رفتن به نوشته‌ها

صندوق پینگ یک ویوجر برای تقویت دندانپزشکی مدرن در اروپا سرمایه گذاری در PlusDental را انجام می دهد

هنگ کنگ و شانگهای، 28 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت پینگ بیمه (گروهی) از شرکت چین، آموزشی ویبولیتین (آخرت)پینگ آن“یا” Group “، HKEx: 2318؛ SSE: 601318) خوشحال می شویم که اعلام کرد بازوی سرمایه گذاری fintech و healthtech Ping An Global Voyager Fund در پلت فرم دندانپزشکی دیجیتال PlusDental در سری C خود سرمایه گذاری کرده است. 32 میلیون یورو. این سرمایه گذاری با هدف تقویت نوآوری دندانپزشکی دیجیتال در اروپا.

سرمایه گذاران اضافی موجود در PlusDental شامل HV Holtzbrinck Ventures و Lakestar است.

PlusDental است برلینشرکت فنی و حرفه ای مستقر در دندانپزشکی دیجیتال و درمانهای ارتودنسی زیبایی شناختی با ترازهای شفاف تخصص دارد. PlusDental از طریق همکاری مستقیم با دندانپزشکان محلی عالی ، نتایج درمانی درجه یک پزشکی را بدست می آورد. کل فرایند درمانی کاملاً دیجیتالی شده است ، از قرار ملاقات تا برنامه درمانی سه بعدی ، از بررسی های بعدی تا صدور صورت حساب. بیش از 70 دندانپزشک بسیار ماهر در عمل خصوصی آلمان، اتریش، سوئیس، بریتانیای کبیر و اسپانیا قبلاً از پلت فرم دندانپزشکی دیجیتال استفاده می کنند. فناوری پزشکی مورد استفاده در آزمایشگاه دندانپزشکی خود PlusDental در کشور توسعه یافته است برلینمدیریت شده توسط چندین تکنسین دندانپزشکی به بالاترین استانداردها.

با سرمایه گذاری ، PlusDental بیشتر بستر اختصاصی دندانپزشکی دیجیتال را توسعه داده و گسترش تجارت آلمان و اروپا را ادامه خواهد داد.

پینگ آن، یکی از بزرگترین شرکتهای خدمات مالی در جهان ، در تلاش است تا به عنوان گروه خدمات مالی خرده فروشی با فناوری پیشرفته در جهان تبدیل شود. این فناوری از فناوری های پیشرفته خود برای پشتیبانی از توسعه پنج اکوسیستم خود ، یعنی خدمات مالی ، مراقبت های بهداشتی ، خدمات خودکار ، خدمات املاک و مستغلات و خدمات شهری هوشمند استفاده کرده است. صندوق پینگ جهانی جهانی ویجر با موافقت سرمایه گذاری در مشاغل fintech و healthtech برای تسریع ، راه اندازی شد پینگ آن تحول فن آوری

دکتر. مارکو هویشمدیر ارشد پزشکی Ping An Global Fundager Fund می گوید: “ما بسیار خوشحالیم که دور بودجه سری C PlusDental را رهبری می کنیم. ما از شیوه ای که PlusDental تعالی پزشکی خود را با درجه بالایی از دیجیتالی شدن ترکیب می کند بسیار تحت تأثیر قرار می گیریم. نوآوری و دسترسی به دندانپزشکی مدرن. ”

دکتر. پیتر بامگارت، بنیانگذار و مدیر عامل PlusDental تأکید می کند ، “ما تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم آلمان دندانپزشکی پیشرو در جهان به یک سطح دیجیتالی و تبدیل به آن ، دولت فن آوری هنر است. ما اعتقاد داریم که مسئولیت پزشکی متعلق به دندانپزشکان ثبت شده تخصصی و حرفه ای است. بنابراین ، ما مفتخریم که بتوانیم زیرساختهای دیجیتال را در اینجا فراهم کنیم و معتقدیم که هم دندانپزشکان و هم بیماران از دندانپزشکی دیجیتال بهره مند می شوند. بیماری همه گیر فعلی بر اهمیت دیجیتالی شدن ، به ویژه در زمینه دندانپزشکی تأکید دارد. بیماران از شفافیت و کارایی ما از طریق دیجیتالی سازی مداوم و توسعه فناوری قدردانی می کنند. این امر به ویژه در شفافیت نتایج درمانی و قیمت ، همراه با کیفیت غیر سازگار شبکه دندانپزشک مستقل ما ، بسیار ارزشمند است. به این ترتیب ، ما همچنین گروههای جدیدی از بیماران را برای دندانپزشکان شریک خود در حال افتتاح هستیم. “

درباره پینگ گروه

شرکت پینگ بیمه (گروه) چین، آموزشی ویبولیتین (“پینگ آن“) یک گروه خدمات مالی خرده فروشی پیشرو در جهان است. با بیش از 204 میلیون مشتری خرده فروشی و 534 میلیون کاربر اینترنت ، پینگ آن یکی از بزرگترین شرکتهای خدمات مالی در جهان است.

پینگ آن دارای دو استراتژی فراگیر ، “دارایی های مالی پان” و “مراقبت های بهداشتی پان” است که بر ارائه خدمات مالی و بهداشتی از طریق بستر خدمات یکپارچه خدمات مالی و پنج اکوسیستم خدمات مالی ، مراقبت های بهداشتی ، خدمات خودکار ، واقعی تمرکز دارند. خدمات املاک و خدمات شهری هوشمند. هدف ما استراتژی های “مالی + فناوری” و “امور مالی + اکوسیستم” ارائه محصولات و خدمات جدید و ساده با استفاده از فناوری به مشتریان و کاربران اینترنت است. مانند چین اولین شرکت بیمه سهام مشترک ، پینگ آن گروه متعهد به حمایت از بالاترین استانداردهای گزارشگری شرکت و حاکمیت شرکت است. این شرکت در بورس اوراق بهادار در فهرست شده است هنگ کنگ و شانگهای.

در سال 2020 پینگ آن در فهرست Forbes Global 2000 در رتبه هفتم قرار گرفت. در سال 2019 ، پینگ آن در فهرست Fortune Global 500 در رتبه 29 قرار گرفت. پینگ آن همچنین در لیست WAND Millward Brown BrandZTM برتر 100 لیست برتر مارک های جهانی 2019 رتبه 40 را کسب کرد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.pingan.cn مراجعه کنید.

درباره صندوق جهانی پویا Voyager

تأسیس در سال 2017 توسط پینگ آن، صندوق جهانی پینگ یک Voyager یک است هنگ کنگسرمایه گذار مبتنی بر شرکتهای مرحله رشد و فن آوری پیشرفته. این صندوق به طور معمول بین سرمایه گذاری می کند 15 میلیون دلار آمریکا و 50 میلیون دلار آمریکا در موقعیت های غیر کنترلی در شرکت هایی که به آنها وابسته هستند پینگ آن به احتمال زیاد با گذشت زمان ارزش قابل توجهی ایجاد می کند. این صندوق تقریباً سرمایه گذاری کرده است 300 میلیون دلار آمریکا در سراسر اروپا، آسیا و آمریکای شمالی.

درباره PlusDental

PlusDental است برلین مستقر ، شرکت پیشرو در زمینه بهداشت و درمان ، متخصص در دیجیتالی کردن درمان های دندانپزشکی به عنوان یک بستر دندانپزشکی دیجیتال است. این شرکت یک پلت فرم دیجیتالی برای اصلاحات ارتودنسی زیبایی شناختی ایجاد کرده است و تاکنون هزاران بیمار را با شبکه قوی خود بیش از 70 دندانپزشک شریک محلی معالجه کرده است. PlusDental پلت فرم دندانپزشکی دیجیتال خود را برای دستیابی به بیمار و نظارت بر درمان و همچنین آموزش ها و محصولات آزمایشگاهی به دندانپزشکان ثبت نام شده شریک در پنج کشور اروپایی ارائه می دهد: آلمان، اتریش، سوئیس، بریتانیای کبیر و اسپانیا. PlusDental یک برند برتر برای اصلاحات زیبایی دندانپزشکی زیبایی اما مقرون به صرفه است ، این ماموریت PlusDental است که دسترسی به دندانپزشکی با کیفیت و ابتکاری را برای عموم مردم فراهم کند. این شرکت محصولات خود را در آزمایشگاه خود در کشور تولید می کند آلماناز بالاترین استانداردهای پزشکی و اخلاقی برخوردار بوده و از زمان تاسیس تاکنون حامی متعهد Deutsche Cleft Kinderhilfe e.V. از زمان شیوع بیماری همه گیر COVID-19 ، این شرکت ناوگان پرینتر سه بعدی خود را برای تولید تجهیزات محافظ پزشکی تبدیل کرده است و تاکنون بیش از 7000 بازدیدکننده تولید کرده است که بصورت رایگان در موسسات پزشکی توزیع شده است.

منبع: پینگ یک گروه بیمه با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

http://www.pingan.cn

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.