رفتن به نوشته‌ها

هواوی OceanStor Pacific Series را معرفی کرد ، سیستم نسل بعدی که استاندارد جدیدی را برای ذخیره سازی داده های جمعی تعیین می کند

چهارمین انقلاب صنعتی ، تولید دیجیتال را تبدیل به ارز مدلهای تجاری مدرن کرده است. تولید دیجیتال داده ها را به فرصت ها تبدیل می کند ، سپس این فرصت ها را به خدمات و سرانجام به سود تبدیل می کند. با این عامل جدید تولید ، شرکت ها باید راهی برای جمع آوری و ذخیره ، با هزینه های مؤثر ، انواع مختلف داده ها ، مانند داده های ساخت یافته از خدمات مرکزی و داده های گسترده بدون ساختار از 5G ، اینترنت چیزها (IoT) پیدا کنند. و تعریف فوق العاده بالا (UHD). شرکت ها از فناوری های هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و پردازش مقادیر عظیمی از داده ها و تبدیل آن داده ها به دانش و خدمات و بهبود بهره وری تولید استفاده می کنند.

پیتر ژورئیس جمهور ، Huawei Smart Vision و خط تولید داده ذخیره اطلاعات گفت: “داده های بزرگ نقش مهمی در تحول دیجیتالی مشاغل بازی خواهند کرد. در حال حاضر تنها 2٪ از داده های جهانی ذخیره و استخراج می شوند. فقط 10٪ از داده ها برای افزودن ارزش افزوده می شوند ، شرکت ها هنگام دستیابی به داده های بزرگ با مشکلات ظرفیت ، سیلوهای داده و مدیریت پیچیده روبرو هستند. که شامل ذخیره سازی داده های جمعی کارآمد ، اقتصادی و با دوام است و به ما کمک می کند تا به انتخابی مطمئن برای داده های بزرگ تبدیل شویم. ”

شانگ هایفنگ ، رئیس جمهور ، دامنه ذخیره سازی انبوه هواوی ، سه راهنمای استراتژیک هواوی را برای سناریوهای بزرگ داده توضیح داد:

  • فناوری های برش خورده: هواوی مجموعه ای از سخت افزارهای اختصاصی را ایجاد می کند و از نوآوری های فناوری مانند شبکه های چند پروتکل ، الگوریتم های کم کردن کارآمد و قابلیت اطمینان چند سطح برای رفع نیازهای سناریوهای خاص بهره می برد.
  • نوآوریهای تجاری: هوآوی با استفاده از فناوریهای محافظت از افزونگی و فن آوری های منجر به کاهش داده های صنعت ، اولین بازیگر صنعت برای ارتقاء مدل تجاری برای ظرفیت های موجود است. این مدل به کاربران امکان می دهد دقیقاً از ابتدا چه چیزی را بدست آورند ، و به آنها کمک کند تا هزینه های خرید ، کل هزینه مالکیت (TCO) و آستانه استفاده از انبارداری را کاهش دهند.
  • بینش صنعت: هواوی که به واسطه نیازهای خاص در صنعت هدایت می شود ، دائماً در محصولات خود نوآوری هایی را ارائه می دهد ، تحول دیجیتالی مشاغل را تسریع می کند و قدرت داده را رها می کند.

کارآمد ، اقتصادی و ابدی: انتخاب قابل اعتماد برای داده های بزرگ

هواوی اولین نسل از ذخیره سازی پرونده ها را در سال 2009 راه اندازی کرد و از آن زمان تاکنون به طور مداوم در ذخیره سازی داده های انبوه سرمایه گذاری کرده و رتبه اول را در سهم بازار در چین به مدت چهار سال متوالی سری OceanStor Pacific Series با استفاده از دانش فنی سخت افزار و نرم افزار در تمام آن سال ها و معرفی نوآوری های بی سابقه در بهره وری ، هزینه و قابلیت اطمینان ، به گزینه مورد اعتماد برای داده های بزرگ تبدیل شده است.

