رفتن به نوشته‌ها

رئیس رشد جهانی به روزرسانی دادخواست گرگ لیندبرگ در برابر مایك كوسی ، نماینده بیمه کارولینای شمالی را ارائه داد

DURHAM، N.C.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – جورج A. واندمنرئیس شرکت بین المللی فناوری بهداشت و درمان جهانی رشد ، نامه زیر را به کارمندان و شرکای تجاری این شرکت ارسال کرد:

“دوستان و همکاران عزیز:

همانطور که احتمالاً شنیده اید ، در 17 مارس 2020، رشد جهانی و تنها سهامدار آن گرگ لیندبرگ دادخواستی علیه کمیسر بیمه کارولینای شمالی تشکیل داد مایک کوزی به دنبال بهبودی بیش از 500 میلیون دلار در خسارات وارده به دعاوی جعلی ، فریب و سوء استفاده از قدرت آقای كوزی گرگ لیندبرگ و گروه رشد جهانی شرکت ها. این نامه را در پاسخ به سؤالات بیشماری که دریافت کرده ام می فرستم.

ادعاهای مربوط به دعوی ، که در دادگاه فدرال برای منطقه میانه مطرح شد کارولینای شمالی، خلاصه سوء استفاده آقای كوسی از قدرت و نقض اعتماد عمومی را بیان كنید. اظهار داشت این ادعاها ناشی از تمایل آقای كوسی برای انتقام جویی از آقای لیندبرگ برای حمایت از حریف آقای كوسی در انتخابات سال 2016 ، كمیساریای سابق وین گودوین، و اطمینان حاصل شود که آقای لیندبرگ در آینده از مخالفان سیاسی آقای کاسی پشتیبانی نخواهد کرد.

طبق دادخواست ، آقای كوسی از قدرت وزارت بیمه كارولینای شمالی ، وزارت دادگستری آمریكا و دفتر تحقیقات فدرال فدرال سوءاستفاده كرد تا آقای لیندبرگ را قبل از انتخابات سال 2020 سرگرم كند. آقای كوسی در تلاش برای خدشه دار كردن آقای Lindberg ، نمایندگان كاذب را به هیئت اخلاق ایالتی ، FBI و حتی در سوگند در دادگاه فدرال اعلام كرد.

در این دادخواست آمده است: “كوسی نتوانست شاكران را بخاطر حمایت از انتخاب مجدد كمیسون پیشین گودوین ببخشد. او همچنین نتوانست تهدیدی را كه شاكران و منابع مالی آنها برای وی ایجاد می كنند نادیده بگیرند. كوسی می دانست كه وی باید از شاكران حمایت كند و به ویژه لیندبرگ ، پیش از انتخابات 2020. “

پس از تصدی مقام ، دادخواست گفت ، آقای كسی “به سرعت نظارت وزارت دادخواستها را شدت بخشید.” دادخواست گفت ، این بررسی ، شامل موارد زیر است:

  • تشویق وزارت بیمه برای بررسی همه جنبه های عملیات بیمه شاکیان.
  • توانائی وزارت بیمه کارولینای شمالی برای پخش آگاهانه اظهارات نادرست و خودکارانه در مورد شاکیان به سایر تنظیم کننده های بیمه ایالتی ، بازارهای اعتباری ، رسانه ها و سایر موارد ، از جمله مقامات اجرای قانون فدرال.
  • استناد به بی ثباتی ناشی از اتهامات دروغین مادی به عنوان توجیهی برای انجام اقدامات بنیادی تر.

وقتی آقای لیندبرگ با آقای كوسی برای رسیدگی به این اظهارات دروغین ملاقات كرد ، دادخواست می گوید ، آقای كسی از آقای لیندبرگ ، بی مسئولیت سؤال كرد ، “این برای من چیست؟”

“این 30 مکالمه مخفی ضبط شده Causey و سی امین تلاش برای گرفتن کسی در GBIG برای ارائه پول به او بود. هرگز یک بار کسی به او پول در این ضبط ها پیشنهاد نکرده است. کوزی بود که آن را مطرح کرد.”

در این پرونده ، اخاذی از طرف آقای كوزی واضح است: وی می خواست کمک های انتخاباتی یا دروغ و اظهارات دروغین درباره آقای لیندبرگ ادامه یابد.

