رفتن به نوشته‌ها

نظرسنجی Emeritus نشان می دهد که مردم در ایالات متحده به عنوان نتیجه بحران جهانی کروناویروس به آموزش آنلاین علاقه مند هستند

این نتایج ، بینشی از ادراک در حال تحول در آموزش آنلاین را در مقایسه با یادگیری سنتی چهره به چهره ارائه می دهد. پاسخ دهندگان معتقدند که پذیرش آموزش آنلاین امری اجتناب ناپذیر است. یکی از پاسخ دهندگان نوشت: “من انتظار دارم که این امر بیش از استثناء باشد.”

اکثر پاسخ دهندگان گفتند که آنها علاقه مند به پرداخت دوره های کوتاه مدت آنلاین ، گواهینامه های حرفه ای یا بوت کامپ هستند. موضوعات مورد علاقه آنها تجارت ، ریاضیات ، اقتصاد ، امور مالی و روانشناسی است. همه نشانه ها حاکی از آن است که نیاز اجباری به آموزش آنلاین چشم انداز جدیدی از فرصت های یادگیری به مردم داده است.

مدیر ارشد در Emeritus ، شون دوباش، می گوید: “به دلیل بحران COVID-19 ، دو چیز در آموزش و پرورش اتفاق می افتد. اولاً ، مدارس ، دانشگاه ها و دانشکده ها مجبورند یادگیری آنلاین را بپذیرند. دوم اینکه ، فراگیران در همه سنین اکنون محدود به آموزش آنلاین هستند. این بحران آنچه را که ما فکر می کنیم برای اجرای آن 3 تا 4 سال طول بکشد ، طی 3 تا 4 ماه به سرعت دنبال کرده است … و ما ماه های آینده پیشرفت خواهیم کرد و سازگار خواهیم شد. ”

این گزارش مبتنی بر پاسخ 785 شرکت کننده در سراسر کشور بود ایالات متحده. این نتیجه یک نظرسنجی آنلاین است که در این زمینه انجام شد 25 مارس 2020، به عنوان بخشی از بررسی Omnibus Researchscape ، که توسط ارائه دهنده آموزش آنلاین Emeritus پشتیبانی شده است.

درباره Emeritus (www.Emeritus.org)

Emeritus دوره های آموزش حرفه ای را با همکاری دانشگاه های برتر برگزار می کند: MIT، کلمبیا ، دارتموث، Wharton ، UC برکلی ، کمبریج، دانشکده تجارت لندن و دیگران. Emeritus با استفاده از فناوری و نوآوری درسی برنامه های درسی را قادر می سازد تا نتوانند در دوره های تمام وقت ثبت نام کنند و به یک آموزش عالی و مقرون به صرفه که به آنها مهارت های لازم برای رهبران تجارت فردا را می دهد دسترسی پیدا کنند. تیم جهانی Emeritus شامل 550+ کارمند است که در آنها مستقر هستند بوستون، دبی، مکزیکوسیتی، بمبئی، دهلی نو، شانگهای و سنگاپور.

مخاطب کیکی کیتینگ
+ 1-603-858-2733
[email protected]

منبع انرژی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید