رفتن به نوشته‌ها

ProjectorCentral راهنمای نهایی تلویزیون های 4K Ultra-Short Throw را راه اندازی می کند

سانتا کلارا ، کالیفرنیا.، 27 مه سال 2020 / PRNewswire / – ProjectorCentral.com ، بزرگترین منبع پروژکتور در جهان ، راهنمای نهایی را برای شما ارائه داده است 4K پروژکتورهای تلویزیونی Ultra-Short-Throw https://www.projectorcentral.com/ultra-short-throw-projectors.cfm برای کمک به خریداران در کاوش در این شکل جدید و جالب تلویزیون.

4K تلویزیون های UST یا تلویزیون های لیزری پروژکتورهایی هستند که یک تصویر 100 تا 120 اینچی را ارائه می دهند – به طور قابل توجهی بزرگتر و جذاب تر از یک صفحه تخت معمولی. برخلاف پروژکتورهای سنتی ، که به نصب روی سقف احتیاج دارند ، تلویزیونهای UST روی مبلمان در زیر صفحه نمایش قرار می گیرند که این نیز به منظور مخفی کردن اجزای منبع و همچنین رفع نیاز به کار کابل ها یا خطوط برق در دیوارها انجام می شود. صفحه های پرتاب کننده نور محیط ، در نسخه های حرکتی ثابت و ناپدید شده در دسترس هستند ، حتی با وجود چراغ روشنایی یا تابش نور خورشید از طریق ویندوز ، تصاویر روشن را امکان پذیر می سازند. یک موتور سبک لیزر با حالت جامد تعویض لامپ را از بین می برد و 20،000 ساعت زندگی یا 10 سال تماشای تلویزیون را در پنج ساعت در روز تضمین می کند.

با نه تولیدکننده پروژکتور که هم اکنون مدل ارائه می دهند ، راهنمای نهایی ProjectorCentral برای 4K تلویزیون های Ultra-Short Throw منابع مهمی را برای کمک به خریداران بالقوه فراهم می کند.

 • 4K UST Projection TV: گرفتن تصویر بزرگ
  این ویژگی توضیح می دهد که چرا a 4K تلویزیون UST انتخاب بهتری نسبت به صفحه نمایش صفحه نمایش یا یک پروژکتور سینمای خانگی سنتی است.
 • سحر و جادو صفحه: چگونه صفحه نمایش UST ALR به شما اجازه می دهد تا نور را ببینید
  راهنمای فنی صفحه نمایش های UST با نوری محیط با پیوندهایی به تهیه کنندگان صفحه نمایش.
 • 4K راهنمای خریدار پروژکتور تلویزیون UST
  لیست از 4K تلویزیونهای UST و ویژگیهای آنها مانند پخش تلویزیون هوشمند ، کنترل صدا و نوارهای صوتی یکپارچه.
 • 4K بررسی محصولات تلویزیون UST
  بررسی های متخصص پروژه های ProjectorCentral بهترین تلویزیون های UST را شناسایی می کند.

توضیح داد: “علاقه مندان به تئاتر خانه تاریک مدتهاست که از تعامل هیجان از یک صفحه نمایش 100 اینچی طرح ریزی مطلع شده اند.” راب سابین، سردبیر پروژکتور سنترال. “این تلویزیون ها و صفحه های جدید UST با هدایت لیزر ، طرح صفحه نمایش بزرگ را در معرض نور قرار می دهند. ما از انتشار این کلمه و کمک به خریداران در این میکروسیت اختصاصی هیجان زده هستیم.”

راهنمای نهایی ProjectorCentral برای 4K تلویزیونهای فوق العاده کوتاه را می توان در اینجا یا در ProjectorCentral.com یافت.

درباره ProjectorCentral

ProjectorCentral.com https://www.projectorcentral.com به مدت 21 سال در صنعت طرح ریزی با اخبار ، بررسی ها و ابزارهای خرید و نصب قدرتمند خدمت کرده است. بانک اطلاعاتی اختصاصی ProjectorCentral ، با مشخصات 11000 پروژکتور و ماشین حساب Projection آن ، منابع مهم صنعت است. بررسی های مفصل پروژکتور ، نظرات محترمانه را برای علاقه مندان به سینمای خانگی و مجتمع های تجاری ارائه می دهد و به ساخت ProjectorCentral “بزرگترین منبع پروژکتور در جهان” کمک می کند.

SOURCE ProjectorCentral

لینک های مربوطه

projectorcentral.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.