود. جلسهها برای عموم آزاد هستند. جلسات به طور معمول در دفتر مرکزی ناسا برگزار می شود واشنگتنو همچنین در مراکز ناسا در سراسر کشور. با توجه به بیماری همه گیر کروناویروس (COVID-19) ، جلسات NAC عملا تا اطلاع ثانوی برگزار می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد NAC ، بازدید کنید:

https://www.nasa.gov/offices/nac/

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.