رفتن به نوشته‌ها

راه حل های خطر LexisNexis بعنوان یک رهبر در گزارش تأیید اعتبار مبتنی بر ریسک قرار گرفت

اتلانتا، 27 مه سال 2020 / PRNewswire / – LexisNexis® Risk Solutions با افتخار از اعلام اینكه به عنوان یك رهبر در بین تأمین كنندگان تأیید ریسك (RBA) در Forrester Wave ™: احراز هویت مبتنی بر خطر ، Q2 2020 گزارش. Forrester موقعیت راه حل خطر LexisNexis را به عنوان بالاترین امتیاز در رده استراتژی در بین کلیه فروشندگان موجود در گزارش قرار داد.

گزارش Forrester Wave ، 33 مجموعه از معیارهای گسسته برای ارزیابی آن را مورد بررسی قرار داده است ، که شامل هفت ارائه دهنده اصلی تأیید اعتبار مبتنی بر ریسک (RBA) می باشد. گزارش Forrester نشان می دهد که “هر ارائه دهنده چگونه اقدامات خود را انجام می دهد و به متخصصان امنیت و ریسک کمک می کند تا انتخاب صحیحی را برای نیازهای خود انجام دهند.” معاملات دیجیتالی در شرایط کنونی امروز در امور جهانی رواج دارد. این امر باعث می شود RBA به عنوان نگرانی اصلی برای مشاغل که به دنبال بهبود پیشگیری از کلاهبرداری هستند ، باشد.

وی گفت: “ما معتقدیم كه رتبه بندی فورستر در مقام ما به عنوان یك رهبر ، به عنوان یكی از نكات اثبات شده این است كه LexisNexis Risk Solutions از دید درازمدت ما كمك می كند تا به مشتریان ما كمك كند تا دیدگاه 360 درجه ای از هویت خود را بدست آورند.” کیمبرلی ساترلندمعاون رئیس کلاهبرداری و استراتژی هویت در راه حلهای خطر LexisNexis. ما مفتخریم که در جای جای این صنعت ایستاده ایم و دستاوردهایی که در سالهای اخیر از طریق پیشرفت محصولات ارگانیک کسب کرده ایم که توسط چندین راهبرد استراتژیک ساخته شده است.

راه حل های LexisNexis Risk Solutions بیشترین امتیاز را در رده استراتژی با بالاترین نمرات ممکن در 13 از 16 معیار شامل نقشه راه اعدام ، رویکرد بازار ، برنامه های بیومتریک ، مهندسین پشتیبانی ، خدمات حرفه ای و اکوسیستم شریک دریافت کرد. این شرکت همچنین در چهار معیار پیشنهادی فعلی ارزیابی شده بالاترین امتیاز ممکن را کسب کرده است. اینها شامل مدیریت قانون ، تصمیم گیری آماری ، مقیاس دستگاه و مقیاس کاربر است.

نمایه فروشندگان LexisNexis Risk Solutions در گزارش Forrester نشان دهنده کسب و ادغام این شرکت از شهرت دستگاه LexisNexis® ThreatMetrix® و راه حل مدیریت کلاهبرداری آنلاین است. این شرکت با ادغام هویت جسمی سنتی با قابلیت های هویت دیجیتال توانست تأیید هویت ، تأیید هویت مبتنی بر ریسک و نظارت بر معاملات را بر روی یک سکو قرار دهد.

امسال این شرکت با دستیابی به ID Analytics و Emailage ، دو ارائه دهنده برتر در فضای پیشگیری از کلاهبرداری ، استراتژی رشد راه حل های تقلب و شناسایی را اجرا کرد. راه حل های LexisNexis Risk همچنین اعلام شد مارس 2020 علاوه بر این از LexisNexis® بیومتریک رفتاری به محصول LexisNexis ThreatMetrix خود. این قابلیت جدید یک سیگنال خطر اضافی به راه حل هویت دیجیتالی موجود و راه حل احراز هویت آن اضافه می کند.

ساترلند افزود: اصلی ترین تفاوت ما این است که ما مجموعه کاملی از ابزارهای ارزیابی ریسک و احراز هویت را به مشتریان خود ارائه می دهیم که به آنها امکان می دهد تا بصیرت واقعی و براساس تقاضا دریافت کنند. ارائه یک تجربه مثبت مصرف کننده. “

دسترسی Forrester Wave ™: احراز هویت مبتنی بر خطر ، Q2 2020 گزارش اینجا

درباره راه حلهای خطر LexisNexis
راه حل های LexisNexis® Risk از قدرت داده ها و تجزیه و تحلیل های پیشرفته برای ارائه بینش هایی برای کمک به مشاغل و اشخاص دولتی به منظور کاهش ریسک و بهبود تصمیم گیری در جهت بهره مندی از مردم در سراسر جهان استفاده می کند. ما راه حل های داده و فناوری را برای طیف گسترده ای از صنایع از جمله بیمه ، خدمات مالی ، بهداشت و درمان و دولت ارائه می دهیم. مقر آن در مترو است آتلانتا، جورجیا، ما در سراسر جهان دفاتر داریم و بخشی از RELX (LSE: REL / NYSE: RELX) ، ارائه دهنده جهانی تجزیه و تحلیل و ابزار تصمیم گیری مبتنی بر اطلاعات برای مشتریان حرفه ای و تجاری در سراسر صنایع هستیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.risk.lexisnexis.com و www.relx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
مارسی تووبالد
678.694.6681
[email protected]

SOURCE راه حل خطر LexisNexis

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.