طبق این دادخواست: “در این جلسات بود كه كوزی همچنان به حمایت از لیندبرگ ادامه داد. اقدامات و اظهارات این وزارتخانه تا این لحظه آشكار بود كه شاكیان تحت نظارت شدید نظارتی اکنون و در آینده مگر اینكه لیندبرگ در این بازی بازی كند. “

در دادخواست همچنین ادعا شده است: “سوابق نشان می دهد كه ، به دستور مقامات اجرای قانون فدرال ، كوسی حداقل 30 تلاش برای فریب دادن لیندبرگ و نزدیكانش به یك مشاركت در انتخابات را قبل از اینكه آنها هرگز به موضوع پول اشاره كرده اند ، حتی در این صورت پاسخ دادند. به درخواست کوزی از “چه چیزی در آن برای من است؟” ایجاد کمیته های حقوقی هزینه های مستقر بود. “

در این جلسه ، آقای كوسی ضمن تلاش برای به دام انداختن آقای لیندبرگ ، با جعل و فریب نامه وارد تفاهم نامه ای با آقای لیندبرگ در مورد علاقه ظاهراً جدید كوسی برای محدود كردن برخی سرمایه گذاری های انجام شده توسط شركت های آقای لیندبرگ شد.

براساس این دادخواست ، “شاکیان معتقدند که کوزی (یا سایرین که برای وی اقدام می کنند) با این رسانه که با شکستن داستان و ارائه اطلاعات در زمینه سوابق ، شانس شاکیان را برای رعایت این تفاهم نامه از بین می برد ، با رسانه ها تماس گرفتند. کوزی درست بود. تأثیر انتشار بر روابط تجاری شاکیان و معاملات برنامه ریزی شده فوری ، گسترده و ویرانگر بود. “

آقای کاسی همچنین عمداً در روابط وام دهی آقای لیندبرگ دخالت کرد – به یک وام دهنده گفت که قبلاً یکی از شرکت های آقای لیندبرگ را وام داده است 400 میلیون دلار دادخواست می گوید که دیگر با آقای لیندبرگ تجارت نکنیم.

براساس این دادخواست ، “نتیجه گیری از وقایعی که کوزی آغاز کرده است شدید بوده است. لیندنبرگ در حال مبارزه با حبس است و باید نام خوب و شهرت حرفه ای خود را پس بگیرد. رشد جهانی لیندبرگ را به عنوان رئیس برکنار کرد. 600 میلیون دلار در دارایی ها ، فرصت های سرمایه گذاری را از دست داده و در خریدهای احتمالی از دست داده اید. آنها همچنین در این روند ده ها میلیون دلار هزینه حقوقی متحمل شده اند. همه گفته شد ، شاکیان میزان خسارت واقعی خود را بیش از حد تخمین می زنند 500 میلیون دلار.

“صاحبان بیمه نیز به طور مستقیم رنج برده اند. آنها همچنان رنج می برند. دلیل این امر این است که لیندبرگ شخصاً تمام بدهی های شرکت های بیمه شاکی را تضمین می کند. با خسارات اقتصادی بیش از 500 میلیون دلار، دارندگان سیاست از دست داده اند 500 میلیون دلار در پشتیبانی پشتی برخی از صاحبنظران به دلیل ادامه روند توان بخشی قادر به اصلاح سیاستهای خود نبودند. ضرر به صاحبان بیمه و خسارت مالی و شهرت به شاکیان تنها دو دلیل ضروری بودن این دادخواست است. این نیز ضروری است زیرا اقدامات کوزی هیچکدام در خدمت آنها نبوده است ایالت کارولینای شمالی و نه شهروندان آن در واقع ، موفقیت کوزی فقط او را ترغیب کرده است تا بیمه گذاران دیگر را به پاشنه پا بکشاند. “

“اقدامات كوسی و اقدامات دولت وی نشانگر الگوی سوءاستفاده از دام دولت برای انتقام جویی و خنثی كردن دشمنان سیاسی قابل فهم است.”

آقای لیندبرگ و وکلای این شرکت بر این باورند که پس از ارائه حقایق ، دادگاه متوجه خواهد شد که آقای کاسی مرتکب غیرقانونی قصاص ، افترا ، مداخله دردناک در روابط موجود و مزیت اقتصادی احتمالی شده و نقض حقوق آقای لیندبرگ و رشد جهانی را به روند مناسب و محافظت برابر

امیدوارم این توضیحات درک بهتری و پیش زمینه اختلافات موجود را در اختیار شما قرار دهد. مدتی طول خواهد کشید تا به این موضوع حقوقی رسیدگی شود. در این میان ، مهمتر از همه این است که همه ما روی مسئولیتها و وظایف شغلی خود در قبال مشتریان و مشتریان خود متمرکز شویم.

با احترام بسیار،

جورج A. واندمن
رئيس هیئت مدیره
شرکت رشد جهانی ، شرکت

برای بیشتر گرگ لیندبرگ اخبار لطفاً از این سایت دیدن کنید: www.greglindberg.com/in-the-news

منبع رشد جهانی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید