رفتن به نوشته‌ها

انتظار می رود که بازار جهانی نرم افزار مدیریت بندرگاه در طی دوره 2020-2024 با رشد 16.263 میلیون دلار در سال 2020-2024 رشد کند و در CAGR 7٪ طی دوره پیش بینی

نیویورک، 27 مه سال 2020 / PRNewswire / – این تحلیلگر در حال نظارت بر بازار نرم افزارهای مدیریت بندر بوده و آماده است تا رشد کند 16.263 میلیون دلار در طول دوره 2020-2024 در CAGR 7٪ در دوره پیش بینی پیشرفت کرد. گزارشات ما در مورد بازار نرم افزارهای مدیریت بندر یک تحلیل جامع ، اندازه و پیش بینی بازار ، روندها ، محرک های رشد و چالش ها ، و همچنین تجزیه و تحلیل فروشندگان را در حدود 25 فروشنده ارائه می دهد.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05303761/؟utm_source=PRN

این گزارش تجزیه و تحلیل به روز در مورد سناریو فعلی بازار جهانی ، آخرین روندها و محرک ها و محیط کلی بازار را ارائه می دهد. بازار با افزایش امنیت و امنیت بندر و تصویب نرم افزار مدیریت بندر ابری مبتنی بر بازار هدایت می شود. علاوه بر این ، برای تقویت رشد بازار نیز نیاز به بهبود کارایی مشاغل پیش بینی شده است.
تجزیه و تحلیل بازار نرم افزار مدیریت بندر شامل بخش استقرار و چشم انداز جغرافیایی است.

بازار نرم افزار مدیریت بندر به شرح زیر تقسیم می شود:
با استقرار
• در فرض
• مبتنی بر ابر

توسط مناظر جغرافیایی
اروپا
• APAC
آمریکای شمالی
• MEA
آمریکای جنوبی

این مطالعه ادغام نرم افزار مدیریت بندر با AIS را به عنوان یکی از دلایل اصلی افزایش رشد بازار نرم افزار مدیریت بندر طی چند سال آینده شناسایی می کند. همچنین افزایش تجارت ساحل و توسعه سریع بنادر جدید منجر به تقاضای قابل توجه در بازار خواهد شد.
این تحلیلگر با تجزیه و تحلیل پارامترهای کلیدی ، تصویری دقیق از بازار را با روش مطالعه ، ترکیب و جمع آوری داده ها از منابع متعدد ارائه می دهد. بازار نرم افزار مدیریت بندر ما مناطق زیر را در بر می گیرد:
اندازه بازار نرم افزار مدیریت بندر
• پیش بینی بازار نرم افزار مدیریت بندر
• تجزیه و تحلیل صنعت بازار نرم افزار مدیریت بندر

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05303761/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

https://www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.