رفتن به نوشته‌ها

فوکوشیما ایجاد ویدئوی روابط عمومی با نمایش وضعیت بازیابی از فاجعه ، تلاش برای ایمنی مواد غذایی

فوکوشیما ، ژاپن، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – دولت بخشدار فوکوشیما ویدئوی تبلیغاتی “چالش های فوکوشیما 2020” را در منطقه منتشر کرده است ، در کانال رسمی YouTube خود “prefFukushima” به عنوان امسال یک نقطه عطف ، دهمین سالگرد آن را پخش می کند. مارس 2011 زلزله بزرگ شرق ژاپن ، سونامی و متعاقب آن حادثه هسته ای.

دولت محلی نه تنها نسخه ژاپنی این ویدئو بلکه نسخه انگلیسی ، چینی (ساده و سنتی) و کره ای خود را نیز به این کانال آپلود کرده است و تمایل خود را برای نشان دادن وضعیت فعلی فوکوشیما به سایر نقاط جهان نشان نمی دهد.

“چالش های فوکوشیما 2020”

نسخه ژاپنی:
https://www.youtube.com/watch؟v=EGaJQvSNDVI

نسخه انگلیسی:
https://www.youtube.com/watch؟v=TMsZ-jo0dQ8

نسخه چینی (ساده شده):
https://www.youtube.com/watch؟v=gXdjVGP8Qzs

نسخه چینی (سنتی):
https://www.youtube.com/watch؟v=pnyfYyY_fZs

نسخه کره ای:
https://www.youtube.com/watch؟v=V6vuQ9_Mfkg

این فیلم ادامه تلاشهای Fukushima برای بازیابی زلزله بزرگ ژاپن شرقی ، قدرتمند در مقیاس جهانی ، برای ایمنی مواد غذایی و اهداف دیگر را نشان می دهد زیرا امسال دهمین سال از وقوع این فاجعه است.

نمای کلی فیلم

– بهبود

دستورات تخلیه صادر شده به دنبال شیوع فاجعه هسته ای در بیشتر مناطق برداشته شده است. کار ضد عفونی سطح زمین در کلیه مناطق تحت تأثیر احتمالی نیروگاه هسته ای فلج فوکوشیما دایچی ، به جز در مناطقی که به عنوان مناطق “بازگشت برگشت پذیر” شناخته شده اند ، به پایان رسیده است. دوزهای پرتوی ناشی از هوا در بیشتر مناطق بخشدار فوکوشیما اکنون تقریباً در همان سطح شهرهایی در جهان قرار دارند.

– ترمیم زیرساخت ها

کار مرمت در 95٪ از تاسیسات مهندسی عمران مانند جاده ها به پایان رسیده است که در این فاجعه خسارت هایی متحمل شده اند. راحتی ترافیک بهبود یافته است زیرا جاده های اصلی در منطقه ساحلی همدوری بهسازی شده و بزرگراه های یوبان و توهوکو-چو به هم متصل شده اند. خدمات در شرکت راه آهن شرقی ژاپن خط یوبان، که پس از فاجعه در برخی از بخش ها قطع شده بود ، در ماه مارس به طور کامل از سر گرفته شد.

– صنایع فوکوشیما

ایمنی محصولات کشاورزی ، جنگلداری و شیلات محلی تولید می شود زیرا اقدامات علیه مواد رادیواکتیو بطور کامل اجرا می شود و آزمایش های کاملی روی این محصولات انجام می شود. تعداد مارک های شراب برنج “بخاطر” فوکوشیما ، یک ویژه منطقه ای ، که در آخرین جوایز سالیانه ژاپن Sake جوایز طلا کسب کرد ، بیشترین تعداد در بین ژاپن 47 بخشدار برای هفتمین سال متوالی. “مارک فوکوشیما” در خارج از کشور شهرت بالایی پیدا کرده است و صادرات برنج و هلو به ویژه بسیار سریع است.

– فن آوری

براساس ابتکار عمل چارچوب ساحلی نوآوری فوکوشیما ، مشاغل در حال توسعه روباتیک ، انرژی ، کشاورزی ، جنگلداری ، شیلات و سایر فن آوری ها ، پایه های تحقیقاتی خود را در این استان مستقر کرده اند و به فوکوشیما امکان پشتیبانی را می دهند. ژاپن آینده جدید

SOURCE دولت بخشدار فوکوشیما

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.