  • کارآمد: این مجموعه از مرز سرویس برای پیاده سازی اتصال به پرونده های سازش ناپذیر ، سیستم های فایل توزیع شده HDFS و پروتکل های شی عبور می کند و به مشکلات عملکرد و ضررهای معنایی ناشی از دروازه های سنتی می پردازد. در تحقیق و توسعه مستقل ، سیستم ذخیره سازی هواوی پردازش داده ها را از طریق مراحل مختلف راهنمایی می کند. بدون نیاز به انتقال داده ها بین سیستم های ذخیره سازی چندگانه ، بهبود کارایی سرویس پردازش 25٪ و کاهش فضای 20٪. با شکستن مرز عملکرد ، سیستم پرونده ای نسل بعدی از برنامه های پهنای باند و OPS پشتیبانی می کند و به بارهای پیچیده HPC سازگار می شود.
  • اقتصادی: این سری مرزهای معماری را با حالت vNode نوآورانه ، بسیار قابل اعتماد و همراه با پیشرفته ترین فناوری الاستیک EC شکسته است. این امکان استفاده از دیسک را تا 93٪ ، بیش از 40٪ بیشتر از میانگین صنعتی ، بدون به خطر انداختن عملکرد یا قابلیت اطمینان می دهد. گره جدید با چگالی بالا و ظرفیت بالا ، از 120 دیسک در فضایی تنها 5U با 2.67 برابر چگالی سرورهای ذخیره سازی عمومی استفاده می کند و 62.5٪ کاهش فضای را پشتیبانی می کند. داده های گرم ، گرم و سرد بطور خودکار در صورت تقاضا به دیسک های SSD ، HDD و Blu-ray طبقه بندی می شوند ، به این معنی که داده ها بدون مداخله می توانند آزادانه جریان پیدا کنند.
  • ابدی: این سریال یک مکانیزم چهار لایه برای داده ها ، دستگاه ها ، سیستم ها و راه حل ها برای اطمینان از قابلیت اطمینان بالا فراهم می کند. تشخیص جامع و پیش پردازش فراموشی آن خطرات شکست را قبل از وقوع آنها شناسایی می کند. سری اقیانوس آرام سری OceanStor از مکانیسم های بازیابی و فاجعه چند خوشه ای چند دارایی ، فعال ، فعال و چند دارایی برای DR های منطقه ای استفاده می کند ، از خدمات آنلاین 24/7 برای تصاویر بانکی ، فیلم های آنلاین و سایر برنامه های تولید

ذخیره سازی OceanStor هواوی در بیش از 150 کشور جهان برای بیش از 12،000 مشتری در بخش های مختلفی از جمله تلفن ، دارایی ، دولت ، انرژی ، مراقبت های بهداشتی ، ساخت و حمل و نقل مستقر شده است. ذخیره سازی هواوی OceanStor گزینه ای ایده آل برای مشتریانی است که در سراسر جهان به دنبال ذخیره و پردازش داده های خدمات خود هستند.

–پایان–

درباره هواوی

هواوی یک رهبر جهانی در زمینه ارائه زیرساخت ها و دستگاه های هوشمند فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) است. ما با ارائه راه حل های یکپارچه برای چهار حوزه کلیدی – شبکه های ارتباطی ، IT ، دستگاه های هوشمند و خدمات ابری – ما متعهد هستیم که هر شخص ، خانه و سازمان را به دنیای دیجیتال برای دنیایی کاملاً متصل و هوشمند منتقل کنیم.

سبد محصولات هواوی ، محصولات ، راه حل ها و خدمات نهایی به بازار هم از نظر رقابتی و هم ایمن است. با همکاری آزاد با شرکای اکوسیستم ، ما برای مشتریان خود ارزش پایداری ایجاد می کنیم ، در جهت توانمند سازی مردم ، غنی سازی زندگی در خانه و الهام بخشیدن به نوآوری در سازمانها از هر شکل و اندازه.

در هواوی ، نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز دارد. ما سرمایه گذاری گسترده ای در تحقیقات اساسی انجام می دهیم ، و روی نوآوری های فناوری که جهان را به پیش می برد ، متمرکز هستیم. ما بیش از 194000 کارمند داریم و در بیش از 170 کشور و منطقه فعالیت می کنیم. هواوی که در سال 1987 تأسیس شد ، یک شرکت خصوصی است که کاملاً متعلق به کارمندان آن است.

برای اطلاعات بیشتر ، به Huawei آنلاین به آدرس www.huawei.com مراجعه کنید یا ما را در اینجا دنبال کنید:

http://www.linkedin.com/company/Huawei
http://www.twitter.com/Huawei
http://www.facebook.com/ هوآوی
http://www.youtube.com/Huawei

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174370/2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174371/1.jpg

SOURCE شنژن هوآوی شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

www.huawei.com/cn

SOURCE شنژن هوآوی شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.