رفتن به نوشته‌ها

JinkoSolar برای ششمین سال متوالی به عنوان برترین اجرا کننده در امتیاز ارزیابی قابلیت اطمینان ماژول PVEL / DNV GL 2020 شناخته شد

شانگهای، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – JinkoSolar Holding Co.، Ltd. (شرکت “یا” JinkoSolar “) (NYSE: JKS) ، یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول خورشیدی در جهان ، امروز اعلام کرد که به عنوان رتبه بندی شده است برترین مجری برای ششمین سال متوالی در امتیاز سنجی قابلیت اطمینان ماژول PV 2020[1]، توسط PV Evolution Labs (“PVEL”) با همکاری DNV منتشر شده است GL جیnkoSolar یکی از تنها دو تولید کننده جهانی است که از سال 2014 همه ساله به عنوان برترین اجرا شناخته می شود.

قابلیت اطمینان ماژول PV ماژول سازندگان و ماژول های PV را با توجه به قابلیت اطمینان و عملکرد آنها رتبه بندی می کند. امتیاز سنجی قابلیت اطمینان ماژول PV کاملترین مقایسه عمومی در دسترس از نتایج آزمون قابلیت اطمینان ماژول PV در صنعت PV است. آزمایش مستقل توسط برنامه واجد شرایط بودن محصولات آزمایشگاهی PV Evolution Labs (PQP) انجام شده است که امسال معیارهای بالاتر را در مقایسه با سال 2019 تعیین کرده است.

آقای کانگپینگ چن ، مدیر اجرایی شرکت JinkoSolar اظهار داشت: “ما مفتخریم که برای ششمین سال متوالی توسط PVEL به خاطر قابلیت اطمینان و عملکرد ماژول های ما شناخته شده است. تحقیق و توسعه محصولات PV با کیفیت بالا. PVEL در سال جاری معیارهای آزمایش بالاتر را تعیین کرد که این یک چالشی بود که تیم های تحقیق و توسعه ما توانستند به آن روی آورند. من اطمینان دارم که تقاضای جهانی برای محصولات PV با کیفیت بالا فقط ادامه خواهد یافت با رشد فزاینده مشتری به سمت کالاهایی که بالاترین بازده ، قابلیت اطمینان طولانی مدت و بهترین بازده سرمایه گذاری خود را دارند ، رشد می کنیم. ما همچنان منابع خود را به سمت رانندگی نوآوری فناوری در صنعت PV خورشیدی اختصاص خواهیم داد و با تنظیم استانداردهای جدید “

درباره شرکت هلدینگ JinkoSolar، Ltd.

JinkoSolar (NYSE: JKS) یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول خورشیدی در جهان است. JinkoSolar محصولات خورشیدی خود را توزیع می کند و راه حل ها و خدمات خود را به یک مشتری متنوع بین المللی ، تجاری و مسکونی بین المللی می فروشد. چین، ایالات متحده، ژاپن، آلمان، انگلستان، شیلی، آفریقای جنوبی، هند، مکزیک، برزیل، امارات متحده عربی، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، بلژیکو سایر کشورها و مناطق JinkoSolar یک زنجیره ارزش خورشیدی به صورت عمودی یکپارچه ساخته است ، با ظرفیت سالانه یکپارچه 11.5 GW برای ویفرهای مونو ، 10.6 GW برای سلولهای خورشیدی ، و 16 GW برای ماژول های خورشیدی ، از سال 31 دسامبر 2019.

JinkoSolar با بیش از 15000 کارمند در 7 مرکز تولید خود در سطح جهان ، 14 شرکت تابعه خارج از کشور در ژاپن، کره جنوبی، ویتنام، هند، بوقلمون، آلمان، ایتالیا، سوئیس، ایالات متحده، مکزیک، برزیل، شیلی و استرالیا، و تیم های فروش جهانی در چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، بلغارستان، یونان، اوکراین، اردن، عربستان سعودی، تونس، مراکش، کنیا، آفریقای جنوبی، کاستاریکا، کلمبیا، پاناما، قزاقستان، مالزی، میانمار، سری لانکا، تایلند، ویتنام، لهستان و آرژانتین.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس: www.jinkosolar.com مراجعه کنید

بیانیه بندر ایمن

این انتشار مطبوعات حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها اظهارات “آینده نگر” را به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، تشکیل می دهند و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده و همانگونه که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده تعریف شده است. 1995. این جمله های آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” و جمله های مشابهی از این دست شناسایی کرد. موارد دیگر ، نقل قول های مدیریت در این بیانیه مطبوعاتی و عملکرد و چشم انداز تجارت شرکت ، حاوی بیانیه های آینده نگرانه است.این گونه اظهارات شامل برخی خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متفاوت است ، باشد. اطلاعات مربوط به این و سایر خطرات در پرونده های JinkoSolar با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، از جمله گزارش سالانه آن در فرم 20-F درج شده است ، بجز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، این شرکت را انجام می دهد. es هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهار نظر آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده و چه در غیر این صورت ، بر عهده نمی گیرند.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفاً با:

در چین:

خانم ریپل ژانگ
شرکت JinkoSolar Holding ، آموزشی ویبولیتین
تلفن: +86 21-5183-3105
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE JinkoSolar Holding Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

www.jinkosolar.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.