رفتن به نوشته‌ها

مرکز تحقیقات بین المللی هوش مصنوعی تحت نظارت یونسکو ، کارشناس هوش مصنوعی ، مارک مینویویچ ، استراتژیست جهانی دیجیتال و شناختی را به عنوان رئیس جدید سیاست هوش مصنوعی منصوب کرد

نیویورک و LJUBLJANA ، اسلوونی، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – “ما خوشحالیم که این موضوع را اعلام می کنیم مارک مینویچ به عنوان رئیس کمیته سیاست گذاری هوش مصنوعی به عضویت تیم IRCAI (مرکز تحقیقات بین المللی هوش مصنوعی تحت نظارت یونسکو) است. مارک ، با تجربه غنی بین المللی خود ، مرکزیت را با صلاحیت هایی در زمینه پرداختن به سؤالات استراتژیک در زمینه های تجارت و سیاست هوش مصنوعی تکمیل خواهد کرد. به طور خاص ، توجه بیشتر بر روی فناوری های هوش مصنوعی اعمال شده در مناطقی با تأثیر اجتماعی بالا خواهد بود که به محور انسان و استفاده مسئولانه از فناوری های مدرن کمک می کند. “ گفت مارکو گروبنیک، عضو مدیریت IRCAI ، قهرمان دیجیتال اسلوونی در کمیسیون اروپا ، محقق مؤسسه ژوف استفان.

تأثیر و پیامدهای بالقوه هوش مصنوعی اثبات می شود که برای بشریت بسیار مهم است. هوش مصنوعی پتانسیل تغییر شکل جوامع ، اقتصادها و سیاست را دارد. مرکز تحقیقات بین المللی هوش مصنوعی در سال تاسیس شد لیوبلیانا اسلوونی تحت نظارت یونسکو به منظور درک بهتر و مقابله با چالش های هوش مصنوعی.

Grobelnik ادامه می دهد ، “مارک یکی از افراد نادری است که قادر به حضور فعال خود در دنیاهای مختلف هوش مصنوعی مدرن است: از تأثیرگذاری روی مسائل مربوط به هوش مصنوعی در سطح جهانی و ملی ، از ارائه مشاوره استراتژیک برای طیف شرکتهای بزرگ و کوچک جهانی. فرایند تحول به سمت سناریوهای آینده با هوش مصنوعی در هسته اصلی خود یکی از مأموریت هایی که مارک تأثیر هم افزایی زیادی را انجام داده است ، یک سری سمینارهای بین المللی سطح بالا با عنوان “AI Pioneers” است. یک زبان مشترک ، به اشتراک گذاری مشکلات و به طور مشترک جستجوی راه حل های آینده است.با داشتن مارک در تیم IRCAI ، ما انتظار داریم مهارت ها و شبکه های او را به کار گیریم تا با معرفی چهره ای دوستانه و انسانی از فناوری ، آینده جهان را تحت تأثیر قرار دهد. “

مینویچ اظهار داشت که او است “هیجان زده و خوشحالیم که به چنین موسسه ای معتبر می پیوندیم و با تیم شگفت انگیز در مورد تأثیرگذاری اجتماعی هوش مصنوعی و آینده دیجیتال کار می کنیم. اهداف و مهارتهای ما کاملاً با هم ترسیم می شود که این همکاری را برای سالهای طولانی پربار و تأثیرگذار کند.

مارک IRCAI یک چشم انداز تجاری قوی از هوش مصنوعی ، همراه با تجربه های خود در سیاست های بین المللی ، به ارمغان می آورد. سیاست ها و مقررات بین المللی که به درستی جنبه های مختلف هوش مصنوعی را مورد توجه قرار می دهد ، از اصلی ترین فعالیتهای تحقیقاتی و پشتیبانی است که مرکز در آن شرکت خواهد کرد و ما خوشحالیم که مارک را به عنوان رئیس کمیته بین المللی سیاست AI (AI)گفت: ” میتجا جرمول، رئیس یونسکو در فن آوری های باز برای OER و یادگیری آزاد و رئیس مرکز انتقال دانش در موسسه یوف استفان ، عضو مدیریت IRCAI.

برای اطلاعات در مورد IRCAIبازدید کنید ircai.org

در باره مارک مینویچ

مینویچ رئیس جمهور Going Global Ventures است که با همکاری و مشاوره در مورد شرکتهای جهانی در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و ژاپن. او یک مشاور استراتژیک و سفیر جهانی در مدیرعامل IPsoft Inc. است و مشاور گروه مشاوره بوستون (BCG) است که بر هوش مصنوعی تمرکز دارد. مینویچ رئیس ارشد سازمان سرمایه گذاری در رشد کانادا است. وی عضو ارشد شورای رقابت در ایالات متحده است و به عنوان عضوی از کارگروه G20 / B20 در زمینه دیجیتالی شدن منصوب می شود.

در سال 2020 ، شورای ارزیابی جهانی مینویچ را به عنوان سفیر جهانی دیجیتال منصوب کرد. او دریافت کرده است آلبرت انیشتین جایزه دستاورد برجسته و جایزه رهبری تجارت جهانی از انجمن مرکز تجارت جهانی. مارک یکی از میزبانان مؤسس دیجیتال دیوانگ Podcast دیجیتال است و به تعدادی از انتشارات کمک می کند.

در مورد مارک بیشتر بدانید www.markminevich.com

مخاطب رسانه ای:
نستیا بوگوسفسکا
[email protected]
+13476306848

منبع مارک مینویچ

لینک های مربوطه

http://www.markminevich.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.