رفتن به نوشته‌ها

Dreame برای پخش گسترده مثبت در این مدت زمان ویژه “# ما باهم هستیم” راه اندازی شد

فعالیت آنلاین “# ما باهم هستیم” با هدف ترغیب مردم به نشان دادن حمایت و عشق به کسانی که در طول بیماری همه گیر رنج آورده اند ، است. تنها در سه هفته ، بیش از 2.5 میلیون نفر در این فعالیت در سکوهای مختلف شرکت کردند ، در حالی که هزاران تصاویر و کلمات دلگرم کننده توسط مردم از سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است. با به اشتراک گذاشتن همان آرزو “ما با هم هستیم” ، شرکت کنندگان در این فعالیت با داستان های بسیاری از کارمندان مراقبت های بهداشتی آشنا شدند.

بسیاری از نویسندگان Dreame هستند همچنین کارکنان مراقبت های بهداشتی که در خط مقدم کار می کنند. در طول این شیوع ، Dreame در حال بررسی این نویسندگان بود تا اطمینان حاصل کند که آنها به خوبی انجام داده اند و در صورت لزوم کمک می کنند. بنابراین ، دریم بسته های هدیه ویژه ای را برای آنها به عنوان ژست قدردانی آماده کرد.

در همین حال ، Dreame داستان های خود را به اشتراک گذاشته است آن کار در خط مقدم با تعداد زیادی از خوانندگان Dreame ، که بسیار شناخته شده است.

لاروس پزشک است که در زمینه مبارزه با COVID-19 سخت کار می کند. او همچنین نویسنده خوبی است که نوشته شده بسیاری از داستان های جذاب او گفت: “جنگ در جبهه ها استرس زا است. نوشتن دروازه من است”.

بعد از یادگیری داستانهای آنها ، خوانندگان رویای دارند نشان داده شده علاقه در داستانهایی که توسط این کارمندان مراقبت های بهداشتی نوشته شده است به دلیل قرنطینه ، بسیاری از افراد کمتر دارند سرگرمی ، و خواندن می تواند انتخاب خوبی باشد. خواندن داستان های مبارزان خط مقدم می تواند الهام بخش و تقویت شود خوانندگان قلبها.

“ما با هم هستیم! برای مبارزه با همه گیر فعلی ، لطفاً ایمن باشید ، لطفاً موارد احتیاط را رعایت کنید و پیروز خواهیم بود،” آ شرکت کننده در یک پست رسانه ای اجتماعی گفته است تا انرژی مثبت خود را پخش کند. “بیایید در خانه بمانیم تا از کارگران اصلی خود حمایت کنیم و کتاب بخوانیم تا روحیه ماندن در خانه روشن شود.”

هنگام درک این فعالیت ، Dreame امیدوار بود به ایجاد کردن انرژی مثبت بیشتری با هم دارند. مردم باید در مواجهه با سختی ها از یکدیگر حمایت کنند و روند اشتراک نیز روشی برای کمک دائم به یکدیگر برای تقویت اعتماد به نفس و درخشان کردن قلب است.

مانند همیشه ، رویای به خوانندگان خود ادامه می دهد با سرگرمی خواندن برتر با گزینه های متنوع و با کیفیت کتاب. Dreame همچنین با ارائه خدمات نویسنده حرفه ای و ممتاز ، به نویسندگان کمک می کند تا محصول خود را غنی سازی کنند.

درباره Dreame

Dreame یک بستر خواندن داستان آنلاین است که به ارائه تجربه خواندن ایده آل برای خوانندگان و یک فضای نوشتاری آزاد و خلاق برای نویسندگان اختصاص دارد. پس از آغاز کار مقدماتی در سال 2016 ، Dreame رسماً در سال 1973 آغاز به کار کرد آگوست 2018. از آن زمان بیش از 20 میلیون مشترک ، 150K کتاب ها ، و 100K نویسندگان توسط آوریل 2020. این یکی از محبوب ترین برنامه های خواندن در فروشگاه Google Play است که براساس درآمد آن رتبه بندی می شود.

SOURCE Dreame

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.