رفتن به نوشته‌ها

گروه وسایل نقلیه تجاری از شرکت در کنفرانس مجازی جهانی صنعتی و حمل و نقل UBS خبر داد

NEW ALBANY ، اوهایو، 28 مه 2020 / PRNewswire / – گروه تجاری وسایل نقلیه تجاری ، (شرکت “شرکت” یا “CVG”) (NASDAQ: CVGI) ، تهیه کننده پیشرو محصولات و خدمات برای بازار جهانی وسایل نقلیه تجاری و راه حل های مدیریت مواد برای تجارت الکترونیکی و بازارهای نظامی امروز اعلام کرد که در کنفرانس مجازی صنعتی و حمل و نقل جهانی UBS در کنفرانس جهانی شرکت خواهد کرد 2 ژوئن سال 2020. هارولد بویسرئیس جمهور و مدیر اجرایی و کرک فیلر، معاون رئیس جمهور دارایی و روابط سرمایه گذار ، یک مرور استراتژیک از شرکت را طی یک ارائه وب پخش شده که برای برنامه ریزی شده ارائه خواهد داد 3:50 PM ET.

مدیریت در طول روز در تماس های تلفنی یک به یک با سرمایه گذاران فعلی و آینده نگر شرکت خواهد کرد 2 ژوئن سال 2020.

پخش زنده صوتی از ارائه و مطالب ارائه شده در بخش سرمایه گذار وب سایت شرکت ، www.cvgrp.com در دسترس قرار خواهد گرفت. پخش مجدد پخش اینترنتی اندکی پس از نتیجه گیری در محل ارائه شده برای مدت 30 روز در دسترس خواهد بود.

درباره گروه تجاری خودرو ، شرکت

بازرگانی وسایل نقلیه گروه ، شرکت (از طریق شرکت های تابعه آن) تامین کننده پیشرو در سیم های برقی ، سیستم های صندلی ، و طیف گسترده ای از سایر محصولات مرتبط با کابین برای بازارهای جهانی وسایل نقلیه تجاری ، از جمله کامیون متوسط ​​و سنگین ، متوسط – و ساخت وسایل نقلیه سنگین ، نظامی ، اتوبوس ، کشاورزی ، حمل و نقل ویژه ، معدن ، تجهیزات صنعتی و بازارهای تفریحی خارج از جاده. اطلاعات مربوط به شرکت و محصولات آن در اینترنت به آدرس www.cvgrp.com در دسترس است.

SOURCE گروه خودروهای تجاری ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.cvgrp.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.